Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

@Foux κι εγώ έτσι, ζεσταινομαι πιο πολύ από ποτέεε! Δεν αντέχω ούτε την πυτζαμα πάνω μου! Και έχουμε ακόμα έναν μήνα ζέστης :wacko: Καλά αποτελέσματααααα :wub: 

@Agapakiii μπραβο σου κοπέλα μου! Δεν ξέρω από αυτά αλλά άμα είναι καλές σε σχέση με τις τιμές αναφοράς τότε εισαι σούπερ! 

@Chris❤️ Αχ πήρα κι εγώ μια τσάντα για το καρότσι από motherbaby αλλά την πήρα μονόχρωμη και πήγα και μια βόλτα στο outlet των orchestra σήμερα και πήρα κάτι ρουχαλάκια για την μπέμπα, είχε πολύ καλές τιμές! Κι εγώ έτσιιιι με τα μωρουδιακα, τα θέλω όλα!! 

@Catmom ❤️ τέλειοοοοο! Από που το πήρατε;;; αγαπάμεεεε Χριστούγεννα ❤

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Eva n είπε:

@Foux κι εγώ έτσι, ζεσταινομαι πιο πολύ από ποτέεε! Δεν αντέχω ούτε την πυτζαμα πάνω μου! Και έχουμε ακόμα έναν μήνα ζέστης :wacko: Καλά αποτελέσματααααα :wub: 

@Agapakiii μπραβο σου κοπέλα μου! Δεν ξέρω από αυτά αλλά άμα είναι καλές σε σχέση με τις τιμές αναφοράς τότε εισαι σούπερ! 

@Chris❤️ Αχ πήρα κι εγώ μια τσάντα για το καρότσι από motherbaby αλλά την πήρα μονόχρωμη και πήγα και μια βόλτα στο outlet των orchestra σήμερα και πήρα κάτι ρουχαλάκια για την μπέμπα, είχε πολύ καλές τιμές! Κι εγώ έτσιιιι με τα μωρουδιακα, τα θέλω όλα!! 

@Catmom ❤️ τέλειοοοοο! Από που το πήρατε;;; αγαπάμεεεε Χριστούγεννα ❤

Από το AliExpress.Ολα τα ρουχακια του τα πήραμε από εκεί κι έχω μείνει πολύ ικανοποιημένη με την ποιότητα και την άμεση παραλαβή.Ειναι πολύ οικονομικά κι έχεις πολλές επιλογές.Μονο λίγο με τα νουμερακια πρέπει να προσέξεις.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Chris❤️ εμενα μου ήρθε σήμερα απο pat pat τσάντα backpack για το καροτσι γκρι πολυ ωραια!!την πηρα 12 ευρω!!!!ειναι πολυ μεγαλη!!Σιγουρα εχετε δει τέτοιες που κυκλοφορούν με πολλές θήκες για πράγματα κ θήκες με μπιμπερό που κρατάνε τη θερμοκρασία!!Την καβατζωσε ο σύζυγός!!!λεει εγω εγω θα την εχω!!!:-o:-o

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Catmom ❤️ είπε:

Από το AliExpress.Ολα τα ρουχακια του τα πήραμε από εκεί κι έχω μείνει πολύ ικανοποιημένη με την ποιότητα και την άμεση παραλαβή.Ειναι πολύ οικονομικά κι έχεις πολλές επιλογές.Μονο λίγο με τα νουμερακια πρέπει να προσέξεις.

Δεν αργούν να έρθουν ε;; στα νουμερακια τι να προσέξουμε;; είναι πιο μεγάλα ή πιο μικρά;;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα δικά μου είναι 82  114  124 Δεν ξέρω αν είναι καλά η Όχι!!!!

Τα απογοητευτικά νεα βεβαια ειναι ο αιματοκριτης που οχι απλα δεν ανεβηκε αλλα κατέβηκε στο 28 :(:( να βάλω τα κλαμματα;;;Ουυφφφ!!!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , Eva n είπε:

Δεν αργούν να έρθουν ε;; στα νουμερακια τι να προσέξουμε;; είναι πιο μεγάλα ή πιο μικρά;;

Σε σχέση με το e bay αυτά ήρθαν μέσα σε δύο εβδομάδες.Και παραγγείλαμε ένα σωρό.Απο ρούχα,μομπιλε,μπουφάν.Μου έκανε εντύπωση που ήρθαν πολύ προσεγμένα.Σε μερικά είχε δωράκια και σε κάποια άλλα τα ρούχα ήταν σε συσκευασία vacuum.Εινααι λίγο πιο μικρά τα νουμερακια.Καλυτερα βέβαια να τα παίρνουμε πιο μεγάλα για πιο μετά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Foux είπε:

Λοιπόν τα δικά μου είναι 82  114  124 Δεν ξέρω αν είναι καλά η Όχι!!!!

Τα απογοητευτικά νεα βεβαια ειναι ο αιματοκριτης που οχι απλα δεν ανεβηκε αλλα κατέβηκε στο 28 :(:( να βάλω τα κλαμματα;;;Ουυφφφ!!!

Μην βάλεις ακόμα τα κλάματα γλυκιά μου! Μιλά πρώτα με τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει και όλα διορθώνονται!! 

 

πρίν από 13 λεπτά , Catmom ❤️ είπε:

Σε σχέση με το e bay αυτά ήρθαν μέσα σε δύο εβδομάδες.Και παραγγείλαμε ένα σωρό.Απο ρούχα,μομπιλε,μπουφάν.Μου έκανε εντύπωση που ήρθαν πολύ προσεγμένα.Σε μερικά είχε δωράκια και σε κάποια άλλα τα ρούχα ήταν σε συσκευασία vacuum.Εινααι λίγο πιο μικρά τα νουμερακια.Καλυτερα βέβαια να τα παίρνουμε πιο μεγάλα για πιο μετά.

Ναι ε;; ήξερα πως αργούν πολύ από αλι για αυτό ρώτησα! Τέλειαααα θα κάνω κι εγώ την έρευνα μου εκεί.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Foux είπε:

Λοιπόν τα δικά μου είναι 82  114  124 Δεν ξέρω αν είναι καλά η Όχι!!!!

Τα απογοητευτικά νεα βεβαια ειναι ο αιματοκριτης που οχι απλα δεν ανεβηκε αλλα κατέβηκε στο 28 :(:( να βάλω τα κλαμματα;;;Ουυφφφ!!!

Σίγουρα θα βρείτε λύση μήπως αλλάξεις σίδηρο για να κανεις καλύτερη απορρόφηση! Μην στεναχωριέσαι λύσεις υπάρχουν!! Γενικά προσπαθείς να τρως κ φαγητά που είναι πλούσια σε σίδηρο;;

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα κορίτσια που τα πήγαν καλά με την καμπύλη σακχαρου σήμερα! @Fouxγτ στεναχωριέσαι; αν αυξήσεις απλά το σίδηρο που παίρνεις δε θα σαι μια χαρά;; Εμένα μου έγραψε το legofer κ το άρχισα εδώ κ λίγες μέρες.. Κορίτσια όσες κάνετε αντιπηκτικες ως πότε θα τις κάνετε; επίσης Φιλισιν κ βιταμίνη d παίρνουμε ως το τέλος της εγκυμοσύνης; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Agapakiii Ναι ρε συ φακή καθε βδομαδα κ μοσχαράκι 2 φορές..Κ ενα μήνα με αλλαγμενο σίδηρο πιο δυνατό Ταχα!!ουφφφ!!!το περιεργο είναι πως δεν νιώθω καθολου κόπωση ουτε κούραση τιποτα!!

@Αγγελίνα 2 παίρνω πρωι Κ βραδυ..Αχ δεν ξέρω..αυριο που θα μιλήσουμε κ θα τ ακούσω θα δούμε τι θα γίνει...:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Foux είπε:

@Agapakiii Ναι ρε συ φακή καθε βδομαδα κ μοσχαράκι 2 φορές..Κ ενα μήνα με αλλαγμενο σίδηρο πιο δυνατό Ταχα!!ουφφφ!!!το περιεργο είναι πως δεν νιώθω καθολου κόπωση ουτε κούραση τιποτα!!

@Αγγελίνα 2 παίρνω πρωι Κ βραδυ..Αχ δεν ξέρω..αυριο που θα μιλήσουμε κ θα τ ακούσω θα δούμε τι θα γίνει...:?

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου.Κι εμένα έπεσε ο αιματοκρίτης.Αυριο έχω ραντεβού για να δούμε τι θα πάρω.Τα μωράκια μας μεγαλώνουν και ζητάνε παραπάνω.Θα πάρεις συμπληρωματα και θα είσαι μια χαρά!❤️ Δες λίγο μήπως κανείς κακούς συνδιασμούς και δεν απορροφας το σίδηρο που τρως.

1 hour ago, Αγγελίνα είπε:

Μπράβο στα κορίτσια που τα πήγαν καλά με την καμπύλη σακχαρου σήμερα! @Fouxγτ στεναχωριέσαι; αν αυξήσεις απλά το σίδηρο που παίρνεις δε θα σαι μια χαρά;; Εμένα μου έγραψε το legofer κ το άρχισα εδώ κ λίγες μέρες.. Κορίτσια όσες κάνετε αντιπηκτικες ως πότε θα τις κάνετε; επίσης Φιλισιν κ βιταμίνη d παίρνουμε ως το τέλος της εγκυμοσύνης; 

Το filicine μου το έκοψε στον τρίτο μήνα και μου ξεκίνησε το σίδηρο.Επισης η d3 μου την δίνει μέσω του ασβεστίου που την περιέχει.

3 ώρες πρίν, Eva n είπε:

Μην βάλεις ακόμα τα κλάματα γλυκιά μου! Μιλά πρώτα με τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει και όλα διορθώνονται!! 

 

Ναι ε;; ήξερα πως αργούν πολύ από αλι για αυτό ρώτησα! Τέλειαααα θα κάνω κι εγώ την έρευνα μου εκεί.

Και σε ένα μήνα να έρθουν έχουμε χρόνο ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Catmom ❤️ τόσο νωρίς το φυλλικο ε;; εμένα γτ μου το κρατάει ακόμα;; εγώ άργησα να πάρω σίδηρο γτ ξεκίνησα αιματοκρίτη 41 κ τώρα έπεσε στο 36..Ασβεστιο δε μου έδωσε γτ είπα ότι πίνω γάλα κ τρώω γαλακτοκομικα..

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Foux είπε:

@Agapakiii Ναι ρε συ φακή καθε βδομαδα κ μοσχαράκι 2 φορές..Κ ενα μήνα με αλλαγμενο σίδηρο πιο δυνατό Ταχα!!ουφφφ!!!το περιεργο είναι πως δεν νιώθω καθολου κόπωση ουτε κούραση τιποτα!!

@Αγγελίνα 2 παίρνω πρωι Κ βραδυ..Αχ δεν ξέρω..αυριο που θα μιλήσουμε κ θα τ ακούσω θα δούμε τι θα γίνει...:?

Ίσως δεν σου έχουν «κάτσει» καλά όσα σκευάσματα σιδήρου έχεις πάρει! Μπορεί να μην τα απορροφά καλά ο οργανισμός σου.. πιστεύω άμα σου αλλάξει πάλι κάποια στιγμή θα το βρείτε !! Κ προσπάθησε να τρως λίγο παραπάνω από αυτές τις τροφές! Να έχεις δηλαδή καθημερινά μια πηγή σιδήρου κ όλα θα πάνε καλά!!

πρίν από 17 λεπτά , Αγγελίνα είπε:

@Catmom ❤️ τόσο νωρίς το φυλλικο ε;; εμένα γτ μου το κρατάει ακόμα;; εγώ άργησα να πάρω σίδηρο γτ ξεκίνησα αιματοκρίτη 41 κ τώρα έπεσε στο 36..Ασβεστιο δε μου έδωσε γτ είπα ότι πίνω γάλα κ τρώω γαλακτοκομικα..

 

Εγώ φυλλικό παίρνω ακόμα και στην πρώτη εγκυμοσύνη έπαιρνα μέχρι και την μέρα που γέννησα.. το ίδιο με τον σίδηρο κ το μαγνήσιο.. δεν παίρνω κάτι άλλο..

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Foux είπε:

Λοιπόν τα δικά μου είναι 82  114  124 Δεν ξέρω αν είναι καλά η Όχι!!!!

Τα απογοητευτικά νεα βεβαια ειναι ο αιματοκριτης που οχι απλα δεν ανεβηκε αλλα κατέβηκε στο 28 :(:( να βάλω τα κλαμματα;;;Ουυφφφ!!!

Εγω την τελευταία φορά είχα αιματοκρίτη 31 και ρώτησα τον γιατρό μου αν μου δωσει τπτ για να ανέβει και μου ειπε ότι στο μέσο της εγκυμοσύνης είναι απόλυτα φυσιολογικό να πέσει και ότι όταν θα κοντεύω να γεννήσω θα ανέβει παλι μόνος του. Βέβαια μου είπε ότι παίζει ρόλο που εχω και το στίγμα. Μην ανησυχείς όμως, ρωτα τον γιατρό σου, θα σου λύσει όλες τις απορίες και σίγουρα εαν χρειαστεί θα σου δώσει κάτι άλλο...

Μπράβο για την καμπύλη σας κορίτσια!!! Εγω καλως ή κακώς την γλυτώνω, δεν θα την κάνω!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι κοριτσια να ανέβει γιατι είχα φουλ καλη ψυχολογία μεχρι σημερα νομίζοντας πως οι εξετάσεις θα ναι οκ κ μόλις τα ειδα τα αποτελέσματα ξαφνικα έπεσα!!!κ τελικα ολα ειναι θεμα ψυχολογιας!!!Τπαντων δεν πειράζει θα περάσει κ αυτό δεν παραπονιέμαι αλλο!!!Σκέφτομαι κ άλλες κοπέλες που αντιμετωπίζουν χίλια δυο που θα με πουν ασε μας κουκλίτσα μου σιγα τα προβλήματα!!!Ξεκινάμε παλι αισιόδοξα απο αύριο κ βλέπουμε!!!Εύχομαι ξανά σε όλες μας να είμαστε καλά κ δυνατές χωρις το παραμικρό θέμα!!!:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...