Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Eflenew said:

      Στο είπα και πιο πάνω να κάνεις αυτό που σε στρεσαρει λιγότερο.🥰 Αν θες να συνεχίσεις μαζί του να το κάνεις! Μια χαρά θα τους αντικρίσεις, δεν έκανες και κάτι κακο! Άγχος είχες για τα μωρά... το ίδιο με σένα θα ένιωθα και θα έκανα! 

      Μπράβο που δε θα κάνεις χοριακη!! Εγώ αν είχε ανοιχτά μικροβιολογικα θα έκανα και σήμερα. 😁 Εχω τοσο αγχος για την Τετάρτη. 

      Αρα πας σε γιατρο τώρα ξανά την 7η εβδομάδα? Τώρα είμαστε στη 4η και κάτι σωστά? Φάρμακα σου έδωσαν κάτι έξτρα? Έχεις ενοχλήσεις? Εμένα με έπιασαν πονακια χαμηλά σαν πόνοι περιόδου μου έδωσαν μαγνήσιο. Συνεχίζω τα φάρμακα που έπαιρνα.

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

θελω μια απαντηση!!Help!


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες!Εχω καθυστερηση σχεδον 15 μερες χωρις να μπορω να το προσδιορισω ακριβως λογω ασταθους κυκλου!εκανα 2τεστ (οχι πρωι) κ βγηκαν αρνητικα πριν απο μια εβδομαδα.Χθες εκανα μια εξεταση β-χοριακης κ βγηκε 3.56,διπλα εγραφε εως 3mlU/ml αρνητικη.Ο γιατρος μου ειπε δεν ειναι ξεκαθαρη κ να την επαναλαβω αυριο.Περαν της καθυστερησης ειχα λιγες ζαλαδες,πονους χαμηλα σαν πονους περιοδου που κ που κ επισης κατω δεξια πονους που ερχοντουσαν κ εφευγαν αμεσως!εχω τρελαθει 2εβδομαδες τωρα!θελω να μαθω τι γινεται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα,σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!εισαι σιγουρη πως γραφει μεχρι 3αρνητικη?γιατι εμενα εγραφε μεχρι 9αρνητικη,βεβαια εγω ειχα 1προς 2οποτε ηταν οντως αρνητικη,αλλα μου κανει εντυπωση γιατι κ η γιατρος μου μου ειπε τα ιδια.θα μας τρελλανουν με τις διαφορες τιμες!καλη επιτυχια για αυριο!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω καμια ιδεα απο αυτα τα πραγματα!η αληθεια ειναι οτι κ να εχω διαβασει λεει πανω απο 5 ειναι θετικη η πανω απο 10!δεν ξερω για ποιο λογο το εγραφε αυτο!ο γιατρος μου μου ειπε οτι μπορει να οφειλεται σε παλλινδρομηση η εξωμητριο κυηση!απο χθεσ εχω φρικαρει τελειως!αλλος γιατρος μου ειπε ειναι αρνητικη κ αλλος οτι δειχνει μια "μικρη" εγκυμοσυνη!τι να πιστεψω!ασ συνεννοηθουν επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε οι γιατροι στο τελος θα μας τρελλανουν!!!!και εμενα για ''μικρη'' εγκυμοσυνη που δεν καταφερε να πιαστει σωστα μου ειπαν....βεβαια μου ρθε περιοδος οποτε τελειωσε κ το αγχος μου...ευχομαι τα δικα σου να ναι θετικα!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...