Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , iwanna24 είπε:

Πωωωω σήμερα είσαι του τρελού!

Είμαι στη δουλειά κουκλίτσα.

Έχω και εγώ διάθεση σήμερα μουρλια!

Αύριο βγαίνει νέα σεζόν.

 

 

Μην ρωτησεις που!

Καλε δεν θα ρωτησω!! 

Είμαι διακριτική εγώ φημιζομαι!!!:lol:

Καλα μεταξύ μας τώρα που βγαίνει νέα σεζόν??:huh:

:lol:

Καμία σειρά θα βλέπεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Σήμερα κανονικά ήταν να αδιαθετησω! Είχα κάνει χθες ένα τεστακι και βγήκε αρνητικό!! Λέω να περιμένω..  εσύ έχεις παρατηρήσει καθόλου τέτοια υγρά;:wacko:

Σταθερό κύκλο έχεις;; κοριτσάρα μου κ εγώ όλο παρατηρώ διαφορά αλλά συμπέρασμα κανένα. Τώρα ας που έχω κάτι άσπρα αλλά ξέρω κι εγω;;; θα σου έλεγα όταν έχεις καθυστέρηση να κάνεις ένα τεστ γιατί αν δεν έχεις σταθερό κύκλο μπορεί να έγινε αργά ή σύλληψη. Όπως κ να έχει ότι καλύτερο εύχομαι 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Lilly28 είπε:

Σταθερό κύκλο έχεις;; κοριτσάρα μου κ εγώ όλο παρατηρώ διαφορά αλλά συμπέρασμα κανένα. Τώρα ας που έχω κάτι άσπρα αλλά ξέρω κι εγω;;; θα σου έλεγα όταν έχεις καθυστέρηση να κάνεις ένα τεστ γιατί αν δεν έχεις σταθερό κύκλο μπορεί να έγινε αργά ή σύλληψη. Όπως κ να έχει ότι καλύτερο εύχομαι 

Ήρθε καλέ η φιλενάδα μου! Λογικά μέχρι το βράδυ θα έχω κανονική ροή! Πάμε για τον δεύτερο μήνα τώρα!!!:x

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , enjoy είπε:

Καλε δεν θα ρωτησω!! 

Είμαι διακριτική εγώ φημιζομαι!!!:lol:

Καλα μεταξύ μας τώρα που βγαίνει νέα σεζόν??:huh:

:lol:

Καμία σειρά θα βλέπεις...

La casa de papel ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έρωτες στα άμεσα ποιες μείνανε?? @Ανθη 39 τεστακι έκανες?? Πώς νοιώθεις?? Καμία μαντεψια?? Ραφαελλα?? Είχατε επαφές?? Τι λέει?? Πες μου να χαρείς ότι Έχεις θετικό τεστ!! Μετά ποιες μένουν @Lilly28 Kai @iwanna28 περιμένουμε και εσάς για το πρώτο πούλμαν... να φεύγει για Ιούλιο και έρχεται το επόμενο για Αύγουστο ετοιμάστε μπαγκάζια the next team...

Καλή επιτυχία σε Όλες!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φφφφφφφ...απογοητευση...δεν εχω αδιαθετησει...αλλα εκανα τεστ και βγηκε αρνητικοοοοο...ελεος...τετοια αρνηση...δεν ξερω...εννοειται τα χει ακουσει ο αντρας μου απο την καλη και απο την αναποδη...χαχαχαχαχ...εντωμεταξυ καταλαβαινω...3 μηνες δεν ειναι πολλοι αλλα εχω μπει σε περιεργο τρυπακι...τυπου οτι οταν ξαναπιασω που θα ξαναπιασω...χαχαχαχαχα...μηπως τα ωαρια δεν ειναι καλα και το ξαναπαθω( παλινδρομη)?μηπως επρεπε να χω κανει ορμονολογικες??αυτα τα fsh κτλ?μηπως να μην προσπαθω για παιδι δευτερο και να ζησω τη ζωη μου??αχαχχαχαχα...πολλες οι σκεψεις...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Φφφφφφφ...απογοητευση...δεν εχω αδιαθετησει...αλλα εκανα τεστ και βγηκε αρνητικοοοοο...ελεος...τετοια αρνηση...δεν ξερω...εννοειται τα χει ακουσει ο αντρας μου απο την καλη και απο την αναποδη...χαχαχαχαχ...εντωμεταξυ καταλαβαινω...3 μηνες δεν ειναι πολλοι αλλα εχω μπει σε περιεργο τρυπακι...τυπου οτι οταν ξαναπιασω που θα ξαναπιασω...χαχαχαχαχα...μηπως τα ωαρια δεν ειναι καλα και το ξαναπαθω( παλινδρομη)?μηπως επρεπε να χω κανει ορμονολογικες??αυτα τα fsh κτλ?μηπως να μην προσπαθω για παιδι δευτερο και να ζησω τη ζωη μου??αχαχχαχαχα...πολλες οι σκεψεις...

Πολλές οι ορμόνες παντα τετοιες μερες οπότε λογικό και πολλές να είναι οι σκέψεις.... 

Κοίτα γενικά είμαι υπέρ των εξετάσεων..  Δεν χάνεις τίποτα..  

Αφού δεν ήρθε ομως εχουμε μια.ελπιδα Ακόμα!! 

Link to comment
Share on other sites

Αγάπη μου γλυκιά... να είσαι καλά..  Στο εύχομαι από καρδιάς αλήθεια πολύ πολύ πολύ έλα να σκεφτόμαστε θετικά να γίνει... Είσαι και εσύ θετικός άνθρωπος και σε χαίρομαι... 2 παιδάκια δεν έχεις?? Καλά θυμάμαι?? Μακάρι να μεινεις να μοιραζομαστε εμπειριες ως τριτεκνες... να πάνε και όλα καλα σε μένα και να κανουμε παρεούλα!!! Λίγες μαζευτήκαμε για Ιούλιο... εύχομαι να έρθουν και άλλες από εξωσωματική και άλλες γενικότερα.... Δεν μ'αρέσουν οι μονόλογοι!!!!:lol:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες είμαι και εγώ Ιουλίου και σας παρακολουθώ που τα λέτε έτσι ωραία αλλά εσείς Γνωρίζεστε και εγώ η άκυρη δε θέλω να πετάγομαι όλη την ώρα!!!! 
σας χαίρομαι πολύ όλες!!! 
αντε να φουσκώσουν πολλές κοιλίτσες ακόμα να κάνουμε και θέμα μανούλες Ιουλίου Αυγούστου μαζί! ❤️
μετά καλοκαιρινά μωρά θα είναι σούπερ και θα δούμε τις διακοπές με κυάλια αλλά με μωρουδιλα μπόλικη!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , Martinaa είπε:

Κοριτσαρες είμαι και εγώ Ιουλίου και σας παρακολουθώ που τα λέτε έτσι ωραία αλλά εσείς Γνωρίζεστε και εγώ η άκυρη δε θέλω να πετάγομαι όλη την ώρα!!!! 
σας χαίρομαι πολύ όλες!!! 
αντε να φουσκώσουν πολλές κοιλίτσες ακόμα να κάνουμε και θέμα μανούλες Ιουλίου Αυγούστου μαζί! ❤️
μετά καλοκαιρινά μωρά θα είναι σούπερ και θα δούμε τις διακοπές με κυάλια αλλά με μωρουδιλα μπόλικη!!! 

Καλέ, εδώ γνωριστήκαμε όλες...αφού εγώ σε θυμάμαι...να συμμετέχεις και να μιλάς μαζί μας...μα πάμε μαζί εμείς οι δυο ❤️


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλέ, εδώ γνωριστήκαμε όλες...αφού εγώ σε θυμάμαι...να συμμετέχεις και να μιλάς μαζί μας...μα πάμε μαζί εμείς οι δυο ❤️

Εσένα σε έχω πολύ στη καρδιά μου ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Martinaa είπε:

Κοριτσαρες είμαι και εγώ Ιουλίου και σας παρακολουθώ που τα λέτε έτσι ωραία αλλά εσείς Γνωρίζεστε και εγώ η άκυρη δε θέλω να πετάγομαι όλη την ώρα!!!! 
σας χαίρομαι πολύ όλες!!! 
αντε να φουσκώσουν πολλές κοιλίτσες ακόμα να κάνουμε και θέμα μανούλες Ιουλίου Αυγούστου μαζί! ❤️
μετά καλοκαιρινά μωρά θα είναι σούπερ και θα δούμε τις διακοπές με κυάλια αλλά με μωρουδιλα μπόλικη!!! 

Είσαι καταχωρημένη για 27/7... ΒΙG BROTHER IS WATCHING U!! να πετάγεται όσο θέλεις... Όλες πάνω κάτω το ιδιο γνωριζόμαστε απλά.με κάποιες τυγχάνει να αλλάξαμε και 10πμ... 

πρίν από 23 λεπτά , Martinaa είπε:

Εσένα σε έχω πολύ στη καρδιά μου ❤️❤️❤️

Να την βγάλεις αμέσως είναι δική μου Αγάπη!!!:lol: 

Αααα μια δεύτερη χανιωτισσα που κυκλοφορούσε εδώ μέσα εσύ ήσουν?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , enjoy είπε:

Είσαι καταχωρημένη για 27/7... ΒΙG BROTHER IS WATCHING U!! να πετάγεται όσο θέλεις... Όλες πάνω κάτω το ιδιο γνωριζόμαστε απλά.με κάποιες τυγχάνει να αλλάξαμε και 10πμ... 

Να την βγάλεις αμέσως είναι δική μου!!!:lol:

Θα τσακωθούμε χαχα ❤️

Εγώ πάντως μια φορα στα Χανιά θα πάω το καλοκαίρι!!!:D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...