Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Melody90 είπε:

Κορίτσια χοριακη 185.10 τι λέτε????

Από 71.12 που ήταν την Τετάρτη

Κορίτσια συγκινήθηκα πολύ Δεν περίμενα να βγει καλή

Περιμένω τον γιατρό να με πάρει τηλέφωνο τώρα

Τελεια κορίτσι μου!!! Ειναι υπέροχη όχι απλα καλη!! Δεν στο πα ότι ολα θα πάνε καλα!!! Με το καλο κορίτσι μου!! Τώρα στείλε μπεμπεδοσκονη αμέσως χαχαχα

  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φουφουφουφου ελπίζω να φύσηξα καλά και να έφτασε παντού η μπεμπεδοσκονη σε όλες!!!!!τώρα στέλνω όση θέλετε.....αχ μακάρι να πάνε όλα καλά! κορίτσια ειλικρινά τώρα χάρηκα σαν να είδα τώρα τέστ είχα τόσες αρνητικές σκέψεις και ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι δεν θα βγει καλή και τώρα με αυτά τα αποτελέσματα ξετρελάθηκα από τη χαρά μου.. σίγουρα είμαστε συγκρατημένα αισιόδοξοι.. αλλά είμαι πολύ χαρούμενη ο θεούλης το 2022 να μας μοιράσει όλες μωράκια!!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Melody90 είπε:

Φουφουφουφου ελπίζω να φύσηξα καλά και να έφτασε παντού η μπεμπεδοσκονη σε όλες!!!!!τώρα στέλνω όση θέλετε.....αχ μακάρι να πάνε όλα καλά! κορίτσια ειλικρινά τώρα χάρηκα σαν να είδα τώρα τέστ είχα τόσες αρνητικές σκέψεις και ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι δεν θα βγει καλή και τώρα με αυτά τα αποτελέσματα ξετρελάθηκα από τη χαρά μου.. σίγουρα είμαστε συγκρατημένα αισιόδοξοι.. αλλά είμαι πολύ χαρούμενη ο θεούλης το 2022 να μας μοιράσει όλες μωράκια!!!!!

Επειδή τα μπερδεύω με τόσες κοπέλες εσενα πιο μωρακι σου θα ειναι αυτο με το καλο? 

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Melody90 συγχαρητηρια!!!μπραβο κοριτσι μου...αντε με το καλο!!πολυ χαρηκα...τι ωραια νεα...!!εγω ακομα περιμενω...τελικα δεν μου κανε πλακα...οταν μου πε απογευμα εννοουσε απογευμα..χαχααχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Myrtoulita είπε:

Τέλεια να σου ζήσουν ολα και με το καλο! Τι ηλικίες έχουν τα άλλα σου? 

Ο μεγάλος 7, ο μεσαίος 3.5 ,ο μικρότερος 19 μηνών.

Ποπό τώρα που σου έγραψα κατάλαβα ότι ο μεγάλος θα έχει 7,5 χρόνια διαφορά με νινι αν πάνε όλα καλά...

Θα είναι ο βοηθός μου:)

πρίν από 2 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

@Melody90 συγχαρητηρια!!!μπραβο κοριτσι μου...αντε με το καλο!!πολυ χαρηκα...τι ωραια νεα...!!εγω ακομα περιμενω...τελικα δεν μου κανε πλακα...οταν μου πε απογευμα εννοουσε απογευμα..χαχααχαχα

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου κ εσένα σου εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Πότε θα πας για υπέρηχο?

Εγώ περιμένω ακόμα τον γιατρό να με πάρει να μου πει πότε θα πάω έσκασα μιλάμε!

Εν τω μεταξύ το ημερολόγιο εγκυμοσύνης με βγάζει 5w 3d εσένα?

Εγώ δεν είμαι τόσο με τίποτα..4w 6d κάπου εκεί το κόβω γιατί έκανα πιο αργά ωορρηξία αλλά θα δείξει κ ο υπέρηχος φυσικά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Melody90 είπε:

Ο μεγάλος 7, ο μεσαίος 3.5 ,ο μικρότερος 19 μηνών.

Ποπό τώρα που σου έγραψα κατάλαβα ότι ο μεγάλος θα έχει 7,5 χρόνια διαφορά με νινι αν πάνε όλα καλά...

Θα είναι ο βοηθός μου:)

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου κ εσένα σου εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Πότε θα πας για υπέρηχο?

Εγώ περιμένω ακόμα τον γιατρό να με πάρει να μου πει πότε θα πάω έσκασα μιλάμε!

Εν τω μεταξύ το ημερολόγιο εγκυμοσύνης με βγάζει 5w 3d εσένα?

Εγώ δεν είμαι τόσο με τίποτα..4w 6d κάπου εκεί το κόβω γιατί έκανα πιο αργά ωορρηξία αλλά θα δείξει κ ο υπέρηχος φυσικά.

Να τα χαίρεστε κορίτσι μου!! Ολα αγόρια απ'οτι κατάλαβα!! Με το καλο τωρα το κορίτσι χαχα γερο να ναι βέβαια πάνω απ' ολα 

@Ανθη 39 θα περιμένουμε νεα σου... Να μας γράψεις αμέσως μολις τα μάθεις ανυπομονούμε!! Αν και πιστεύω ότι ολα τελεια θα ειναι και για σενα! Εσυ ποσα παιδάκια έχεις? 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Melody90 είπε:

Ο μεγάλος 7, ο μεσαίος 3.5 ,ο μικρότερος 19 μηνών.

Ποπό τώρα που σου έγραψα κατάλαβα ότι ο μεγάλος θα έχει 7,5 χρόνια διαφορά με νινι αν πάνε όλα καλά...

Θα είναι ο βοηθός μου:)

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου κ εσένα σου εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Πότε θα πας για υπέρηχο?

Εγώ περιμένω ακόμα τον γιατρό να με πάρει να μου πει πότε θα πάω έσκασα μιλάμε!

Εν τω μεταξύ το ημερολόγιο εγκυμοσύνης με βγάζει 5w 3d εσένα?

Εγώ δεν είμαι τόσο με τίποτα..4w 6d κάπου εκεί το κόβω γιατί έκανα πιο αργά ωορρηξία αλλά θα δείξει κ ο υπέρηχος φυσικά.

Αν δεν εχω σκασει μεχρι να βγει το αποτελεσμα της χοριακης ....χιχιχιχι..τη τεταρτη ειναι να παω...και τη δευτερη χοριακη μονη μου την εκανα να σου πω...γιατι ειχα αγχος...χιχιχιχιιχ...το ημερολογιο με βγαζει 5 εβδομαδων ακριβως...αλλα δεν εχω ιδεα ποτε εκανα ωορρηξια..τι ωραια..4 παιδακια...μπραβο και παλι μπραβο...να σαι δυνατη και γερη να τα μεγαλωνεις...!!

πρίν από 2 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Να τα χαίρεστε κορίτσι μου!! Ολα αγόρια απ'οτι κατάλαβα!! Με το καλο τωρα το κορίτσι χαχα γερο να ναι βέβαια πάνω απ' ολα 

@Ανθη 39 θα περιμένουμε νεα σου... Να μας γράψεις αμέσως μολις τα μάθεις ανυπομονούμε!! Αν και πιστεύω ότι ολα τελεια θα ειναι και για σενα! Εσυ ποσα παιδάκια έχεις? 

@Myrtoulita σ ευχαριστω πολυ!!αντε για να δουμε...αγχωνομαι...οσο κουλ ημουν την προηγουμενη φορα...τωρα δεν..αχαχχααχα...ενα εχω...ενα γιο 8 1/2 χρονων...που ζηταει αδερφακι τα τελευταια 3 χρονια αλλα εγω τωρα το πηρα αποφαση...χιχιχιχιιχ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Με το καλο κοριτσι μου σου ευχομαι οτι καλυτερο..

Τι μου κανετε; Εχω μπει και διαβαζω αλλα δεν εχω γραψει..εμενα μου ηρθε η περιοδος μετα απο την αποξεση με αρκετο πονο μπορω να πω διοτι πριν την αποξεση δεν ειχα σχεδον καθολου πονους οταν αδιαθετιζα...τωρα περιμενω για τις γονιμες μερες εχω κανει τεστ ωορρηξιας αλλα ακομα δεν εχω βρει θετικο..αλλα δεν πολυ αγχωνομαι διοτι εχω και αστατο κυκλο..αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε αυτον τον μηνα

Θα πιάσετε μην αγχώνεσαι ειδικά μετά από παλινδρομη ή βιοχημική πιο εύκολα.. μετά την παλινδρομη την δεύτερη απόξεση έκανα Αύγουστο κ τον Οκτώβριο ξανά έμεινα κ όλα καλά.. τώρα είχα τον Σεπτέμβρη την βιοχημική κ τώρα ξανά έμεινα κ θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Αν δεν εχω σκασει μεχρι να βγει το αποτελεσμα της χοριακης ....χιχιχιχι..τη τεταρτη ειναι να παω...και τη δευτερη χοριακη μονη μου την εκανα να σου πω...γιατι ειχα αγχος...χιχιχιχιιχ...το ημερολογιο με βγαζει 5 εβδομαδων ακριβως...αλλα δεν εχω ιδεα ποτε εκανα ωορρηξια..τι ωραια..4 παιδακια...μπραβο και παλι μπραβο...να σαι δυνατη και γερη να τα μεγαλωνεις...!!

@Myrtoulita σ ευχαριστω πολυ!!αντε για να δουμε...αγχωνομαι...οσο κουλ ημουν την προηγουμενη φορα...τωρα δεν..αχαχχααχα...ενα εχω...ενα γιο 8 1/2 χρονων...που ζηταει αδερφακι τα τελευταια 3 χρονια αλλα εγω τωρα το πηρα αποφαση...χιχιχιχιιχ

Να τον χαίρεσαι κι εσύ κοπέλα μου τον γιο σου!! Όλα καλά θα πάνε το πιστεύω!! 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Ναι έχω 2 κοριτσακια!! 4 και 2!!

Αχ τι ωραια...εχω αδυναμια στα κοριτσακια ...γιατι τρελαινομαι για μαλλακια κορδελακια και τετοια...χιχιχιιχζ....να σου ζησουν...γερα και τυχερα...!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Αχ τι ωραια...εχω αδυναμια στα κοριτσακια ...γιατι τρελαινομαι για μαλλακια κορδελακια και τετοια...χιχιχιιχζ....να σου ζησουν...γερα και τυχερα...!!

Ναι ναι ισχύει χαμος από φορεματα και αξεσουαρ χαχαχ

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...