Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Kon90 είπε:

Εγώ στην βιοχημικη είχα ακριβώς συμπτώματα περιοδου πονακια περιοδου στήθος και πολλα υγρά αυτά έχω συνήθως και πριν αδιαθετησω οπότε καταλαβαίνεις ότι είναι ακριβώς τα ιδια

Απλά κάθε φορά ψάχνουμε το παραμικρό διαφορετικό για να δημιουργήσουμε μια παραπάνω ελπίδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Myrtoulita είπε:

Αυτα τα τεστακια χρησιμοποιώ κι εγω κορίτσι μου και ειναι αξιόπιστα αλλα αμα έχεις μεγάλο κύκλο ίσως το έκανες νωρίς... Μην απογοητευεσαι ακόμα... Κανε ενα σε 2 μερες πάλι πχ Σάββατο με πρωινα ουρα με το που σηκωθείς!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!! 

Εγω κορίτσια μιας που λέτε για συμπτωματα αυτά που εχω είναι λιγο ευαισθησια στις θηλες όχι όμως και κατι τρομερό, ξεκινησα και βλέπω εφιάλτες συν τα βράδια δεν μπορώ να κοιμηθώ που εγω αυτο το έχω στις εγκυμοσύνες και σήμερα που πηρα το αυτοκίνητο μου μύριζε πολυ έντονα το αποσμητικο που το έχω παρα πολυ καιρο δεν ειναι να πεις καινούργιο και μου ερχοταν αναγουλα μέχρι να φτάσω στον προορισμό μου.... Μπορεί όλα αυτά να μν σημαίνουν και τίποτα και να ναι προεορτια της περιόδου απλα είπα να τα γραψω για να ξερουμε σε καθε περίπτωση χιχι 

Άντε να δούμε ! Θα κάνω πάλι σε 2 μέρες να δούμε … που κ που έχω κάτι πολύ μικρά τσιμπήματα κάτω χαμηλά απ τη κοιλιά … όχι πόνο , τσιμπήματα ! Για κάποιο λόγο πάλι νομίζω πως δεν έγινε ..δε ξέρω ! Πάντως, δε με παίρνει απ κάτω τελείως ..λέω αν δεν είναι αυτός που ξέρεις …ίσως να ναι ο επόμενος !!! 
 

εσυ ποτέ περιμένεις ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , elena27 είπε:

Άντε να δούμε ! Θα κάνω πάλι σε 2 μέρες να δούμε … που κ που έχω κάτι πολύ μικρά τσιμπήματα κάτω χαμηλά απ τη κοιλιά … όχι πόνο , τσιμπήματα ! Για κάποιο λόγο πάλι νομίζω πως δεν έγινε ..δε ξέρω ! Πάντως, δε με παίρνει απ κάτω τελείως ..λέω αν δεν είναι αυτός που ξέρεις …ίσως να ναι ο επόμενος !!! 
 

εσυ ποτέ περιμένεις ;

Εγω μεσα στην επόμενη εβδομάδα αλλα παίζει ο κυκλος μου απο 25 εως 29 μέρες σταθερός γενικα θεωρείτε απλα καποιες φορες παίζει ανάμεσα σε αυτές τις μέρες... 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Εγω μεσα στην επόμενη εβδομάδα αλλα παίζει ο κυκλος μου απο 25 εως 29 μέρες σταθερός γενικα θεωρείτε απλα καποιες φορες παίζει ανάμεσα σε αυτές τις μέρες... 

Θα περιμένουμε μαζί!! Χαχα .. εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα ώστε να έχουμε ένα πλατύ χαμόγελο !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Απλά κάθε φορά ψάχνουμε το παραμικρό διαφορετικό για να δημιουργήσουμε μια παραπάνω ελπίδα.

Ισχυει αντε κοντευεις και ευχομαι να έχεις σπορακι ❤

Θα κάνεις τεστακι?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

Τελειααα!!! 

Ρε κορίτσι λύσε μου λίγο την απορία...αυτά τα τικερ που έχεις πως τα βάζεις έχω τόσα χρόνια στο φόρουμ έχω κάνει άπειρες προσπάθειες κ δεν τα κατάφερα ακόμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Kon90 είπε:

 Μην χάνεις τις ελπίδες σου εδώ είμαστε και τον επόμενο μήνα

Εγώ ξέρεις τι κατάλαβα ότι μας κάνει κακό το τόσο άγχος μας

Σίγουρα, το άγχος δεν βοηθάει σε τίποτα γενικότερα. Καλό είναι να προσπαθούμε να το αποβάλλουμε όσο μπορούμε.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Melody90 είπε:

Ρε κορίτσι λύσε μου λίγο την απορία...αυτά τα τικερ που έχεις πως τα βάζεις έχω τόσα χρόνια στο φόρουμ έχω κάνει άπειρες προσπάθειες κ δεν τα κατάφερα ακόμα

Αμα σου πω ότι εμενα δεν μου τα εμφανίζει και νομιζα οτι δεν υπάρχουν πια... Πατάς πάνω του αμα το βλέπεις και σε παραπέμπει σε εναν σύνδεσμο και τα φτιάχνεις... Τωρα ακριβώς λεπτομέρειες δεν θυμαμαι γιατί πάνε και κατι χρόνια :-P Σε εμενα όμως γτ δν φαίνεται? Χαχα


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...