Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια χοριακη 185.10 τι λέτε????

Από 71.12 που ήταν την Τετάρτη

Κορίτσια συγκινήθηκα πολύ Δεν περίμενα να βγει καλή

Περιμένω τον γιατρό να με πάρει τηλέφωνο τώρα

Συγχαρητήρια νομίζω ήρθε και θα μείνει αυτή τη φορά!!!!! Απολαύσετε κορίτσι μου 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Να τα χαίρεστε κορίτσι μου!! Ολα αγόρια απ'οτι κατάλαβα!! Με το καλο τωρα το κορίτσι χαχα γερο να ναι βέβαια πάνω απ' ολα 

@Ανθη 39 θα περιμένουμε νεα σου... Να μας γράψεις αμέσως μολις τα μάθεις ανυπομονούμε!! Αν και πιστεύω ότι ολα τελεια θα ειναι και για σενα! Εσυ ποσα παιδάκια έχεις? 

Καλά κατάλαβες άσε...πολύ σώβρακο ρε συ..είπα μήπως κ βγάλουμε το κορίτσι τώρα για την αλλαγή..

Αν κ ο άντρας μου όταν του το λέω μου λέει "μια χαρά είναι σώβρακα... προτιμώ να απλώνεις 20 τέτοια κάθε μερα παρά στριγκακια δεν θα με κάνετε καρδιακό εδώ μέσα"

Χαχα χαχαχα;)

πρίν από 11 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Συγχαρητήρια νομίζω ήρθε και θα μείνει αυτή τη φορά!!!!! Απολαύσετε κορίτσι μου 

Σ'ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου μακάρι μακάρι!!!!ξες τώρα το μυαλό μου είναι να πάω για υπέρηχο να έρθει η ώρα για καρδούλα κ μετά αυχενική κ μετά θα ηρεμήσω λίγο...

Η Παναγιά μας να μας φυλάει και να μας δίνει όλες δύναμη!!!! κουράγιο στα κορίτσια που προσπαθούν κουράγιο στις ετοιμόγεννες κουράγιο στις μανούλες να τα μεγαλώνουν...

πρίν από 40 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Αν δεν εχω σκασει μεχρι να βγει το αποτελεσμα της χοριακης ....χιχιχιχι..τη τεταρτη ειναι να παω...και τη δευτερη χοριακη μονη μου την εκανα να σου πω...γιατι ειχα αγχος...χιχιχιχιιχ...το ημερολογιο με βγαζει 5 εβδομαδων ακριβως...αλλα δεν εχω ιδεα ποτε εκανα ωορρηξια..τι ωραια..4 παιδακια...μπραβο και παλι μπραβο...να σαι δυνατη και γερη να τα μεγαλωνεις...!!

@Myrtoulita σ ευχαριστω πολυ!!αντε για να δουμε...αγχωνομαι...οσο κουλ ημουν την προηγουμενη φορα...τωρα δεν..αχαχχααχα...ενα εχω...ενα γιο 8 1/2 χρονων...που ζηταει αδερφακι τα τελευταια 3 χρονια αλλα εγω τωρα το πηρα αποφαση...χιχιχιχιιχ

Ευχαριστώ πολύ κ εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου με το καλό το αδερφάκι μακάρι να είναι κοριτσι τωρα να τον έχει κ προστάτη.. περιμένουμε αποτελέσματα!

Λοιπόν θα πάμε να κάνουμε υπέρηχο κ μετά θα ανοίξουμε θέμα μανούλες Σεπτεμβρίου 22 έψαξα δεν έχει ακόμη το φόρουμ

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααααα 3000 η χοριακη!!!!!πηρα χαρα μεγαλη!!!!φφφφφφφ μου φυγε ενα αγχος...ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας!!!κλαιω απλα...απο χαρα!! Και απ οτι καταλαβατε χαρηκα...χαχαχα...σ αυτη τη τιμη φαινεται σακος??ξερει καμια να μου πει? Ή δεν παιζει ρολο η χοριακη οσο η βδομαδα?

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Σωστά 

Τι έγινε τελικά σου ήρθε? 

Ναι δυστυχώς. Παρότι προετοιμασμένη, μια απογοήτευση την πήρα αλλά έχω και μια ανυπομονησία να τελειώνει για να πάω ακόμη πιο δυναμικά στον επόμενο κύκλο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Κοριτσιααααααα 3000 η χοριακη!!!!!πηρα χαρα μεγαλη!!!!φφφφφφφ μου φυγε ενα αγχος...ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας!!!κλαιω απλα...απο χαρα!! Και απ οτι καταλαβατε χαρηκα...χαχαχα...σ αυτη τη τιμη φαινεται σακος??ξερει καμια να μου πει? Ή δεν παιζει ρολο η χοριακη οσο η βδομαδα?

Ζητωωω!!! Νομίζω υπάρχει καποια αντιστοιχία στις μονάδες της χοριακης και στις εβδομάδες κύησης απλά δεν ξέρω απο ποσες μονάδες και πάνω βλέπεις σακο η ακους καρδούλα!! Τέλεια με το καλο κορίτσι μου!! Αντε μπήκε δυναμικά το 22!! Μακάρι να γεμίσουμε μωρακια!!! 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Ζητωωω!!! Νομίζω υπάρχει καποια αντιστοιχία στις μονάδες της χοριακης και στις εβδομάδες κύησης απλά δεν ξέρω απο ποσες μονάδες και πάνω βλέπεις σακο η ακους καρδούλα!! Τέλεια με το καλο κορίτσι μου!! Αντε μπήκε δυναμικά το 22!! Μακάρι να γεμίσουμε μωρακια!!! 

Μακαρι...!!!πολλα και γερα μωρακια σε ολων των κοριτσιων την αγκαλιτσα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Ναι δυστυχώς. Παρότι προετοιμασμένη, μια απογοήτευση την πήρα αλλά έχω και μια ανυπομονησία να τελειώνει για να πάω ακόμη πιο δυναμικά στον επόμενο κύκλο.

Μην απογοητευσαι κορίτσι μου!! Θα έρθει το μωρακι σύντομα!! Προχώρα δυναμικά για αυτό τον μήνα!! Περισσότερες ευκαιρίες για ζουζουνισματα! 

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου με το καλοοο... Πόσο χάρηκα να ξέρατε συγκινήθηκα λες κ είμαι εγώ... Όλα θα πάνε καλά θα δείτε... άντε να έρθει κ η σειρά μας... Εγώ φοβάμαι μήπως δεν τα καταφέρω...Δεν ξέρω έχει αρχίσει κ με παίρνει από κάτω... φοβάμαι να κάνω τεστ ωορρηξίας Μήπως με αγχωνουν τελικα;;; τωρα το σκ μπαίνω στις γόνιμες...λογικά Τετάρτη Πέμπτη θα έχω την ωορρηξία...θα χαμογελάσω άραγε κ για εμενα;;; κ πάλι με το καλό να έχετε τελειομηνες εγκυμοσύνες κ βήμα βήμα την φορά θα φτάσετε στο τέλος χωρίς να το καταλάβετε...το σημαντικό βήμα έγινε...

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Μην απογοητευσαι κορίτσι μου!! Θα έρθει το μωρακι σύντομα!! Προχώρα δυναμικά για αυτό τον μήνα!! Περισσότερες ευκαιρίες για ζουζουνισματα! 

Σ' ευχαριστώ πολύ! Θα προσπαθήσω να διώξω όσο μπορώ το άγχος γιατί ουσιαστικά δεν ευχαριστιέμαι πολλά πράγματα από την όλη διαδικασία.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

κορίτσια μου με το καλοοο... Πόσο χάρηκα να ξέρατε συγκινήθηκα λες κ είμαι εγώ... Όλα θα πάνε καλά θα δείτε... άντε να έρθει κ η σειρά μας... Εγώ φοβάμαι μήπως δεν τα καταφέρω...Δεν ξέρω έχει αρχίσει κ με παίρνει από κάτω... φοβάμαι να κάνω τεστ ωορρηξίας Μήπως με αγχωνουν τελικα;;; τωρα το σκ μπαίνω στις γόνιμες...λογικά Τετάρτη Πέμπτη θα έχω την ωορρηξία...θα χαμογελάσω άραγε κ για εμενα;;; κ πάλι με το καλό να έχετε τελειομηνες εγκυμοσύνες κ βήμα βήμα την φορά θα φτάσετε στο τέλος χωρίς να το καταλάβετε...το σημαντικό βήμα έγινε...

Εγω εκανα τεστ 2 μηνες.. οποτε ηξερα περιπου ποτε...και απο το ημερολογιο περιοδου μιας και εχω και σταθερο κυκλο..τον τριτο μηνα που εγινε και το σπορακι δεν εκανα τεστ ωορρηξιας...απλα το χα στο νου μου εστω εκεινη τη βδομαδα ανα 2 ημερες...και τσουπ...!!!ειμαι σιγουρη παντως οτι θα χεις συντομα μπεμπεδονεα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Εγω εκανα τεστ 2 μηνες.. οποτε ηξερα περιπου ποτε...και απο το ημερολογιο περιοδου μιας και εχω και σταθερο κυκλο..τον τριτο μηνα που εγινε και το σπορακι δεν εκανα τεστ ωορρηξιας...απλα το χα στο νου μου εστω εκεινη τη βδομαδα ανα 2 ημερες...και τσουπ...!!!ειμαι σιγουρη παντως οτι θα χεις συντομα μπεμπεδονεα!!!

μακάρι κορίτσι μου μακάρι...ορίστε κλαίω τώρα...με συγκίνησε η σιγουριά σου... Πόσο θέλω να έρθει... Κ μετά την παλλινδρομη ακόμα περισσότερο...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

μακάρι κορίτσι μου μακάρι...ορίστε κλαίω τώρα...με συγκίνησε η σιγουριά σου... Πόσο θέλω να έρθει... Κ μετά την παλλινδρομη ακόμα περισσότερο...

Πολυ κλαμα σημερα...ναι ειμαι σιγουρη για σενα...και συ πρεπει να σαι...εγω ετσι ελεγα και λεω στον εαυτο μου...οσο δυσκολο και να ναι...γιατι η αληθεια ειναι οτι και γω μετα τη παλλινδρομη μου κοπηκαν τα φτερα...αλλα θελω να πιστευω οτι ηταν μια ατυχια και περασε και τωρα ολα θα ναι καλα!!και παιρνω κουραγιο...και απο σας εδω...γιατι κακα τα ψεματα αν ο αλλος δεν το ζησει δεν το καταλαβαινει...και στο ξαναναλεω ειμαι πολυ σιγουρη οτι συντομα θα χεις ευχαριστα και ενας μηνας πανω ή κατω δεν παιζει ρολο...!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Πολυ κλαμα σημερα...ναι ειμαι σιγουρη για σενα...και συ πρεπει να σαι...εγω ετσι ελεγα και λεω στον εαυτο μου...οσο δυσκολο και να ναι...γιατι η αληθεια ειναι οτι και γω μετα τη παλλινδρομη μου κοπηκαν τα φτερα...αλλα θελω να πιστευω οτι ηταν μια ατυχια και περασε και τωρα ολα θα ναι καλα!!και παιρνω κουραγιο...και απο σας εδω...γιατι κακα τα ψεματα αν ο αλλος δεν το ζησει δεν το καταλαβαινει...και στο ξαναναλεω ειμαι πολυ σιγουρη οτι συντομα θα χεις ευχαριστα και ενας μηνας πανω ή κατω δεν παιζει ρολο...!!!

αχχχ πόσο σε ευχαριστώ αλήθεια... Πρέπει να χαλαρώσω...Όσο το σκέφτομαι χλωμό να έρθει...Εσύ πως ησουν;; το σκεφτοσουν;;;εν τω μεταξύ έχω υγρά σαν νερό....


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

αχχχ πόσο σε ευχαριστώ αλήθεια... Πρέπει να χαλαρώσω...Όσο το σκέφτομαι χλωμό να έρθει...Εσύ πως ησουν;; το σκεφτοσουν;;;εν τω μεταξύ έχω υγρά σαν νερό....

Αυτο το μηνα προσπαθησα να απασχοληθω με αλλα πραγματα...να μην κοιταω μονο ημερομηνιες, τεστ, βιντεακια με μωρα...χαχαχχαχα...απλα οταν κοντευαν οι μερες ειχα αγχος...γι αυτο και εκανα και τεστ νωριτερα...χαχαχαχα...αλλα μην λεω και χαζα ειχα ενα συνεχομενο αγχος...ποτε θα αδιαθετησω...ποτε θα κανω ωορρηξια...μην μου χαλασει ο κυκλος..να βρω χρονο να εχουμε επαφες...και πολλα αλλα ωραια..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ανθη 39 είπε:

Κοριτσιααααααα 3000 η χοριακη!!!!!πηρα χαρα μεγαλη!!!!φφφφφφφ μου φυγε ενα αγχος...ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας!!!κλαιω απλα...απο χαρα!! Και απ οτι καταλαβατε χαρηκα...χαχαχα...σ αυτη τη τιμη φαινεται σακος??ξερει καμια να μου πει? Ή δεν παιζει ρολο η χοριακη οσο η βδομαδα?

Παιδί μου εσύ ήθελες να ανατινάξεις το εργαστήριο!!!! μπράβο!!!! ανετα πας για υπέρηχο!!!πάνω από 1000-1500 βλέπεις κάτι αυτό ξέρω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...