Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2021!!


Recommended Posts

Just now, Dimitra93 είπε:

Εγώ κορίτσια που άρχισα το σίδηρο χειροτέρεψαν οι ναυτίες το πρωί...από εκεί π δεν έκανα εμετό τώρα τρεις μέρες κάνω σίγουρα 2 το πρωί... ασβέστιο δεν περνώ γτ άρχισα να πίνω γάλα όσο μπορώ...ένα ποτήρι τη μέρα φρέσκο γάλα είναι οκ λέει για το ασβέστιο....εσείς κορίτσια βγαίνετε να περπατήσετε καθόλου?

Εγω πίνω σε χάπι σίδηρο και δυσκολεύομαι έχει περίεργη γεύση!!Ασβέστιο δεν έχω ξεκινήσει ακόμα γιατί περνώ ουτροζεσταν αλλά ο γιατρός είπε θα το πάρω!!Γενικά τρώω πολλά γαλακτομικα περισσότερο γιαούρτι ένα κεσεδακι μικρό έχει ασβέστιο ίσο με 3 ποτήρια γάλα από ότι είχα διαβάσει...Για περπάτημα όχι ακόμα αν σε αφήνει ο γιατρός σου είναι ωραία να πας μια βολτούλα!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Βαδίζω την 14η βδομάδα!!!

Από χάπια δεν παίρνω τπτ ακόμα! Προς το παρόν μόνο βιταμίνη D σε σταγόνες.

Δευτέρα πρωί θα πάω για εξετάσεις β τριμήνου που μου έγραψε ο γιατρός μου. Εκεί θα φανούνε όλα!!

Έγιναν αναφορές για τους πόνους περιόδου. Είναι φυσιολογικοί! Αρκεί να μην είναι έντονοι!!!!

Όσο αφορά την μύτη κ το αιματακι, θα πω , πως κ σε μένα εμφανίστηκε αυτό το σύμπτωμα!!! Αλλά δεν το είχα συνδέσει πότε με τα αυξημένα  οιστρογόνα!! Ακόμα κ τώρα θα βγάλω λίγο! Αλλά όλα καλά!!! 

Ελπίζω όλες να είστε καλά!!! 

ΥΣ Άρχισε να φουσκώνει πιο πολύ η κοιλίτσα στο σημείο του εσώρουχου!!! Είναι πολύ γλυκό!!!! Βάζω συνέχεια τα χέρια μου κ χαϊδεύω το σημείο εκείνο!!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

καλημερα/καλησπερα κοριτσια!εγω σημερα εφαγα τη μεγαλη κρυαδα απο το Μητερα για την αυχενικη διαφανεια!Δεν επιτρεπουν με κανενα τροπο να ειναι και ο αντρας μου μαζι ουτε με μοριακο τεστ ουτε με τπτ..μονο σε νοσηλειες επιτρεπουν συνοδο..Με εχει πιασει τετοιο αγχος και οσο σκεφτομαι οτι δε θα χω ουτε τον αντρα μου διπλα εκνευριζομαι με τον κ@@@covid.. Καταφερε καμια κοπελα να εχει και τον αντρα της μαζι στην αυχενικη ή ισχυει για ολους αυτη η κατασταση?

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasia!!! είπε:

καλημερα/καλησπερα κοριτσια!εγω σημερα εφαγα τη μεγαλη κρυαδα απο το Μητερα για την αυχενικη διαφανεια!Δεν επιτρεπουν με κανενα τροπο να ειναι και ο αντρας μου μαζι ουτε με μοριακο τεστ ουτε με τπτ..μονο σε νοσηλειες επιτρεπουν συνοδο..Με εχει πιασει τετοιο αγχος και οσο σκεφτομαι οτι δε θα χω ουτε τον αντρα μου διπλα εκνευριζομαι με τον κ@@@covid.. Καταφερε καμια κοπελα να εχει και τον αντρα της μαζι στην αυχενικη ή ισχυει για ολους αυτη η κατασταση?

@vasia!!! Καλησπέρα!!! Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!!! Κ μένα στο ΛΗΤΏ δεν άφησαν τον άντρα μου να μπει μέσα λόγω πανδημίας!!!! Στενοχωρηθηκαμε αλλά δεν γινόταν αλλιώς!!... Πότε θα κάνεις; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Deppybach είπε:

@vasia!!! Καλησπέρα!!! Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!!! Κ μένα στο ΛΗΤΏ δεν άφησαν τον άντρα μου να μπει μέσα λόγω πανδημίας!!!! Στενοχωρηθηκαμε αλλά δεν γινόταν αλλιώς!!... Πότε θα κάνεις; 

καλησπερα!Τη Παρασκευη θα τη κανω!Ναι δε μπορουμε να κανουμε αλλιως εξαλλου ενα πραγμα εχει σημασια να ειναι ολα καλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vasia!!! είπε:

καλημερα/καλησπερα κοριτσια!εγω σημερα εφαγα τη μεγαλη κρυαδα απο το Μητερα για την αυχενικη διαφανεια!Δεν επιτρεπουν με κανενα τροπο να ειναι και ο αντρας μου μαζι ουτε με μοριακο τεστ ουτε με τπτ..μονο σε νοσηλειες επιτρεπουν συνοδο..Με εχει πιασει τετοιο αγχος και οσο σκεφτομαι οτι δε θα χω ουτε τον αντρα μου διπλα εκνευριζομαι με τον κ@@@covid.. Καταφερε καμια κοπελα να εχει και τον αντρα της μαζι στην αυχενικη ή ισχυει για ολους αυτη η κατασταση?

Καλησπέρα. Εγώ θα την κάνω την επόμενη εβδομάδα. Στο τηλέφωνο που τους ρώτησα όταν έκλεισα το ραντεβού, μου είχαν πει ότι μπορεί να είναι μέσα ο άντρας μου. Ελπίζω να μην αλλάξει αυτό... γιατί κι εγώ θέλω να είναι μέσα....τι να πω? Θα δείξει. Στο Ηράκλειο Κρήτης θα την κάνω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasia!!! είπε:

καλημερα/καλησπερα κοριτσια!εγω σημερα εφαγα τη μεγαλη κρυαδα απο το Μητερα για την αυχενικη διαφανεια!Δεν επιτρεπουν με κανενα τροπο να ειναι και ο αντρας μου μαζι ουτε με μοριακο τεστ ουτε με τπτ..μονο σε νοσηλειες επιτρεπουν συνοδο..Με εχει πιασει τετοιο αγχος και οσο σκεφτομαι οτι δε θα χω ουτε τον αντρα μου διπλα εκνευριζομαι με τον κ@@@covid.. Καταφερε καμια κοπελα να εχει και τον αντρα της μαζι στην αυχενικη ή ισχυει για ολους αυτη η κατασταση?

Γειά σου , ναι δεν επιτρέπουν ούτε στο Ιασώ που θα κάνω στις 26 την Αυχενική,  το ήξερα όμως,  από πέρυσι το έχουν κάνει,  γέννησα πέρυσι τον Μάρτιο οπότε πετύχαμε όλα τα μέτρα που τηρούν στα μαιευτήρια...

  • Μου αρέσει 2

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , vasia!!! είπε:

καλημερα/καλησπερα κοριτσια!εγω σημερα εφαγα τη μεγαλη κρυαδα απο το Μητερα για την αυχενικη διαφανεια!Δεν επιτρεπουν με κανενα τροπο να ειναι και ο αντρας μου μαζι ουτε με μοριακο τεστ ουτε με τπτ..μονο σε νοσηλειες επιτρεπουν συνοδο..Με εχει πιασει τετοιο αγχος και οσο σκεφτομαι οτι δε θα χω ουτε τον αντρα μου διπλα εκνευριζομαι με τον κ@@@covid.. Καταφερε καμια κοπελα να εχει και τον αντρα της μαζι στην αυχενικη ή ισχυει για ολους αυτη η κατασταση?

Εγώ δεν έμαθα αν θα είμαι και ο άντρας μου μέσα λογικά οχι ,αλλά θα είναι η κουνιάδα μου σίγουρα μαζί μου που είναι κ μαία μου ,οπότε το ανχος μου δεν θα είναι τόσο μεγάλο 

Just now, Ξένη είπε:

Γειά σου , ναι δεν επιτρέπουν ούτε στο Ιασώ που θα κάνω στις 26 την Αυχενική,  το ήξερα όμως,  από πέρυσι το έχουν κάνει,  γέννησα πέρυσι τον Μάρτιο οπότε πετύχαμε όλα τα μέτρα που τηρούν στα μαιευτήρια...

26 θα κάνω και εγώ την αυχενική στο Ιασώ !!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vasia!!! είπε:

καλημερα/καλησπερα κοριτσια!εγω σημερα εφαγα τη μεγαλη κρυαδα απο το Μητερα για την αυχενικη διαφανεια!Δεν επιτρεπουν με κανενα τροπο να ειναι και ο αντρας μου μαζι ουτε με μοριακο τεστ ουτε με τπτ..μονο σε νοσηλειες επιτρεπουν συνοδο..Με εχει πιασει τετοιο αγχος και οσο σκεφτομαι οτι δε θα χω ουτε τον αντρα μου διπλα εκνευριζομαι με τον κ@@@covid.. Καταφερε καμια κοπελα να εχει και τον αντρα της μαζι στην αυχενικη ή ισχυει για ολους αυτη η κατασταση?

Κρίμα ρε γαμωτο...όταν εννοείς μητέρα εννοείς που?από πού είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, βιολετα3 είπε:

Εγώ δεν έμαθα αν θα είμαι και ο άντρας μου μέσα λογικά οχι ,αλλά θα είναι η κουνιάδα μου σίγουρα μαζί μου που είναι κ μαία μου ,οπότε το ανχος μου δεν θα είναι τόσο μεγάλο 

26 θα κάνω και εγώ την αυχενική στο Ιασώ !!!

Τέλεια...με ποιον γιατρό θα την κάνεις?

Κορίτσια να σας ρωτήσω, γιατί το έχω ένα άγχος,  σε ποια στάση κοιμάστε? Στις 2 πρώτες μου εγκυμοσύνες που δεν μου είχε μείνει κοιλιά θυμάμαι ότι από νωρίς κοιμόμουν στο πλάι η ανάσκελα, τώρα που μου έχουν μείνει κιλά και έχω ήδη κοιλιά,  δεν αισθάνομαι ότι έχω μωρό στην κοιλιά μου και κοιμάμαι όπως να ναι, γενικά δεν κοιμάμαι και πολύ καλά, όλο βλέπω όνειρα,  κάθε μια ώρα είμαι ξύπνια,  μια σκέφτομαι μήπως μπρούμυτα που κοιμάμαι ακόμα κάνω κακό στο μωρό,  μετά κάπου διάβασα ότι δεν κάνει να κοιμόμαστε ανάσκελα....σκέφτομαι και την δυσφορία που έχω επειδή μου έχουν μείνει αρκετά κιλά και λέω τι θα γίνει αν πάρω αλλα 15? Μακάρι να μπορούσα να κρατηθώ και να κάνω δίαιτα αλλά με πιάνει τέτοια πείνα και όλη μέρα μέσα στο σπίτι, που το έχω ρίξει στο φαΐ....


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitra93 είπε:

Κρίμα ρε γαμωτο...όταν εννοείς μητέρα εννοείς που?από πού είσαι?

Στο Μητερα στην Αθηνα.Απο Αθηνα ειμαι!

1 hour ago, Ξένη είπε:

Γειά σου , ναι δεν επιτρέπουν ούτε στο Ιασώ που θα κάνω στις 26 την Αυχενική,  το ήξερα όμως,  από πέρυσι το έχουν κάνει,  γέννησα πέρυσι τον Μάρτιο οπότε πετύχαμε όλα τα μέτρα που τηρούν στα μαιευτήρια...

Α χαρα στο κουραγιο σου!!κοντα κοντα θα ειναι τα παιδακια σου!!Σημασια εχει να εχουμε καλα αποτελεσματα δυστυχως λογω covid τα πραγματα εχουν αλλαξει πολυ!

Just now, Ξένη είπε:

Τέλεια...με ποιον γιατρό θα την κάνεις?

Κορίτσια να σας ρωτήσω, γιατί το έχω ένα άγχος,  σε ποια στάση κοιμάστε? Στις 2 πρώτες μου εγκυμοσύνες που δεν μου είχε μείνει κοιλιά θυμάμαι ότι από νωρίς κοιμόμουν στο πλάι η ανάσκελα, τώρα που μου έχουν μείνει κιλά και έχω ήδη κοιλιά,  δεν αισθάνομαι ότι έχω μωρό στην κοιλιά μου και κοιμάμαι όπως να ναι, γενικά δεν κοιμάμαι και πολύ καλά, όλο βλέπω όνειρα,  κάθε μια ώρα είμαι ξύπνια,  μια σκέφτομαι μήπως μπρούμυτα που κοιμάμαι ακόμα κάνω κακό στο μωρό,  μετά κάπου διάβασα ότι δεν κάνει να κοιμόμαστε ανάσκελα....σκέφτομαι και την δυσφορία που έχω επειδή μου έχουν μείνει αρκετά κιλά και λέω τι θα γίνει αν πάρω αλλα 15? Μακάρι να μπορούσα να κρατηθώ και να κάνω δίαιτα αλλά με πιάνει τέτοια πείνα και όλη μέρα μέσα στο σπίτι, που το έχω ρίξει στο φαΐ....

Εγω κανω μια σχετικα καλη διατροφή, οχι διαιτα ,αλλα προσεχω παρα πολυ τι τρωω..Εγω σχεδον μηδενισει τη ζαχαρη(υπαρχει μεσα σε αρκετα τροφιμα οποτε ..)πολλα φρουτα, πολλα λαχανικα ,λευκο κρεας ,ψαρι,γιαουρτια με βρωμη , ξηρους καρπους κ ολα αυτα τα καλα! πιστευω οτι αυτο που σιγουρα δε παλευεται ειναι η αισθηση πεινας..Αν δε φαω  εκεινη τη στιγμη ,πεθαινω .Αυτο ομως που θα φαω εξαρταται απο εμενα! Ειπα οτι ολα ειναι στο μυαλο κ οτι πρεπει να τρεφομαι καλα για εμενα και το μωρο ...κ ξεχασα τις κακες επιθυμιες! Η'  θα τις θυμηθω ελαχιστες φορες!

Εμενα μονο στο πλαι με βολευει να κοιμαμαι τωρα!ξεκινησα με κανονικο βαρος αλλα ελαχιστα εχει πεταχτει η κοιλιτσα! κ νομιζω οτι ακομα κ αυτο με ενοχλει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Ξένη είπε:

Τέλεια...με ποιον γιατρό θα την κάνεις?

Κορίτσια να σας ρωτήσω, γιατί το έχω ένα άγχος,  σε ποια στάση κοιμάστε? Στις 2 πρώτες μου εγκυμοσύνες που δεν μου είχε μείνει κοιλιά θυμάμαι ότι από νωρίς κοιμόμουν στο πλάι η ανάσκελα, τώρα που μου έχουν μείνει κιλά και έχω ήδη κοιλιά,  δεν αισθάνομαι ότι έχω μωρό στην κοιλιά μου και κοιμάμαι όπως να ναι, γενικά δεν κοιμάμαι και πολύ καλά, όλο βλέπω όνειρα,  κάθε μια ώρα είμαι ξύπνια,  μια σκέφτομαι μήπως μπρούμυτα που κοιμάμαι ακόμα κάνω κακό στο μωρό,  μετά κάπου διάβασα ότι δεν κάνει να κοιμόμαστε ανάσκελα....σκέφτομαι και την δυσφορία που έχω επειδή μου έχουν μείνει αρκετά κιλά και λέω τι θα γίνει αν πάρω αλλα 15? Μακάρι να μπορούσα να κρατηθώ και να κάνω δίαιτα αλλά με πιάνει τέτοια πείνα και όλη μέρα μέσα στο σπίτι, που το έχω ρίξει στο φαΐ....

Εγώ κοιμάμαι πλευρό είτε δεξί είτε αριστερό και ανάσκελα έχω θέμα με την μέση οπότε είναι δύσκολο....Εγω με το φαγητό δεν έχω καλή σχέση σιχαίνομαι το κρέας πολλές αναγούλες ακόμα αν πεινάω όμως τέλος πρέπει να φάω..Καποια Όσπρια και κάποια λαχανικά δεν μπορώ να τα φάω έχω ΣΕΕ...Γενικά προσέχω γιατί έχω θέμα με το σακχάρου και δεν θέλω να ανέβει!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , vasia!!! είπε:

Στο Μητερα στην Αθηνα.Απο Αθηνα ειμαι!

Α χαρα στο κουραγιο σου!!κοντα κοντα θα ειναι τα παιδακια σου!!Σημασια εχει να εχουμε καλα αποτελεσματα δυστυχως λογω covid τα πραγματα εχουν αλλαξει πολυ!

Εγω κανω μια σχετικα καλη διατροφή, οχι διαιτα ,αλλα προσεχω παρα πολυ τι τρωω..Εγω σχεδον μηδενισει τη ζαχαρη(υπαρχει μεσα σε αρκετα τροφιμα οποτε ..)πολλα φρουτα, πολλα λαχανικα ,λευκο κρεας ,ψαρι,γιαουρτια με βρωμη , ξηρους καρπους κ ολα αυτα τα καλα! πιστευω οτι αυτο που σιγουρα δε παλευεται ειναι η αισθηση πεινας..Αν δε φαω  εκεινη τη στιγμη ,πεθαινω .Αυτο ομως που θα φαω εξαρταται απο εμενα! Ειπα οτι ολα ειναι στο μυαλο κ οτι πρεπει να τρεφομαι καλα για εμενα και το μωρο ...κ ξεχασα τις κακες επιθυμιες! Η'  θα τις θυμηθω ελαχιστες φορες!

Εμενα μονο στο πλαι με βολευει να κοιμαμαι τωρα!ξεκινησα με κανονικο βαρος αλλα ελαχιστα εχει πεταχτει η κοιλιτσα! κ νομιζω οτι ακομα κ αυτο με ενοχλει..

 

Just now, Penny28 είπε:

Εγώ κοιμάμαι πλευρό είτε δεξί είτε αριστερό και ανάσκελα έχω θέμα με την μέση οπότε είναι δύσκολο....Εγω με το φαγητό δεν έχω καλή σχέση σιχαίνομαι το κρέας πολλές αναγούλες ακόμα αν πεινάω όμως τέλος πρέπει να φάω..Καποια Όσπρια και κάποια λαχανικά δεν μπορώ να τα φάω έχω ΣΕΕ...Γενικά προσέχω γιατί έχω θέμα με το σακχάρου και δεν θέλω να ανέβει!! 

Μπράβο σας κορίτσια....Εγώ τρώω ότι μαγειρεύω και κάθε βράδυ με πιάνει μια λιγουρα για σαβούρα,  είτε λέγεται πιτόγυρο,  κρέπα η πίτσα....Κάθε φορά που λέω όχι δεν θα φάω κάτι απ έξω,  είναι σαν να μην το είπα...θα πάω στο χωριό να είμαι αποκλεισμένη από τέτοιου είδους πειρασμούς,  εκεί δεν έχει παραγγελίες...βραστά χόρτα και μπριζόλα θα τρώω κάθε μέρα.. 

  • Χαχα 4

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

 

Μπράβο σας κορίτσια....Εγώ τρώω ότι μαγειρεύω και κάθε βράδυ με πιάνει μια λιγουρα για σαβούρα,  είτε λέγεται πιτόγυρο,  κρέπα η πίτσα....Κάθε φορά που λέω όχι δεν θα φάω κάτι απ έξω,  είναι σαν να μην το είπα...θα πάω στο χωριό να είμαι αποκλεισμένη από τέτοιου είδους πειρασμούς,  εκεί δεν έχει παραγγελίες...βραστά χόρτα και μπριζόλα θα τρώω κάθε μέρα.. 

Ίσως να φταίει και αυτό το ότι μένω σε χωριό και είναι οοολααα κλειστά πίτσα πίτες κρέπα είναι άπιαστο όνειρο εδώ!!!! φαντάσου έχω λιγουρα ένα παγωτό και θα φάω μονο οταν πάω στη πόλη!!!Για κρέπα δε έφτιαξα μια μέρα και αυτό ήταν τώρα βαριέμαι ξανά...Θα σου πω ξανά πώς τα πάω όταν θα ανοίξουν όλα ελκαι έχω κάνει και την εξέταση σακχάρου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ξένη είπε:

Τέλεια...με ποιον γιατρό θα την κάνεις?

Κορίτσια να σας ρωτήσω, γιατί το έχω ένα άγχος,  σε ποια στάση κοιμάστε? Στις 2 πρώτες μου εγκυμοσύνες που δεν μου είχε μείνει κοιλιά θυμάμαι ότι από νωρίς κοιμόμουν στο πλάι η ανάσκελα, τώρα που μου έχουν μείνει κιλά και έχω ήδη κοιλιά,  δεν αισθάνομαι ότι έχω μωρό στην κοιλιά μου και κοιμάμαι όπως να ναι, γενικά δεν κοιμάμαι και πολύ καλά, όλο βλέπω όνειρα,  κάθε μια ώρα είμαι ξύπνια,  μια σκέφτομαι μήπως μπρούμυτα που κοιμάμαι ακόμα κάνω κακό στο μωρό,  μετά κάπου διάβασα ότι δεν κάνει να κοιμόμαστε ανάσκελα....σκέφτομαι και την δυσφορία που έχω επειδή μου έχουν μείνει αρκετά κιλά και λέω τι θα γίνει αν πάρω αλλα 15? Μακάρι να μπορούσα να κρατηθώ και να κάνω δίαιτα αλλά με πιάνει τέτοια πείνα και όλη μέρα μέσα στο σπίτι, που το έχω ρίξει στο φαΐ....

Δεν έχω ιδέα με ποιον γιατρό ,η κουνιάδα μου τα κανονίζει όλα .Εγώ δεν ξέρω να σου την αλήθεια πως κοιμάμαι γιατί όλο στριφογυρίζω και εγώ στην αρχή ξυπνούσα συνέχεια τώρα εδώ και μια βδομάδα σαν να κοιμάμαι καλύτερα .Εγώ παρόλο που είμαι 60 κιλά η κοιλιά μου εχει φουσκώσει αρκετά ,κοιμάμαι κυρίως στο πλάι αλλά και όχι τελείως μπρούμυτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...