Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Chris❤️ είπε:

Μπορείς να  βρεις μια κοπέλα και να της ζητήσεις να έχει κάνει ένα τεστ πριν έρθει και να φοράει μασκουλα! Εμένα που πήρα κοπέλα πριν έρθει την ρωτησα! Μου είπε εννοείται με μάσκα δουλεύω και για δική της ασφάλεια και είναι και εμβολιασμενη. Επίσης κάνει τεστ πάντα πριν έρθει. Έστω το σελφ τεστ! 

Ευχαριστώ πολύ!! Το μελετάω το βιβλίο του από την ώρα που ήρθε! :P απλά λέω μήπως από εμπειρία ξέρετε περίπου κάποιο που αν μπει θα γίνει χάλια. Ας πούμε η ξαδέρφη μου είπε να μην βάζω ρούχα όπως το σελτεδακι μωρού που είναι σαν νάιλον από κάτω γιατί στην υψηλή θερμοκρασία μπορεί να χαλάσει. Πάντως τι τέλειο κορίτσια! Το ανοίγω και είναι τόσο μαλακά και στεγνά.. Τέρμα το απλωμα! Βέβαια κάποιες φορές που θα έχει ωραία μέρα λέω να απλώνω και, λόγω οικονομικών αλλά πιστεύω με το οικονομικό ρεύμα δεν καίει πολύ. Σακούλες λες jumbo? Είδα στην σελίδα του έχει! 

Καλημέρα!!!! Καλορίζικο!! Θα το ευχαριστηθείς!! Εγω το εχω 3 χρόνια, κ θα σου πω τι βαζω, βάζω σεντόνια, πετσέτες σίγουρα, και βγαίνουν απαλές κ αφράτες, από ρούχα δεν τα βάζω ολα, απλώνω αρκετά για το λόγο που είπες, οικονομία αλλα οχι στην τσέπη μου, στο περιβάλλον γιατι καταναλώνει πολύ ενέργεια. Βαζω επίσης άφοβα εσωρουχα, φανέλες, πιτζαμες, τζιν. τις μλπουζες μας, πολύ σπάνια θα τις βάλω, οταν είναι μεγάλη ανάγκη, φοβάμαι ότι μπορεί να ξεχυλωσουν ή να μπουν. Πάντως αν παρατηρήσεις, στα περισσότερα ρούχα λεει ότι απαγορεύεται το στέγνωμα, ίσως όταν βγουν από το στεγνωτηριο κάποια ρούχα σου να σου φαίνεται ότι έχουν μπει, αλλά με τι σιδέρωμα στρώνουν. Τώρα για του μωρου, δεν έχω πλύνει-στεγνωσει τπτ ακόμα κ δεν ξερω τι μπαίνει κ τι οχι. Ελπίζω να σε βοήθησα. 

9 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Δεν πειραζει.Φοβαμαι οτι θα ειναι αρκετα ml.. Εδω 100 ml παιρνω  καθε μηνα ενδοφλεβια και μαρτυραω..

Κοριτσια σημερα πηγα γιατρο.29η εβδομαδα.1142 γρ. Πως σας φαινεται το βαρος?doppler σε 3 εβδομαδες.Μου ειπε να μαζεψω τα μυαλα μου γιατι κανω πολλα πραγματα.Χθες εγινα πτωμα απο δουλειες.Μεχρι 34η θελει μονο τα απολυτως απαραιτητα.Δεν εχω βοηθεια στην παρουσα φαση, οτι κανουμε με τον αντρα μου και αναγκαστικα κανω πιο πολλα απο ο,τι θα επρεπε...

 

Θα ρωτήσω σήμερα που θα κάνω τη 2η. 

Θεωρώ ότι είναι καλό το βάρος του μωρου σου! Να έχεις υπόψη σου ότι το βάρος που μας δίνουν είναι κατά προσέγγιση. Εμένα 29 εβδ ηταν 1320. Εάν είναι στην καμπύλη είναι όλα καλά!!!! 

Ασε μπαίνουμε στον πιο δύσκολο μήνα τώρα. Θέλει πολύ προσοχή μέχρι να περάσει κ ο 8ος! Υπομονή σε όλα τα κορίτσια!!!!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Εμενα μαμα μου εχει το ποδι της εδω και ενα μηνα χαλια και εχει και τον μπαμπα μου με καθετηρα και με  ενα σωρο αλλα  θεματα...Με το ζορι τον φροντιζει.Βοηθεια θελει...Η πεθερα πολυ μεγαλη και λογω του θεματος της ανοσοεπαρκειας η ξενη γυναικα ειναι απαγορευτικη για εμας λογω covid και ιων γενικα.Ποιος να στρωσει χαλια, πως να κατεβασουμε χειμερινα, κουρτινες κλπ..?!!Προχθες καθαριζα τζαμια  πχ μεταξυ αλλων..Σηκω, σκυψε...Τα ειδα ολα..Δεν μπορουσα να μιλησω απο την κουραση..Το καλυτερο επειδη δεν μπορουσα να σηκωσω ψηλα την κουρτινα(ειναι μεγαλη και πολυ βαρια)καπου ακουμπησε και την πλυναμε 2 φορες!!Για γελια και κλαμματα μαζι...Μου ηρθε να τη βαλω φωτια!

Βρε Αννούλα μου..... κάτσε καλά....οκ δεν μπορούν μαμάδες.... αδέρφια; Ξαδέρφια; Θείες; Κανείς δεν υπάρχει να σε βοηθήσει; Σε τέτοια στιγμές άλλωστε χρειαζόμαστε δικούς μας ανθρώπους Εγώ τους έχω στρατολογήσει όλους... χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Angelinaki είπε:

Δυστυχώς ούτε κι εγώ έχω βοήθεια από πουθενά και έχω και τη μικρή που όλη μέρα με τρέχει… ο άντρας μου λείπει σχεδόν όλη μέρα από το σπίτι… ευτυχώς που αυτή η εγκυμοσύνη μέχρι τώρα (να χτυπήσω ξύλο) είναι πιο εύκολη. Στην κόρη μου είχα μείνει σε ακινησία τρεις μηνες! Τώρα και με τη μικρή δεν υπάρχει αυτή η πολυτέλεια! Όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι. Έτσι κάνω κι εγώ. Κάνω μια δουλειά, κάθομαι, μετά κάνω κάτι άλλο κτλ. Δεν τελειώνω γρήγορα βέβαια, αλλά τι να κάνουμε!

Τουλάχιστον μας έμεινε λίγος καιρός και θα περάσει κι αυτός!Αρκεί να είμαστε καλά μαζί με τα μωράκια μας 

14 ώρες πρίν, Chris❤️ είπε:

Μπράβο! Καλή αρχή με τα, ρουχαλάκια! Ετοιμάσου να μυρίζεις ξανά και ξανά την μωρουδιλα! 

Προσπάθησε έστω λίγο με στην ημέρα να είσαι πιο χαλαρά! Κι εγώ δεν έχω καθόλου! Είμαι συνέχεια στο πόδι! Απλά το μεσημέρι 2 με 4 που και η μικρή είναι λίγο κουρασμένη βάζουμε κανένα παιδικό ή παίζουμε χαλαρά παιχνίδια στον καναπέ για να κάθομαι έστω αυτό το δυωρο 

Προσπαθώ γενικά να μην κάνω πολλά άλλα μαζεύονται γαμωτο.Το θέμα είναι ότι μόλις σηκωθώ και μείνω λίγο όρθια ή σκύψω αμέσως πιάνει.

13 ώρες πρίν, Chris❤️ είπε:

Κορίτσια πήραμε πλυντήριο στεγνωτηριο! Είναι της Bosch! Είμαι ενθουσιασμενη! Απλά θα ήθελα την βοήθεια σας όσες κοπέλες έχετε. Ποια είδη ρούχων δεν βάζετε μέσα για στέγνωμα? Επίσης έχετε πάρει σακούλες δίχτυ για τα μικρά ρούχα τύπου Κάλτσες? 

εγώ προσωπικά τα βάζω όλα.Το θέμα είναι να βρεις το σωστό πρόγραμμα.Γενικα αν έχεις την δυνατότητα να απλώνεις τα πιο ευαίσθητα είναι καλύτερα γιατί γενικά φθείρει και μαζεύει το πλυντήριο.Εγω λάτρεψα τις πετσέτες.Τοσο μαλακές κι αφρατες ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Chris❤️ said:

Μπορείς να  βρεις μια κοπέλα και να της ζητήσεις να έχει κάνει ένα τεστ πριν έρθει και να φοράει μασκουλα! Εμένα που πήρα κοπέλα πριν έρθει την ρωτησα! Μου είπε εννοείται με μάσκα δουλεύω και για δική της ασφάλεια και είναι και εμβολιασμενη. Επίσης κάνει τεστ πάντα πριν έρθει. Έστω το σελφ τεστ! 

Ευχαριστώ πολύ!! Το μελετάω το βιβλίο του από την ώρα που ήρθε! :P απλά λέω μήπως από εμπειρία ξέρετε περίπου κάποιο που αν μπει θα γίνει χάλια. Ας πούμε η ξαδέρφη μου είπε να μην βάζω ρούχα όπως το σελτεδακι μωρού που είναι σαν νάιλον από κάτω γιατί στην υψηλή θερμοκρασία μπορεί να χαλάσει. Πάντως τι τέλειο κορίτσια! Το ανοίγω και είναι τόσο μαλακά και στεγνά.. Τέρμα το απλωμα! Βέβαια κάποιες φορές που θα έχει ωραία μέρα λέω να απλώνω και, λόγω οικονομικών αλλά πιστεύω με το οικονομικό ρεύμα δεν καίει πολύ. Σακούλες λες jumbo? Είδα στην σελίδα του έχει! 

Φοβαμαι πολυ.Εγω αν κολλησω σε φαση που εχουν περασει μερες απο τη θεραπεια κινδυνευω παρα πολυ.Θα εχω ασχημη εξελιξη.Δεν μπορω να εμπιστευτω κανενα.Και δυστυχως η αδερφη μου ειναι αρνητρια του covid και δεν προσεχει καθολου.Αρα ο,τι κανουμε μονοι μας..

 

2 hours ago, Ydroxoos76 said:

Βρε Αννούλα μου..... κάτσε καλά....οκ δεν μπορούν μαμάδες.... αδέρφια; Ξαδέρφια; Θείες; Κανείς δεν υπάρχει να σε βοηθήσει; Σε τέτοια στιγμές άλλωστε χρειαζόμαστε δικούς μας ανθρώπους Εγώ τους έχω στρατολογήσει όλους... χαχαχαχα

Δυστυχως δεν υπαρχει κανενας!Διπλα μας ειναι ο ξαδερφος μου αντρας ,γιατρος που εχει φυγει η γυναικα του Πελοποννησο,διοριστηκε και εχει μονος του το παιδι και ιατρειο!Δηλαδη καποιος που να μην ερχεται σε επαφη με μικρα παιδια κλπ.Εγω δεν εχω μονο την ευπαθεια της εγκυμοσυνης και του διαβητη.Ο οργανισμος μου δεν αναπτυσσει αντισωματα.Κανω μεταγγιση καθε μηνα..Ποιον θα βαλω σπιτι και θα ειμαι σιγουρη?!!Σημερα μιλουσα με μια πολυ φιλη μου ειπε κατα λεξη θα ηθελα πολυ να ερθω να σε βοηθησω,αλλα φοβαμαι μη σε κολλησω κατι και δεν μπορω να αναλαβω τετοια ευθυνη!!

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anoulious είπε:

Φοβαμαι πολυ.Εγω αν κολλησω σε φαση που εχουν περασει μερες απο τη θεραπεια κινδυνευω παρα πολυ.Θα εχω ασχημη εξελιξη.Δεν μπορω να εμπιστευτω κανενα.Και δυστυχως η αδερφη μου ειναι αρνητρια του covid και δεν προσεχει καθολου.Αρα ο,τι κανουμε μονοι μας..

 

Δυστυχως δεν υπαρχει κανενας!Διπλα μας ειναι ο ξαδερφος μου αντρας ,γιατρος που εχει φυγει η γυναικα του Πελοποννησο,διοριστηκε και εχει μονος του το παιδι και ιατρειο!Δηλαδη καποιος που να μην ερχεται σε επαφη με μικρα παιδια κλπ.Εγω δεν εχω μονο την ευπαθεια της εγκυμοσυνης και του διαβητη.Ο οργανισμος μου δεν αναπτυσσει αντισωματα.Κανω μεταγγιση καθε μηνα..Ποιον θα βαλω σπιτι και θα ειμαι σιγουρη?!!Σημερα μιλουσα με μια πολυ φιλη μου ειπε κατα λεξη θα ηθελα πολυ να ερθω να σε βοηθησω,αλλα φοβαμαι μη σε κολλησω κατι και δεν μπορω να αναλαβω τετοια ευθυνη!!

Να πάρεις γυναίκα εμβολιασμενη,  ζητά της να φορά μάσκα και εσυ να λείπεις απο το σπίτι και γυρνά το απογευμα για να εχει αεριστει. Μην ταλαιπωρείσαι τζάμπα.

  • Μου αρέσει 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Καντι είπε:

Να πάρεις γυναίκα εμβολιασμενη,  ζητά της να φορά μάσκα και εσυ να λείπεις απο το σπίτι και γυρνά το απογευμα για να εχει αεριστει. Μην ταλαιπωρείσαι τζάμπα.

@anoulious Και εγώ το ίδιο θα σου πρότεινα τώρα. Καλά αεριζόμενο σπίτι με μάσκα και να κρατάς τις αποστάσεις σου Αν δεν μπορείς να φύγεις για λίγες ώρες. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Φοβαμαι πολυ.Εγω αν κολλησω σε φαση που εχουν περασει μερες απο τη θεραπεια κινδυνευω παρα πολυ.Θα εχω ασχημη εξελιξη.Δεν μπορω να εμπιστευτω κανενα.Και δυστυχως η αδερφη μου ειναι αρνητρια του covid και δεν προσεχει καθολου.Αρα ο,τι κανουμε μονοι μας..

 

Δυστυχως δεν υπαρχει κανενας!Διπλα μας ειναι ο ξαδερφος μου αντρας ,γιατρος που εχει φυγει η γυναικα του Πελοποννησο,διοριστηκε και εχει μονος του το παιδι και ιατρειο!Δηλαδη καποιος που να μην ερχεται σε επαφη με μικρα παιδια κλπ.Εγω δεν εχω μονο την ευπαθεια της εγκυμοσυνης και του διαβητη.Ο οργανισμος μου δεν αναπτυσσει αντισωματα.Κανω μεταγγιση καθε μηνα..Ποιον θα βαλω σπιτι και θα ειμαι σιγουρη?!!Σημερα μιλουσα με μια πολυ φιλη μου ειπε κατα λεξη θα ηθελα πολυ να ερθω να σε βοηθησω,αλλα φοβαμαι μη σε κολλησω κατι και δεν μπορω να αναλαβω τετοια ευθυνη!!

Καταλαβαίνω τους φόβους σου!! Κ έχεις όλα τα δικια φυσικά!! Κ εγώ φοβάμαι τόσο πολυ κ δεν είμαι στη δική σου θέση.. εγώ όταν έρχεται η γυναίκα (την οποία εμπιστεύομαι κ ξέρω ότι προσέχει - αλλά όλα είναι υποκειμενικά φυσικά κ έτσι συνεχίζω να φοβάμαι) , φεύγω από το σπίτι, τα έχουμε όλα ανοιχτά κ όταν επιστρέφω ψεκάζω παντού ντετολ.. πόμολα φώτα τηλεκοντρόλ γενικά όλο το σπίτι..!είναι εμβολιασμένη αλλά εννοείται δεν παύω να φοβαμαι.. να πω την αλήθεια τώρα θα στρώσω κ μετά δεν ξέρω άμα θα της πω να ξανά έρθει γιατί θα είμαι στον μήνα μου και όσο πλησιάζω φοβάμαι όλο κ περισσότερο!! Αλλά όπως νιώθεις εσυ άνετα φυσικά!! 

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από εμένα κορίτσια! Χθες πήγαμε στη γιατρό του νοσοκομείου.. Όλα τα βρήκε πολύ καλά! Χθες ήμουν 28+5..Αν κ με απογευματινό ραντεβού περιμέναμε 2 ώρες στην αναμονή! Κουράστηκα λιγάκι γτ κ το νοσοκομείο είναι 100 χμ μακριά από το σπίτι μου αλλά οκ την πάλεψα..

1600 είναι ο μπεμπουλης! Μεγάλο μωράκι θα ναι! Στα φυσιολογικά όρια όμως.. Είμαστε κ οι 2 ψηλοί με τον σύζυγο, οπότε γι αυτό και θα ναι μεγάλο.. Θα ξαναπάω στο νοσοκομείο στις 6/12..ως τότε θα πηγαίνω στη γιατρό μου εδω! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

@Αγγελίνα μου τελειαα!!!!Τα μωράκια Δεκεμβρίου φετος θα είναι μπαμπατσικα ολα τελικα χαχαχα!!!

Τελείωσα σήμερα με τα πλυσιματα επιτελους!!!Κ βάφτηκε κ το δωμάτιο!!Σας το έβαλα σε φωτογραφία μεσα στο προφίλ μου!!Πείτε μου αν σας άρεσε!!!Ενώ ασχολήθηκα μόνο με Τα ρουχα σημερα πονάνε ολα τα κόκαλα μου  καλεεε!!!!:P

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Foux said:

@Αγγελίνα μου τελειαα!!!!Τα μωράκια Δεκεμβρίου φετος θα είναι μπαμπατσικα ολα τελικα χαχαχα!!!

Τελείωσα σήμερα με τα πλυσιματα επιτελους!!!Κ βάφτηκε κ το δωμάτιο!!Σας το έβαλα σε φωτογραφία μεσα στο προφίλ μου!!Πείτε μου αν σας άρεσε!!!Ενώ ασχολήθηκα μόνο με Τα ρουχα σημερα πονάνε ολα τα κόκαλα μου  καλεεε!!!!:P

Μονο το δικο μου θα ειναι μικρουτσικο το νινι!Σνιφ!Χθες 28 και 3 ητανε 1142γρ!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Foux είπε:

@Αγγελίνα μου τελειαα!!!!Τα μωράκια Δεκεμβρίου φετος θα είναι μπαμπατσικα ολα τελικα χαχαχα!!!

Τελείωσα σήμερα με τα πλυσιματα επιτελους!!!Κ βάφτηκε κ το δωμάτιο!!Σας το έβαλα σε φωτογραφία μεσα στο προφίλ μου!!Πείτε μου αν σας άρεσε!!!Ενώ ασχολήθηκα μόνο με Τα ρουχα σημερα πονάνε ολα τα κόκαλα μου  καλεεε!!!!:P

Τελειοοοο ειναιιι μπράβο σας ! Με το καλό να έρθει το νινακι κ να το χαρεί!! 

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Foux είπε:

@Αγγελίνα μου τελειαα!!!!Τα μωράκια Δεκεμβρίου φετος θα είναι μπαμπατσικα ολα τελικα χαχαχα!!!

Τελείωσα σήμερα με τα πλυσιματα επιτελους!!!Κ βάφτηκε κ το δωμάτιο!!Σας το έβαλα σε φωτογραφία μεσα στο προφίλ μου!!Πείτε μου αν σας άρεσε!!!Ενώ ασχολήθηκα μόνο με Τα ρουχα σημερα πονάνε ολα τα κόκαλα μου  καλεεε!!!!:P

Τέλειο το βάψατε!! Μπράβο! 

 

πρίν από 12 λεπτά , anoulious είπε:

Μονο το δικο μου θα ειναι μικρουτσικο το νινι!Σνιφ!Χθες 28 και 3 ητανε 1142γρ!

Τι σημασία έχει μωρέ;; Έχεις ακόμα πόσες βδομάδες! Μας ενδιαφέρει να είναι υγιή τα μωράκια μας, τώρα αν είναι μισό κιλό πάνω ή μισό κιλό κάτω, τι σημασία έχει;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα πήγα γιατρό κάναμε ντοπλερ καρδιοτοκογραφο όλα καλά είναι! Η Μπέμπα 2200..  ο τραχηλος παρά πολύ καλος..

έπαθα ένα μικρό σοκ όταν μου είπε ότι την επόμενη φορά που θα πάω να με δει θα έχω μπει 36η εβδομάδα !! Δεν το είχα συνειδητοποιήσει κορίτσια σχεδόν φτάσαμε !!’ «Άλλες 2 φορές θα έρθεις κ γεννας» έτσι είπε! Παναγία μου!!!!!! Αυτή ήταν η απάντηση μου! Χαχαχα !!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

@anoulious δες τα θετικά..θα βγει πιο εύκολα!!!Εγώ τον γιατρό μου τον ειπα 4 κιλά δεν το βγαζωωω :razz:

@Agapakiii Τιιιιι;;;Καλε μας αγχωσεεε!!Κ η δικιά σου μοντελάκι θα βγει!!!Μ ενα τσουπ θα βγει ρε τυχερή!!!:-P Καρδιοτοκογραφο πηγες μονη ε;Κ ποση ωρα εκανες;;Εγω παω το Σάββατο!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Foux είπε:

@anoulious δες τα θετικά..θα βγει πιο εύκολα!!!Εγώ τον γιατρό μου τον ειπα 4 κιλά δεν το βγαζωωω :razz:

@Agapakiii Τιιιιι;;;Καλε μας αγχωσεεε!!Κ η δικιά σου μοντελάκι θα βγει!!!Μ ενα τσουπ θα βγει ρε τυχερή!!!:-P Καρδιοτοκογραφο πηγες μονη ε;Κ ποση ωρα εκανες;;Εγω παω το Σάββατο!!

Αχ μην το λες κ η πρώτη μου έτσι έβγαινε στις μετρήσεις κ τελικά μας βγήκε 3800.. μιλάμε για μεγάλη απόκλιση :P ας ελπίσουμε αυτή να βγει λίγο πιο συμμαζεμένη Χαχαχχα!!

ναι μόνη πήγα! Περίπου μισή ώρα με είχαν , απλά έκανα τεστ την προηγούμενη μέρα γιατί την πρώτη φορά που πήγα κ έκανα τεστ εκεί περίμενα περίπου μισή ώρα τα αποτελέσματα κ μετά μπήκα.. ο καρδιοτοκογραφος κρατάει μισή ώρα με σαράντα λεπτά.. το μωρό κοιμόταν αλλά στο τέλος μου έδωσαν έναν χυμό, το ξυπνήσαμε κ έτσι μπορέσαμε να καταγράψουμε οποτε όλα καλά!! Καλή επιτυχία για το Σάββατο!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...