Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Melody90 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ... Πραγματικά θέλω άλλες 8 μέρες και  αυτές θα είναι βασανιστήριο...θα σας πρήζω λίγο τώρα.. ελπίζω να με συγχωρέσετε:-(

Αλλά όντως αν καεις από το γάλα φυσάς και το γιαούρτι..

Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα όπως τα ονειρεύεσαι. Σχετικά με τα τεστ ωορηξιας, εμένα δε με βοήθησαν ποτέ και όταν τηλεφώνησα στην εταιρεία μου είπαν ότι πρέπει να τα κάνω 3 μέρες πριν τη μέση του κύκλου και 3 μετά. Εφόσον παρακολουθούσε έτσι την ωορηξια μου, δεν υπηρχε λόγος να κάνω τα τεστ, οπότε με την παρακολούθηση αυτή, εμεινα έγκυος (άσχετα που δεν κατάφερα να πάρω αγκαλιά το κοριτσάκι μου ζωντανό). 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Melody90 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ... Πραγματικά θέλω άλλες 8 μέρες και  αυτές θα είναι βασανιστήριο...θα σας πρήζω λίγο τώρα.. ελπίζω να με συγχωρέσετε:-(

Αλλά όντως αν καεις από το γάλα φυσάς και το γιαούρτι..

Πως νιώθεις εσύ? Εννοώ σωματικά..

πρίν από 4 λεπτά , tetakom είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα όπως τα ονειρεύεσαι. Σχετικά με τα τεστ ωορηξιας, εμένα δε με βοήθησαν ποτέ και όταν τηλεφώνησα στην εταιρεία μου είπαν ότι πρέπει να τα κάνω 3 μέρες πριν τη μέση του κύκλου και 3 μετά. Εφόσον παρακολουθούσε έτσι την ωορηξια μου, δεν υπηρχε λόγος να κάνω τα τεστ, οπότε με την παρακολούθηση αυτή, εμεινα έγκυος (άσχετα που δεν κατάφερα να πάρω αγκαλιά το κοριτσάκι μου ζωντανό). 

Δε κατάλαβα τι σου είπαν για τα τεστ..

Ποτε πρέπει να τα κάνουμε δλδ?

Αν έχουμε πχ κύκλο 28 ημερών κ την 5η ημέρα τελειώνει η περίοδος,πότε κάνουμε τα τεστ? 


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Πως νιώθεις εσύ? Εννοώ σωματικά..

Δε κατάλαβα τι σου είπαν για τα τεστ..

Ποτε πρέπει να τα κάνουμε δλδ?

Αν έχουμε πχ κύκλο 28 ημερών κ την 5η ημέρα τελειώνει η περίοδος,πότε κάνουμε τα τεστ? 

Σωματικά τώρα επανέρχομαι από την γέννα. Ο κύκλος ξεκινάει από την 1η ημέρα της περιόδου και κλείνει την 1η ημέρα της επόμενης. Δεν έχει σημασία πόσες μέρες κρατάει η περίοδος σου. Αν ο κύκλος είναι 28 ημέρες, η μέση ειναι η 14η ημέρα. Άρα η ωορηξια γίνεται από την 11η μέχρι και την 16η ημέρα. Επίσης καλό θα είναι να παρακολουθήσεις και με τον γιατρό σου την ωορηξια σου γιατί κάποιες γυναίκες κάνουν νωρίτερα ή αργότερα ωορηξια. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , tetakom είπε:

Σωματικά τώρα επανέρχομαι από την γέννα. Ο κύκλος ξεκινάει από την 1η ημέρα της περιόδου και κλείνει την 1η ημέρα της επόμενης. Δεν έχει σημασία πόσες μέρες κρατάει η περίοδος σου. Αν ο κύκλος είναι 28 ημέρες, η μέση ειναι η 14η ημέρα. Άρα η ωορηξια γίνεται από την 11η μέχρι και την 16η ημέρα. Επίσης καλό θα είναι να παρακολουθήσεις και με τον γιατρό σου την ωορηξια σου γιατί κάποιες γυναίκες κάνουν νωρίτερα ή αργότερα ωορηξια. 

Το πώς νιώθεις σωματικά το ρώτησα στην @Melody90 απλά με τις παραθέσεις στις απαντήσεις είναι λίγο μπέρδεμα..

Ναι ναι τα γνώριζα αυτά για τον κύκλο,εγώ συνήθως κάνω νωρίς ωορρηξία.

κ το μωράκι μου το έπιασα 7η ή 11η ημέρα του κύκλου..

απλα είπες πως σου είπαν να κάνουμε τα τεστ 3 μέρες πριν κ 3 μέρες μετά για αυτό μπερδεύτηκα..

οπότε ουσιαστικά εγώ θα πρέπει να κάνω από τη μέρα που μου τελειώνει η περίοδος για να είμαι βέβαιη..

απ' ότι κατάλαβα έχασες το μωράκι σου..λυπάμαι πολύ για αυτό που έζησες αλλά ξέρω πως ο,τι κ αν σου πούμε οι γύρω σου είναι λίγο για να καλύψει το κενό που νιώθεις..

έζησε το ίδιο με εσένα μια πολύ στενή μου φίλη πριν 2 μήνες..πόνεσα μαζί της τόσο πολύ κ εγώ. Όμως θαυμάζω μέσα από τη καρδιά μου όσες σφίγγεται τα δόντια κ προσπαθείτε ξανά να φέρετε ένα θαύμα στη ζωή σας! 

 

  • Μου αρέσει 2

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Το πώς νιώθεις σωματικά το ρώτησα στην @Melody90 απλά με τις παραθέσεις στις απαντήσεις είναι λίγο μπέρδεμα..

Ναι ναι τα γνώριζα αυτά για τον κύκλο,εγώ συνήθως κάνω νωρίς ωορρηξία.

κ το μωράκι μου το έπιασα 7η ή 11η ημέρα του κύκλου..

απλα είπες πως σου είπαν να κάνουμε τα τεστ 3 μέρες πριν κ 3 μέρες μετά για αυτό μπερδεύτηκα..

οπότε ουσιαστικά εγώ θα πρέπει να κάνω από τη μέρα που μου τελειώνει η περίοδος για να είμαι βέβαιη..

απ' ότι κατάλαβα έχασες το μωράκι σου..λυπάμαι πολύ για αυτό που έζησες αλλά ξέρω πως ο,τι κ αν σου πούμε οι γύρω σου είναι λίγο για να καλύψει το κενό που νιώθεις..

έζησε το ίδιο με εσένα μια πολύ στενή μου φίλη πριν 2 μήνες..πόνεσα μαζί της τόσο πολύ κ εγώ. Όμως θαυμάζω μέσα από τη καρδιά μου όσες σφίγγεται τα δόντια κ προσπαθείτε ξανά να φέρετε ένα θαύμα στη ζωή σας! 

 

Όντως μπερδευτηκαμε με τις απαντήσεις. Δεν πειράζει....  Όταν θες κάτι πολύ πρέπει να επιμένεις αλλά ακόμα κι αν τα παρατήσεις κάποια στιγμή, οφείλεις να αφίξεις και πάλι τα δόντια και να πας παρακάτω. Το οφείλουμε πρώτα σε εμάς και μετά στους ανθρώπους που αγαπάμε. Εύχομαι στην φίλη σου και σε όλες όσες το προσπαθούν φυσικα, σύντομα να αποκτήσουν το μωράκι που ονειρεύονται.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, LoveToBeMommy είπε:

Το πώς νιώθεις σωματικά το ρώτησα στην @Melody90 απλά με τις παραθέσεις στις απαντήσεις είναι λίγο μπέρδεμα..

Ναι ναι τα γνώριζα αυτά για τον κύκλο,εγώ συνήθως κάνω νωρίς ωορρηξία.

κ το μωράκι μου το έπιασα 7η ή 11η ημέρα του κύκλου..

απλα είπες πως σου είπαν να κάνουμε τα τεστ 3 μέρες πριν κ 3 μέρες μετά για αυτό μπερδεύτηκα..

οπότε ουσιαστικά εγώ θα πρέπει να κάνω από τη μέρα που μου τελειώνει η περίοδος για να είμαι βέβαιη..

απ' ότι κατάλαβα έχασες το μωράκι σου..λυπάμαι πολύ για αυτό που έζησες αλλά ξέρω πως ο,τι κ αν σου πούμε οι γύρω σου είναι λίγο για να καλύψει το κενό που νιώθεις..

έζησε το ίδιο με εσένα μια πολύ στενή μου φίλη πριν 2 μήνες..πόνεσα μαζί της τόσο πολύ κ εγώ. Όμως θαυμάζω μέσα από τη καρδιά μου όσες σφίγγεται τα δόντια κ προσπαθείτε ξανά να φέρετε ένα θαύμα στη ζωή σας! 

 

Σωματικά θα σου πω...έχω σύμπτωμα νιώθω "έγκυος" δηλαδή,ας πούμε ναυτία έχω είναι ήπια αλλά έχω..πόνο στο στήθος, έχω δυσκοιλιότητα,κατουριεμαι πολύ ιδιαίτερα την νύχτα,μου μυρίζουν άσχημα κάποια φαγητά,πολλά νεύρα, νυστάζω αρκετά,κλαίω με το παραμικρό άμα κουραστω μπορεί να έχω λίγα πονάκια περιόδου..

Όπως είμαι πάντα στις εγκυμοσύνες μου απλά δεν έχω τόσο συχνά τραβήγματα χαμηλά κράμπες αυτό σας το είχα αναφέρει όπως είχα στις προηγούμενες.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ήρθαν τα τεστ ωορρηξίας!

Μόλις έκανα κ βγήκε αχνό θετικό.

Δείτε αν θέλετε πως είναι κ στην εικόνα προφίλ μου..τώρα αυτό τι σημαίνει? Είχα εχθές πχ ή θα έχω??


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, LoveToBeMommy είπε:

Κορίτσια μου ήρθαν τα τεστ ωορρηξίας!

Μόλις έκανα κ βγήκε αχνό θετικό.

Δείτε αν θέλετε πως είναι κ στην εικόνα προφίλ μου..τώρα αυτό τι σημαίνει? Είχα εχθές πχ ή θα έχω??

Λοιπόν θα ξανακάνεις ένα αύριο..πάντα την ίδια ώρα και όχι με τα πρώτα πρωινα. Θύμισε μου τι κύκλο έχεις γιατί είτε είναι να κάνεις είτε έχει περάσει η ωορρηξία το ίδιο βγάζει...αχνότερη δεύτερη γραμμή.Για να είναι θετικό θέλει η 2η γραμμή να είναι το ίδιο έντονη με την 1η...ότι άλλο θες μας λες

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Lilly28 είπε:

Λοιπόν θα ξανακάνεις ένα αύριο..πάντα την ίδια ώρα και όχι με τα πρώτα πρωινα. Θύμισε μου τι κύκλο έχεις γιατί είτε είναι να κάνεις είτε έχει περάσει η ωορρηξία το ίδιο βγάζει...αχνότερη δεύτερη γραμμή.Για να είναι θετικό θέλει η 2η γραμμή να είναι το ίδιο έντονη με την 1η...ότι άλλο θες μας λες

Εχω κουλό κύκλο πλέον ρε φίλη..

Συνήθως 27 ημερών.

Τώρα είμαι 7η μέρα του κύκλου..

Απλά έχω πόνους σαν ωορρηξίας από την 5η μέρα. Ακριβώς απ' όταν τελείωσε η περίοδος μου δλδ..


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Εχω κουλό κύκλο πλέον ρε φίλη..

Συνήθως 27 ημερών.

Τώρα είμαι 7η μέρα του κύκλου..

Απλά έχω πόνους σαν ωορρηξίας από την 5η μέρα. Ακριβώς απ' όταν τελείωσε η περίοδος μου δλδ..

Εγώ θα σου έλεγα να κάνεις κάθε μέρα μέχρι κ την 16η για παράδειγμα κ αν δεν έχει βγει πάει να πει μάλλον ότι κάνεις πολύ νωρίς αν κ σπάνιο.. πιστεύω θα βρεθεί πάντως αυτόν τον μήνα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, LoveToBeMommy είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου..

Ίσως έχω (πολύ!!) νωρίς ωορρηξία γιατί σήμερα μαζί με τα πονακια εχω κ κάποια υγρά ωορρηξίας..

Κ δεν έχουμε έρθει ακόμη σε επαφή καθως προχθές τελείωσε η περίοδος κ που να το φανταστώ γμτ..

Θα έρθουμε σήμερα κ πιστεύω- ελπίζω να την προλάβω την άτιμη:roll:

Ποσο δύσκολη μάτια μου αυτή η αναμονή σου τώρα..

Σε νιώθω κ σου εύχομαι από καρδιάς να ακούσετε τον χτύπο της καρδπυλας του στο επόμενο ραντεβού.

Μέχρι τότε δυστυχώς πρέπει να κάνεις (πάλι) υπομονή..

Εμείς εδώ θα είμαστε καααθε μέρα να περιμένουμε μαζί σου!!

Αυτά τα άτιμα τεστ!!!

Κ εγώ έχω παραγγείλει από αρχές του μήνα σχεδόν κ ακόμη να ερθουν τα τεστ ωορρηξίας,τα νεύρα μου!!!!

Τουλάχιστον αν είχαν έρθει θα ηξερα αν οι πόνοι ήταν από ωορρηξία να έκανα κ εχθές μια επαφή γμτ ή να αποκλείσω έστω κ την ωορρηξία ώστε να δω τι στο καλό είναι τα πονακια αυτά.

Πάντως κ εμένα μετά τη γέννα ο κύκλος μου είναι ο,τι να ναι ακόμη, από 24-30 πφφφφ...

Πάντως σήμερα μου ήρθαν επιτέλους αλλά τελικά δεν πρόλαβα. Έγινε και σε μένα νωρίς η οωρηξια και το λέω με βεβαιότητα γιατί πήγα γυναικολόγο κατά τύχη σήμερα. Δεν είχα και επαφές γαμωτο παραμονο την δέκατη ημέρα. Αλλά δεν νομίζω γτ  ένοιωσα πονάκια 13η 14η. Γαμωτο πάει ο μήνας. Ελπίζω σήμερα να έχετε επαφές εσείς και να το πετύχετε!


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Εχω κουλό κύκλο πλέον ρε φίλη..

Συνήθως 27 ημερών.

Τώρα είμαι 7η μέρα του κύκλου..

Απλά έχω πόνους σαν ωορρηξίας από την 5η μέρα. Ακριβώς απ' όταν τελείωσε η περίοδος μου δλδ..

Για το τεστ συμφωνώ Για αυτό που σου είπε η Lilly28..

Αν γενικά έχεις μικρό κύκλο ξεκίνα κατευθείαν με το που τελείωσει η περίοδος μέχρι να δεις θετικό τεστάκι δηλαδή ίδιας έντασης η πιο σκούρο το τεστ ωορρηξίας είναι καλύτερα να το κάνεις από τις 11:30 το πρωί μέχρι 3 η ώρα το μεσημέρι μου είχε πει ο γιατρός ο δικός μου όχι πιο αργά.. γιατί συνήθως τέτοιες ώρες κορυφώνεται η ορμόνη. Εννοείται πάντα ίδια ώρα!!! Βουρ λοιπόν Καλή επιτυχία!!!

πρίν από 35 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Εχω κουλό κύκλο πλέον ρε φίλη..

Συνήθως 27 ημερών.

Τώρα είμαι 7η μέρα του κύκλου..

Απλά έχω πόνους σαν ωορρηξίας από την 5η μέρα. Ακριβώς απ' όταν τελείωσε η περίοδος μου δλδ..

καμιά φορά τέτοιου είδους πονάκια μπορεί να είναι και μία κύστη η οποία σε ταλαιπωρεί χωρίς να το ξέρεις φυσικά δεν είναι πάντοτε πονοι ωορρηξιας και εγώ την έχω πατήσει αρκετές φορές!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hope.2019 είπε:

Πάντως σήμερα μου ήρθαν επιτέλους αλλά τελικά δεν πρόλαβα. Έγινε και σε μένα νωρίς η οωρηξια και το λέω με βεβαιότητα γιατί πήγα γυναικολόγο κατά τύχη σήμερα. Δεν είχα και επαφές γαμωτο παραμονο την δέκατη ημέρα. Αλλά δεν νομίζω γτ  ένοιωσα πονάκια 13η 14η. Γαμωτο πάει ο μήνας. Ελπίζω σήμερα να έχετε επαφές εσείς και να το πετύχετε!

Ποσο μου τη δίνει όταν φεύγει μήνας έτσι από βλακεία!

Αλλά από την άλλη άνθρωποι είμαστε κ εμείς κ οι άντρες μας..δε γίνεται κάθε μέρα να έχουμε κ όρεξη..πφφφφ..

Υγ: κ εμένα σήμερα μου ήρθαν,πάνω που το λέγαμε το πρωί :mrgreen:

1 hour ago, Melody90 είπε:

Για το τεστ συμφωνώ Για αυτό που σου είπε η Lilly28..

Αν γενικά έχεις μικρό κύκλο ξεκίνα κατευθείαν με το που τελείωσει η περίοδος μέχρι να δεις θετικό τεστάκι δηλαδή ίδιας έντασης η πιο σκούρο το τεστ ωορρηξίας είναι καλύτερα να το κάνεις από τις 11:30 το πρωί μέχρι 3 η ώρα το μεσημέρι μου είχε πει ο γιατρός ο δικός μου όχι πιο αργά.. γιατί συνήθως τέτοιες ώρες κορυφώνεται η ορμόνη. Εννοείται πάντα ίδια ώρα!!! Βουρ λοιπόν Καλή επιτυχία!!!

καμιά φορά τέτοιου είδους πονάκια μπορεί να είναι και μία κύστη η οποία σε ταλαιπωρεί χωρίς να το ξέρεις φυσικά δεν είναι πάντοτε πονοι ωορρηξιας και εγώ την έχω πατήσει αρκετές φορές!!!

Μα αυτό υποπτευομαι ρε φίλη..δλδ ωορρηξία δεν είναι προφανώς γιατί ήταν αρνητικό το τεστ σήμερα κ εγώ πονάω από προχθές ανά διαστήματα μέχρι κ τώρα που μιλάμε!

Από περίοδο δεν είναι..οπότε...

Μάλλον πρέπει να κλείσω το ραντεβουδακι μου στον γιατρό ανεξαρτήτως τι θα γίνει με την ωορρηξία αυτόν τον μήνα γτ έχω να πάω κ 14 μήνες..λίγο μετά που γέννησα :roll:

Όσο για το πώς νιώθεις που μου είπες έχω να σου πω ότι μου τη δίνει αφάνταστα που περίοδος κ εγκυμοσύνη έχουν ίδια συμπτώματα!!!

Πάντως έχω ένα καλό φιλιγκ φορ γιού:x

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, LoveToBeMommy είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου..

Ίσως έχω (πολύ!!) νωρίς ωορρηξία γιατί σήμερα μαζί με τα πονακια εχω κ κάποια υγρά ωορρηξίας..

Κ δεν έχουμε έρθει ακόμη σε επαφή καθως προχθές τελείωσε η περίοδος κ που να το φανταστώ γμτ..

Θα έρθουμε σήμερα κ πιστεύω- ελπίζω να την προλάβω την άτιμη:roll:

Ποσο δύσκολη μάτια μου αυτή η αναμονή σου τώρα..

Σε νιώθω κ σου εύχομαι από καρδιάς να ακούσετε τον χτύπο της καρδπυλας του στο επόμενο ραντεβού.

Μέχρι τότε δυστυχώς πρέπει να κάνεις (πάλι) υπομονή..

Εμείς εδώ θα είμαστε καααθε μέρα να περιμένουμε μαζί σου!!

Αυτά τα άτιμα τεστ!!!

Κ εγώ έχω παραγγείλει από αρχές του μήνα σχεδόν κ ακόμη να ερθουν τα τεστ ωορρηξίας,τα νεύρα μου!!!!

Τουλάχιστον αν είχαν έρθει θα ηξερα αν οι πόνοι ήταν από ωορρηξία να έκανα κ εχθές μια επαφή γμτ ή να αποκλείσω έστω κ την ωορρηξία ώστε να δω τι στο καλό είναι τα πονακια αυτά.

Πάντως κ εμένα μετά τη γέννα ο κύκλος μου είναι ο,τι να ναι ακόμη, από 24-30 πφφφφ...

κ εγώ είχα υγρά... ξεκινά προλαβαίνεις...:wink:


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, LoveToBeMommy είπε:

Ποσο μου τη δίνει όταν φεύγει μήνας έτσι από βλακεία!

Αλλά από την άλλη άνθρωποι είμαστε κ εμείς κ οι άντρες μας..δε γίνεται κάθε μέρα να έχουμε κ όρεξη..πφφφφ..

Υγ: κ εμένα σήμερα μου ήρθαν,πάνω που το λέγαμε το πρωί :mrgreen:

Μα αυτό υποπτευομαι ρε φίλη..δλδ ωορρηξία δεν είναι προφανώς γιατί ήταν αρνητικό το τεστ σήμερα κ εγώ πονάω από προχθές ανά διαστήματα μέχρι κ τώρα που μιλάμε!

Από περίοδο δεν είναι..οπότε...

Μάλλον πρέπει να κλείσω το ραντεβουδακι μου στον γιατρό ανεξαρτήτως τι θα γίνει με την ωορρηξία αυτόν τον μήνα γτ έχω να πάω κ 14 μήνες..λίγο μετά που γέννησα :roll:

Όσο για το πώς νιώθεις που μου είπες έχω να σου πω ότι μου τη δίνει αφάνταστα που περίοδος κ εγκυμοσύνη έχουν ίδια συμπτώματα!!!

Πάντως έχω ένα καλό φιλιγκ φορ γιού:x

14 μήνες είναι πολύ να κάνεις και το τεστ Παπ σου να εξεταστεις να δεις ότι είναι όλα καλά για να ξεκίνησεις δυναμικά την προσπάθεια!!!! 

Είναι και σχετικά πρόσφατη η εγκυμοσύνη σου θα δεις θα μείνεις σύντομα.

Μακάρι το φιλιγκ σου να βγει αληθινό μαΐ ντιρ γιατί δεν με βλέπω καλά αλλιώς:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...