Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Χαμηλή χοριακη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου. Έκανα χοριακη στη δεύτερη μέρα καθυστέρησης και το αποτέλεσμα ήταν 34.9. Έχει καμία ανάλογη εμπειρία με χαμηλή τιμή και καλή κατάληξη γτ αγχώνομαι τρελλα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα...Εμένα στο πρώτο μου παιδάκι την πρώτη μέρα καθυστέρησης ήταν 47 ενώ στο δεύτερο,την ίδια μέρα καθυστέρησης 269 αν θυμάμαι καλά...Μην ανησυχείς μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη...σημασία έχει να διπλασιάζεται και όχι το αρχικό νούμερο...μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, katrin* είπε:

Καλησπέρα...Εμένα στο πρώτο μου παιδάκι την πρώτη μέρα καθυστέρησης ήταν 47 ενώ στο δεύτερο,την ίδια μέρα καθυστέρησης 269 αν θυμάμαι καλά...Μην ανησυχείς μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη...σημασία έχει να διπλασιάζεται και όχι το αρχικό νούμερο...μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου για την άμεση απάντηση σου. Πάω αύριο για δεύτερη χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά. Να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Tinat said:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Έκανα χοριακη στη δεύτερη μέρα καθυστέρησης και το αποτέλεσμα ήταν 34.9. Έχει καμία ανάλογη εμπειρία με χαμηλή τιμή και καλή κατάληξη γτ αγχώνομαι τρελλα. 

Καλησπέρα!!!! Αχ αυτές οι χοριακές!!! Όση χαρά δίνουν τόσο άγχος προκαλούν... 

Στη πρώτη κύηση είχα πρώτη ημέρα 50, τρίτη 350 και μετά εκτοξεύθηκε

Στην 4η κύηση είχα 15000 αχαχαχαχαχα 

Και στις 2 περιπτώσεις όλα πήγαν καλα!!!!! Δεν μετράει το νούμερο κοπέλα μου αλλά ο διπλασιασμός και η αύξηση της χοριακής! Να σου πω να μην  αγχώνεσεαι είναι περιττό, αλλά να ξέρεις οτι πως ειτε αγχωθεις ειτε οχι όλα θα πάνε όπως πρέπει!!!!! Και στη τελική γιατι να μην πάνε καλα;;;; Θετική σκέψη!!!!! Το πρώτο σου είναι; Εύχομαι τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 10/2/2021 at 4:05 ΜΜ, smaro30 είπε:

Καλησπέρα!!!! Αχ αυτές οι χοριακές!!! Όση χαρά δίνουν τόσο άγχος προκαλούν... 

Στη πρώτη κύηση είχα πρώτη ημέρα 50, τρίτη 350 και μετά εκτοξεύθηκε

Στην 4η κύηση είχα 15000 αχαχαχαχαχα 

Και στις 2 περιπτώσεις όλα πήγαν καλα!!!!! Δεν μετράει το νούμερο κοπέλα μου αλλά ο διπλασιασμός και η αύξηση της χοριακής! Να σου πω να μην  αγχώνεσεαι είναι περιττό, αλλά να ξέρεις οτι πως ειτε αγχωθεις ειτε οχι όλα θα πάνε όπως πρέπει!!!!! Και στη τελική γιατι να μην πάνε καλα;;;; Θετική σκέψη!!!!! Το πρώτο σου είναι; Εύχομαι τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σε ευχαριστώ κορίτσι ευτυχώς μέχρι τώρα όλα πάνε καλά. Με το καλό την Πέμπτη θα ακούσω και καρδούλα. Τελικά ήταν η σύλληψη πολύ αργότερα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...