Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Εγώ αν βρω θετικό κάνω την ημέρα του θετικού και τις 2 επόμενες σίγουρα πιο πριν είναι καλά να εχεις κ πριν το θετικό τεστ 

άρα είχα χθες...να έχω σήμερα κ αύριο,για 4 μέρες σερί δύσκολο μας κόβω.


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

άρα είχα χθες...να έχω σήμερα κ αύριο,για 4 μέρες σερί δύσκολο μας κόβω.

Σίγουρα αύριο να εχεις και σήμερα, μεθαύριο δε πειράζει!! Και μακάρι να τα καταφέρετε :) πρώτη φορά με τεστ;

ειδικά άμα πέφτουν κ καθημερινές είναι δύσκολο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Σίγουρα αύριο να εχεις και σήμερα, μεθαύριο δε πειράζει!! Και μακάρι να τα καταφέρετε :) πρώτη φορά με τεστ;

ειδικά άμα πέφτουν κ καθημερινές είναι δύσκολο 

γι αυτην την προσπαθεια οχι ειναι ο 2ος μήνας... Παλιά είχα ξανά χρησιμοποιήσει χωρίς επιτυχία...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

γι αυτην την προσπαθεια οχι ειναι ο 2ος μήνας... Παλιά είχα ξανά χρησιμοποιήσει χωρίς επιτυχία...

Εγώ κάνω κάθε μήνα αλλά ακόμα εγκυος δεν είμαι…έκανα εξετάσεις βέβαια έχω λίγο αυξημένη προλακτινη η γιατρος λέει μάλλον από αυτό και τώρα το ρυθμίζω, θα πάω για σαλπιγγογραφεια τον επόμενο κύκλο κ αν δεν έρθει σε 6 μηνες θα δω πως μπορώ να κινηθώ…αλλά είπα αυτούς τους 6 μήνες να είμαι λίγο ζεν γιατί δεν θα τρελαθούμε κιόλας, έχω κ αλλά στο κεφάλι μου…+ το μωρό και στο τέλος θα τρελαθώ από το άγχος 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Εγώ κάνω κάθε μήνα αλλά ακόμα εγκυος δεν είμαι…έκανα εξετάσεις βέβαια έχω λίγο αυξημένη προλακτινη η γιατρος λέει μάλλον από αυτό και τώρα το ρυθμίζω, θα πάω για σαλπιγγογραφεια τον επόμενο κύκλο κ αν δεν έρθει σε 6 μηνες θα δω πως μπορώ να κινηθώ…αλλά είπα αυτούς τους 6 μήνες να είμαι λίγο ζεν γιατί δεν θα τρελαθούμε κιόλας, έχω κ αλλά στο κεφάλι μου…+ το μωρό και στο τέλος θα τρελαθώ από το άγχος 

όλα θα γίνουν κ όλα θα έρθουν... ρε παιδιά έχω μπερδευτεί ποιες είναι σε αναμονή χοριακης...περιόδου...κτλ... :(... 

Κ αύριο δεν ξέρω αν τα καταφέρουμε κ είμαι λίγο να σκάσω...Σήμερα έχει το εμβόλιο...οπότε αύριο δεν ξέρω αν θα έχει παρενέργειες...

ας γίνει σήμερα κ ότι γίνει...αρχίζω κ κουράζομαι ειλικρινά...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

όλα θα γίνουν κ όλα θα έρθουν... ρε παιδιά έχω μπερδευτεί ποιες είναι σε αναμονή χοριακης...περιόδου...κτλ... :(... 

Κ αύριο δεν ξέρω αν τα καταφέρουμε κ είμαι λίγο να σκάσω...Σήμερα έχει το εμβόλιο...οπότε αύριο δεν ξέρω αν θα έχει παρενέργειες...

ας γίνει σήμερα κ ότι γίνει...αρχίζω κ κουράζομαι ειλικρινά...

Και εγώ αυτό λεω κουράστηκα ότι γίνει δε μπορώ άλλο…θα ασχοληθώ με τον γάμο κ το σπίτι και σε 6 μηνες αν δεν έρθει θα δω πως θα κινηθώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Να σε ρωτήσω δλδ βρήκες θετικό τεστ κ ήταν έτοιμο το ωοαριο να ελευθερωθει;;

Για παράδειγμα πήγαινα στο γιατρό 13η μέρα κύκλου και μου έλεγε αύριο θα κάνεις οωρηξια και είχα κάνει την ίδια μέρα και έβγαινε θετικό το τεστ οωρηξιας. Οπότε από τη στιγμή που έβγαινε θετικό την επόμενη είχα οωρηξια. Ή μου έλεγε σε δύο μέρες οωρηξια ο γιατρός και την επόμενη είχα θετικο τεστ οωρηξιας. Κάπως έτσι! Οπότε είχα επαφή την ίδια μέρα και την επόμενη συνήθως σίγουρα.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Για παράδειγμα πήγαινα στο γιατρό 13η μέρα κύκλου και μου έλεγε αύριο θα κάνεις οωρηξια και είχα κάνει την ίδια μέρα και έβγαινε θετικό το τεστ οωρηξιας. Οπότε από τη στιγμή που έβγαινε θετικό την επόμενη είχα οωρηξια. Ή μου έλεγε σε δύο μέρες οωρηξια ο γιατρός και την επόμενη είχα θετικο τεστ οωρηξιας. Κάπως έτσι! Οπότε είχα επαφή την ίδια μέρα και την επόμενη συνήθως σίγουρα.

Κατάλαβα…το έλεγχες ότι έγινε ομως ωορρηξία;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Για παράδειγμα πήγαινα στο γιατρό 13η μέρα κύκλου και μου έλεγε αύριο θα κάνεις οωρηξια και είχα κάνει την ίδια μέρα και έβγαινε θετικό το τεστ οωρηξιας. Οπότε από τη στιγμή που έβγαινε θετικό την επόμενη είχα οωρηξια. Ή μου έλεγε σε δύο μέρες οωρηξια ο γιατρός και την επόμενη είχα θετικο τεστ οωρηξιας. Κάπως έτσι! Οπότε είχα επαφή την ίδια μέρα και την επόμενη συνήθως σίγουρα.

κ έμενες πάντα κορίτσι μου;;; εγώ πήγα χθες κ μου είπε αύριο ή μεθαύριο ωορρηξία... Κ σήμερα βγήκε το χαμόγελο...

πρίν από 6 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Κατάλαβα…το έλεγχες ότι έγινε ομως ωορρηξία;; 

εεε μια χαρά ...χαλάρωσε με αυτά που έχεις να κοιτάξεις κ θα έρθει κ μωρακι θα δεις... Πότε με το καλό ο γαμος;;; έχεις ωραίες ετοιμασίες...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

όλα θα γίνουν κ όλα θα έρθουν... ρε παιδιά έχω μπερδευτεί ποιες είναι σε αναμονή χοριακης...περιόδου...κτλ... :(... 

Κ αύριο δεν ξέρω αν τα καταφέρουμε κ είμαι λίγο να σκάσω...Σήμερα έχει το εμβόλιο...οπότε αύριο δεν ξέρω αν θα έχει παρενέργειες...

ας γίνει σήμερα κ ότι γίνει...αρχίζω κ κουράζομαι ειλικρινά...

Καλησπερα Αννούλα!!

Είμαι από τα καινούργια μέλη στην ομαδουλα αυτή!

Θα σου έλεγα να μη τρελαίνεσαι με τις επαφές τώρα ότι ντε κ καλά θα πρέπει κάθε μέρα γιατί να μη ξεχνάς πως το σπέρμα ζει μέσα μας 48-72(!!) Ώρες!!

Το οποίο σημαίνει ότι αν κάνετε σήμερα κ αύριο θα είναι μέσα σου ολοζώντανα να τρυπώσουν στο ωαριακι σου φίλη!!

Κάνε σήμερα,άσε το αύριο μην τον ξεθεωσεις τον άνθρωπο :mrgreen: και ξανά μεθαύριο !!

  • Χαχα 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 46 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

κ έμενες πάντα κορίτσι μου;;; εγώ πήγα χθες κ μου είπε αύριο ή μεθαύριο ωορρηξία... Κ σήμερα βγήκε το χαμόγελο...

εεε μια χαρά ...χαλάρωσε με αυτά που έχεις να κοιτάξεις κ θα έρθει κ μωρακι θα δεις... Πότε με το καλό ο γαμος;;; έχεις ωραίες ετοιμασίες...

Ο γαμος είναι τον Οκτώβρη του 22 αλλά έχουμε κ το σπίτι που χρίζεται και έτσι τρεχω και εκεί!! Και όλα αυτά με αγχώνουν ομως πρέπει να χαλαρώσω ειλικρινά είμαι στην τσίτα όλη την ώρα…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Καλησπερα Αννούλα!!

Είμαι από τα καινούργια μέλη στην ομαδουλα αυτή!

Θα σου έλεγα να μη τρελαίνεσαι με τις επαφές τώρα ότι ντε κ καλά θα πρέπει κάθε μέρα γιατί να μη ξεχνάς πως το σπέρμα ζει μέσα μας 48-72(!!) Ώρες!!

Το οποίο σημαίνει ότι αν κάνετε σήμερα κ αύριο θα είναι μέσα σου ολοζώντανα να τρυπώσουν στο ωαριακι σου φίλη!!

Κάνε σήμερα,άσε το αύριο μην τον ξεθεωσεις τον άνθρωπο :mrgreen: και ξανά μεθαύριο !!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου κ σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου... έλεγα σήμερα κ τέλος... Όμως θα κάνω αυτό που είπες σήμερα κ μεθαύριο 

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, LoveToBeMommy είπε:

Εμ για αυτό ρώτησα!!

Αν κ συνήθως εκείνοι είναι πάντα πιο χαλαροί από εμάς.. γενικώς οι περισσότεροι μέχρι να το πιάσουν στα χέρια τους το μωράκι δεεεν το πολυ συνειδητοποιούν:roll:

Καλως ήρθες κ εσύ κορίτσι μου!!

Εύχομαι να μη χρειαστείτε άλλη εξωσωματική κ να τα καταφέρετε σύντομα :x

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!

Παρήγγειλα κ εγώ εχθές τεστ ωορρηξίας..χαίρομαι που λες ότι είναι αξιόπιστα!!

Έτσι ακριβώς εμείς τραβάμε όλο το άγχος χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Ο γαμος είναι τον Οκτώβρη του 22 αλλά έχουμε κ το σπίτι που χρίζεται και έτσι τρεχω και εκεί!! Και όλα αυτά με αγχώνουν ομως πρέπει να χαλαρώσω ειλικρινά είμαι στην τσίτα όλη την ώρα…

με το Καλό κορίτσι μου... κοίτα κοίτα το σπιτάκι σου κ τον γάμο σου... Κ ταυτόχρονα Κάνε κ τις εξετασεις σου κ ότι άλλο είναι κ χαλαρή μέχρι τον γάμο εγώ θα ήμουν... Κ μετά θα το κοιτούσα...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

Καλώς ήρθαν τα καινούργια κορίτσια μας...με το καλό σύντομα εγκυουλες...

@Kon90 έχουμε ευχαρισταααααα;;; τα διάβασα πολύ γρήγορα μόλις...

έκανα πριν λίγο κ είναι θετικό...

χθες είχαμε επαφη.Τώρα τι να κάνω να έχουμε κ σήμερα ή αύριο;;; Ή κ τις δύο;

τι εννοεις οτι ηταν ετοιμο να ελευθερωθει;;; μολις βγει θετικο λενε ότι η ωορρηξία θα γίνει 12 με 48 ώρες...

Καλησπέρα επειδή τις χρησιμοποιώ κι εγώ τις ταινίες σήμερα πήρα τηλ και μου είπαν ότι έκανα μπούρδες...συγκεκριμένα μου είπαν ότι την επόμενη από το θετικό γίνεται η ωορρηξία οπότε την ημέρα του θετικού μου ειπαν και τις 2 επόμενες μέρες πρέπει να κάνουμε τις επαφές

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...