Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΎ. ΠΟΙΟ;;;


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου!! Έχω ένα κοριτσάκι σχεδόν 4 μηνων και τη θηλάζω αποκλειστικά. Το θέμα μου είναι ότι όσο μεγαλώνει  μεγαλώνουν και οι πόνοι στην πλάτη μου, στα χέρια, στη μέση.. :PΣκέφτηκα λοιπόν να πάρω ένα μαξιλάρι θηλασμού αλλά κοίταξα στο ίντερνετ γίνετε χαμός και δεν ξέρω ποιο να επιλέξω.. :-?θα χαιρόμουν ιδιαίτερα αν κάποια έχει και της φάνηκε πολύ καλό να μου πει να το πάρω και εγώ.. Για να μην πάνε και τσάμπα τα λεφτα.. Σας ευχαριστώ πολύ!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , valentina23 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!! Έχω ένα κοριτσάκι σχεδόν 4 μηνων και τη θηλάζω αποκλειστικά. Το θέμα μου είναι ότι όσο μεγαλώνει  μεγαλώνουν και οι πόνοι στην πλάτη μου, στα χέρια, στη μέση.. :PΣκέφτηκα λοιπόν να πάρω ένα μαξιλάρι θηλασμού αλλά κοίταξα στο ίντερνετ γίνετε χαμός και δεν ξέρω ποιο να επιλέξω.. :-?θα χαιρόμουν ιδιαίτερα αν κάποια έχει και της φάνηκε πολύ καλό να μου πει να το πάρω και εγώ.. Για να μην πάνε και τσάμπα τα λεφτα.. Σας ευχαριστώ πολύ!! 

Εχω σωθεί με το δικο μου μαξιλαρι και να φανταστείς δεν το αγόρασα ηταν δώρο μαζι με το στρωμα μας. Αν κανεις αναζήτηση στο Σκρουτζ ειναι της grecostrom το standard με τα 60 ευρώ, 130 cm , σου αγκαλιάζει εξαιρετικά το σώμα και σε κρατάει.Νομιζω αν δεν το ειχα θα πονούσα παντού. Εμεις το στρωμα με το μαξιλαρι το πήραμε απο τα mothercare.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Καντι ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Ναι το τσέκαρα αυτό που λες καλό φαίνεται.. Είδα ότι υπάρχει και μαξιλάρι θηλασμού για το χέρι.. Φαίνεται καλό απ τις φώτο. Επίσης είδα και την millou την κότα.. Δεν ξέρω όμως.. Τα χει χρησιμοποιήσει κάποια;; έμεινε ευχαριστημενη;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, valentina23 είπε:

@Καντι ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Ναι το τσέκαρα αυτό που λες καλό φαίνεται.. Είδα ότι υπάρχει και μαξιλάρι θηλασμού για το χέρι.. Φαίνεται καλό απ τις φώτο. Επίσης είδα και την millou την κότα.. Δεν ξέρω όμως.. Τα χει χρησιμοποιήσει κάποια;; έμεινε ευχαριστημενη;; 

Πιστεύω οτι χρειάζεσαι μεγάλο για την μέση σου, για να σε κρατάει σωστά, αλλιώς οποιοδήποτε μαξιλαρι κανει για να εχεις το μωρο πάνω.

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παράγγειλα την κότα kura. Νομίζω ότι τα μεγάλα μαξιλάρια θηλασμού είναι πιο πολύ για νεογεννητο, αυτό θα της χρησιμεψει και σαν παιχνίδι αργότερα για το δωμάτιο της. Και πάλι σ ευχαριστώ πολύ @Καντι. Είσαι η μόνη που μου απάντησες!! :wink::wink:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , valentina23 είπε:

Τελικά παράγγειλα την κότα kura. Νομίζω ότι τα μεγάλα μαξιλάρια θηλασμού είναι πιο πολύ για νεογεννητο, αυτό θα της χρησιμεψει και σαν παιχνίδι αργότερα για το δωμάτιο της. Και πάλι σ ευχαριστώ πολύ @Καντι. Είσαι η μόνη που μου απάντησες!! :wink::wink:

Εγώ έχω ένα δανεικό μαξιλάρι θηλασμού. Σε κάποια φάση θήλαζα μόνο εκεί τώρα πάλι ο μικρός δεν βολεύεται γιατί όντως ερχεται κάπως ψηλα. Το βάζω πίσω μου κ επειδή είναι χονδρό κ σκληρό κάνει για την πλάτη μέση μου. Η κότα αποτι έχω ακούσει είναι ποιοτικό αξεσουάρ οπότε καλά εκανες

  • Ευχαριστώ 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , valentina23 είπε:

Τελικά παράγγειλα την κότα kura. Νομίζω ότι τα μεγάλα μαξιλάρια θηλασμού είναι πιο πολύ για νεογεννητο, αυτό θα της χρησιμεψει και σαν παιχνίδι αργότερα για το δωμάτιο της. Και πάλι σ ευχαριστώ πολύ @Καντι. Είσαι η μόνη που μου απάντησες!! :wink::wink:

Με γεια!!! Να μας γράψεις εντυπώσεις οταν το παραλάβεις.

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...