Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!!με τις εγκυουλες βλέπω όλα πάνε καλά!μπραβο κορίτσια έτσι μόνο ευχάριστα από δω κ πέρα!!!!

Εμένα σήμερα πρωί πρωί μου ήρθε η ασχημομούρα!!! οπότε θα πάμε για επόμενο κύκλο δυναμικά αυτή τη φορά θέλω να ελπίζω!

Λέω να πάρω τεστ ωορρηξίας αυτή φορά μπας κ επισπεύσουμε την κατάσταση..στον τρίτο μου είχα πάρει τα one step κ κατευθείαν έμεινα έγκυος τα έκανα  και οργανωμένα με σχεδιάγραμμα.εσεις έχετε χρησιμοποιήσει?κ αν ναι ποια?μείνατε ευχαριστημένες?

Κορίτσια να σας ρωτήσω... Να ρωτήσω μήπως το έπαθε και καμία άλλη μαμά.

Το μικρό τον φοράω babylino κανονικά.. ήμουνα απόλυτα ευχαριστημένη τα χρησιμοποιούσα χρόνια και στα άλλα μου παιδιά η pampers για κάποιο λόγο μου φαινόταν πολύ ψεύτικη και ειδικά τα premium μου μυρίζει σαν πλαστικό.

πριν τρεις εβδομάδες το παιδί ξεκίνησε να φουντώνει στην περιοχή της πάνας και ο ποπος του και γύρω του τσουτσουνάκι του. Το ψάξαμε μήπως έφαγε κάτι που τον πείραξε δεν έφταιγε αυτό μετά άλλαξα μωρομάντηλα από τα baby care που έπαιρνα χρόνια επίσης τα ροζ με λεβάντα πήγα στα proderm τίποτα πάλι και δοκίμασα και της pampers τα μωρομάντηλα και πάλι δεν είδα καμία αλλαγή.Γιατί δεν ήθελα να πιστέψω ότι ήταν από την Πάνα μετά από πολλή ταλαιπωρία το μικρό του άλλαξα μάρκα πάνας τον πήρα pampers active baby την επόμενη μέρα το μωρό ήταν πεντακάθαρο και δεν είχε ίχνος κοκκινίλας. Να φανταστείτε είχαμε κοντά τρεις εβδομάδες αυτό το πράγμα.

Απλά μου κάνει εντύπωση γιατί η babylino έχει πολλές πιστοποιήσεις για πιο αγνά υλικά χωρίς χημικά και τέτοια είναι κ Ελληνική (και πιο οικονομική από την pampers..)

Άλλαξε συνταγή η Μέγα που τα παράγει?

Οι μανούλες που χρησιμοποιείτε πάνες babylino είδατε τίποτα παράξενο?

Καλημέρα κορίτσι...Εγώ χρησιμοποιώ τα hometest είναι αρκετά φτηνά κ τα καταλαβαίνω. Ότι θες μου λες.❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Εμεις το χουμε πάει σε άλλο επίπεδο,δεν την πιάνουν οι κρέμες,της βάζω αλοιφη φαρμακευτική στα πολύ σκούρα,μου το πε η παιδίατρος! Γενικά της έχω sudocrem,πιο βαριά αλλά η μόνη που κάπως την ανακουφίζει. Εμένα η μαμα μου μού έβαζε το μελάνι που λες γιατί ήμουν τα ιδια και χειρότερα! Και θέλω να σε ρωτήσω αν είναι εύκολη η χρήση του! Γίνεται το παιδί μπλε; χαχαχα! Φεύγει ευκολα; Τι ειναι;; Η παιδίατρος λέει ότι είναι παλιό σκεύασμα,αλλά μήπως είναι και για μας το θαυματουργο

Μελάνι μπλε όπως το λες!!!στρουμφάκι σου λέω! λερώνει πολύ θέλει προσοχή μην τα κάνεις μαντάρα γύρω γύρω αλλά στο μπάνιο μετά βγαίνει.οντως παλιά μέθοδο..συνήθως οι παιδίατροι δίνουν μελάνι με πούδρα daktarin που είναι για μύκητες για να μην κάνει και μυκητίαση το παιδί από την υγρασία στην πάνα. Εμένα μάτωνε πώς να σου πω τόσο χάλια.. μου έλεγε ο παιδίατρος να παίρνω το πιστολάκι για τα μαλλιά το έβαζα στον κρύο αέρα στεγνώνω εντελώς την περιοχή να μην έχει καθόλου υγρασία μετά μελάνι και πούδρα daktarin από πάνω όντως σε δύο μέρες Τζίτζι ο κωλος. Αλλά από τότε που βρήκα τη weleda δεν προλαβαίνει να ματώσει και συνέρχεται αμέσως.

On 26/11/2021 at 12:06 ΠΜ, Polly1 είπε:

Α,για πες και για βαφές! Τι σου έχει πει; Χρησιμοποιουσες και με ρετινολη και υαλουρονικο δηλαδη; Γιατί αν είναι και αντιγηρανσης όλο και κάτι θα χει μέσα! 

Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ρετινόλη απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη.. τώρα τι να σου πω γενικώς στην αρχή δεν με άφηνε πολλές πολλές κρέμες. Ούτε για το σώμα μετά τον τρίτο ξεκίνησα να χρησιμοποιώ αμυγδαλέλαιο και τον είχα ρωτήσει ανεπιτρέπεται να χρησιμοποιήσω μία κρέμα του Κορρέ και μου είπε εντάξει.. αλλά αυτό είναι καθαρά θέμα γυναικολόγου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, enjoy είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1: ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 

2. @IOANNA28 09/12 

3. @Millou 

4. @Rafaela_123 2/12 

5.  @Ανθη 39 2/12

6. @anemoni1989 

7. @Lilly28

8. @Kon90 

9.  @Αννούλαααα

10. @Marianne 2/12

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 2.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

Θέλω χοριακές... έλα να εορτασουμε... 

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3: ΠΗΤ

1. @Evaki19 4/7/2022 ( 4000)

2. @enjoy 14/7/2022 (1100-->2700)

3. @Αλεξάνδρα.... ΠΗΤ ?? (100-->240)

4. @iwanna24 27/7/22 (75-->300-->1500)

5. @marilia35 14/07/2021  (1094)

6. @Polly1 

7. @Martinaa27/7/22

8. @Emmi@

9. @Ευαγγελιαα 306-->896

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ: ΟΙ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ                

@enjoy 33, αγορια(4.5χρ & 10μηνων), Θεσ/κη

@anemoni1989 , κορ 3χρ, 

@Rafaela_123 30, Κυπρος

@Nektarinaki , κορ 2ετων, Θεσ/κη

@iwanna24 30, κορ 3.5, Χανιά

@marillia 35, αγορι 2ετων , Βολος

@Lilly28 43, Α 10χρ Κ 14χρ,Aθηνα

@Millou 40, κορ 3χρ,

@Polly1 36, 1.5χρ,

 @Ανθη 39

@electra2021 40, αγορι 2χρ,

 @Fofi!

@Martinaa 30, αγ 2, Αθήνα 

@Marianne

@Emmi@

@Ευαγγελιαα

@Αλεξάνδρα.... 

@Αννούλαααα 36?? Αθηνα??

 

Κορίτσια κάποια τα είχα περασμένα Αλλά μάλλον πήρα παλαιότερο ΠΙΝΑΚΑΚΙ

για ξαναπειτε στοιχεια!!

χαμός γίνεται με τις σελίδες είναι πολλές και δεν τα βρισκω

Και μια ξεχωριστή Καλημέρα στο άλλο μου μισό!! @iwanna24 :x

Εγώ είμαι 28, από Αθήνα :) για ΠΗΤ δεν έχω ιδέα..πρώτη φορά σήμερα θα πάω γυναικολόγο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@polly εμείς πλένουμε το Ποπο σε κάθε Αλλαγή!! Δύσκολο αλλά έχει γίνει συνήθεια... Και όλα καλά... είχε ανοίξει ο μεγάλος μια φορά και σουντοκρεμ και μας μας βοήθησε τα Αλλά τπτ και στον δικό μας Ποπο... Αλλά από τότε πλένουμε ποπουδακι και στα κατούρια αν δεν έχει υπομονή και δύναμη με φρεσκοβρεγμενο πανάκι με ζεστό νερό τον σκουπιζουμε... μωρομαντηλα χρησιμοποιώ μόνο για τον καθαρίσω από τα καλά και τον πηγαίνω αμέσως για πλατσα πλούτσα

Αφου ζηλευω αυτοι οι κωλοι των παιδιων  μου πλενονται ολη ην ημερα... και τον μεγαλο τον πλενω μετα απο κακα... Και κάνει κάθε μερα ο γλυκός μου άρα 2 μπάνια την ημέρα... 1 Μετά το σχολείο..  1 Μετά τα κακα.. Και αν.παει δραστηριότητα και 3ο μπάνιο... νερό πληρώνουμε 200-300 βέβαια Αλλά χαλάλι...

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1: ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 

2. @IOANNA28 09/12 

3. @Millou 

4. @Rafaela_123 2/12 

5.  @Ανθη 39 2/12

6. @anemoni1989 

7.  @Lilly28 9/12 ??

8. @Kon90 

9.  @Αννούλαααα

10. @Marianne 2/12

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 2.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

Θέλω χοριακές... έλα να εορτασουμε... 

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3: ΠΗΤ

1. @Evaki19 4/7/2022 ( 4000)

2. @enjoy 14/7/2022 (1100-->2700)

3. @Αλεξάνδρα.... ΠΗΤ ?? (100-->240)

4. @iwanna24 27/7/22 (75-->300-->1500)

5. @marilia35 14/07/2021  (1094)

6. @Polly1 

7. @Martinaa27/7/22

8. @Emmi@

9. @Ευαγγελιαα 306-->896

10. @Elenaki30 (970)

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ: ΟΙ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ                

@enjoy 33, αγορια(4.5χρ & 10μηνων), Θεσ/κη

@anemoni1989 , κορ 3χρ, 

@Rafaela_123 30, Κυπρος

@Nektarinaki , κορ 2ετων, Θεσ/κη

@iwanna24 30, κορ 3.5, Χανιά

@marillia 35, αγορι 2ετων , Βολος

@Lilly28 43, Α 10χρ Κ 14χρ,Aθηνα

@Millou 40, κορ 3χρ,

@Polly1 36, 1.5χρ,

 @Ανθη 39

@electra2021 40, αγορι 2χρ,

 @Fofi!

@Martinaa 30, αγ 2, Αθήνα 

@Marianne

 @Emmi@ 28, Αθήνα

@Ευαγγελιαα

@Αλεξάνδρα.... 

@Αννούλαααα 36?? Αθηνα??

@Evaki19 30, κορ 2,5, Αθηνα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , enjoy είπε:

@polly εμείς πλένουμε το Ποπο σε κάθε Αλλαγή!! Δύσκολο αλλά έχει γίνει συνήθεια... Και όλα καλά... είχε ανοίξει ο μεγάλος μια φορά και σουντοκρεμ και μας μας βοήθησε τα Αλλά τπτ και στον δικό μας Ποπο... Αλλά από τότε πλένουμε ποπουδακι και στα κατούρια αν δεν έχει υπομονή και δύναμη με φρεσκοβρεγμενο πανάκι με ζεστό νερό τον σκουπιζουμε... μωρομαντηλα χρησιμοποιώ μόνο για τον καθαρίσω από τα καλά και τον πηγαίνω αμέσως για πλατσα πλούτσα

Αφου ζηλευω αυτοι οι κωλοι των παιδιων  μου πλενονται ολη ην ημερα... και τον μεγαλο τον πλενω μετα απο κακα... Και κάνει κάθε μερα ο γλυκός μου άρα 2 μπάνια την ημέρα... 1 Μετά το σχολείο..  1 Μετά τα κακα.. Και αν.παει δραστηριότητα και 3ο μπάνιο... νερό πληρώνουμε 200-300 βέβαια Αλλά χαλάλι...

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1: ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 

2. @IOANNA28 09/12 

3. @Millou 

4. @Rafaela_123 2/12 

5.  @Ανθη 39 2/12

6. @anemoni1989 

7.  @Lilly28 9/12 ??

8. @Kon90 

9.  @Αννούλαααα

10. @Marianne 2/12

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 2.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

Θέλω χοριακές... έλα να εορτασουμε... 

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3: ΠΗΤ

1. @Evaki19 4/7/2022 ( 4000)

2. @enjoy 14/7/2022 (1100-->2700)

3. @Αλεξάνδρα.... ΠΗΤ ?? (100-->240)

4. @iwanna24 27/7/22 (75-->300-->1500)

5. @marilia35 14/07/2021  (1094)

6. @Polly1 

7. @Martinaa27/7/22

8. @Emmi@

9. @Ευαγγελιαα 306-->896

10. @Elenaki30 (970)

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ: ΟΙ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ                

@enjoy 33, αγορια(4.5χρ & 10μηνων), Θεσ/κη

@anemoni1989 , κορ 3χρ, 

@Rafaela_123 30, Κυπρος

@Nektarinaki , κορ 2ετων, Θεσ/κη

@iwanna24 30, κορ 3.5, Χανιά

@marillia 35, αγορι 2ετων , Βολος

@Lilly28 43, Α 10χρ Κ 14χρ,Aθηνα

@Millou 40, κορ 3χρ,

@Polly1 36, 1.5χρ,

 @Ανθη 39

@electra2021 40, αγορι 2χρ,

 @Fofi!

@Martinaa 30, αγ 2, Αθήνα 

@Marianne

 @Emmi@ 28, Αθήνα

@Ευαγγελιαα

@Αλεξάνδρα.... 

@Αννούλαααα 36?? Αθηνα??

@Evaki19 30, κορ 2,5, Αθηνα

κορίτσια εγώ δεν θα γίνω μανούλα τώρα...εφυγαν τα μωράκια μου :-(

  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

κορίτσια εγώ δεν θα γίνω μανούλα τώρα...εφυγαν τα μωράκια μου :-(

Ωχ,κοπέλα μου,λυπάμαι τόσο πολυ! Να είσαι δυνατή και να πάρεις τον χρόνο σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

κορίτσια εγώ δεν θα γίνω μανούλα τώρα...εφυγαν τα μωράκια μου :-(

Κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πάρα πολύ..πάρε τον χρόνο σου, πενθήσε, μην το βάλεις κάτω όμως!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Χαίρομαι πολύ για τις εγκυουλες μας! Θα πάνε όλα τέλεια να μην αγχώνεστε καθόλου! Εγώ (δεν) περιμενω σε δύο μέρες... Δεν έχω και μεγάλες προσδοκίες η αλήθεια είναι γιατί είναι ο πρώτος μας μήνας! Να δούμε :wub:

Εύχομαι να μην εμφανιστεί στο ραντεβού της και να έρθουν γρήγορα τα ευχάριστα, από τον πρώτο μήνα. Είμαστε κι εμείς στον δεύτερο μήνα αλλά μια ελπίδα την έχω. Μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από τον γυναικολόγο..είδαμε μόνο σάκο, φαντάζομαι λογικό γιατί είμαι 5+3, δυστυχώς όμως όταν έβγαλε τον κολπικό είχε μείνει σκούρο αίμα..utrogestan και ξάπλα 3 μέρες και βλέπουμε...ότι πει ο θεός...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Εύχομαι να μην εμφανιστεί στο ραντεβού της και να έρθουν γρήγορα τα ευχάριστα, από τον πρώτο μήνα. Είμαστε κι εμείς στον δεύτερο μήνα αλλά μια ελπίδα την έχω. Μακάρι να έχουμε θετικά αποτελέσματα.

Ααα εμείς είμαστε στην αρχή ακόμα δηλαδή! Ποτέ δεν περιμένεις;;; Μακάρι, μακάρι να δούμε +++, όπως και όσες κοπέλα (δεν) περιμένουν!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Emmi@ είπε:

Μόλις γύρισα από τον γυναικολόγο..είδαμε μόνο σάκο, φαντάζομαι λογικό γιατί είμαι 5+3, δυστυχώς όμως όταν έβγαλε τον κολπικό είχε μείνει σκούρο αίμα..utrogestan και ξάπλα 3 μέρες και βλέπουμε...ότι πει ο θεός...

Κορίτσι μου λογικό να είδατε μόνο σάκο κ μεις έτσι είδαμε!τώρα για το αίμα σίγουρα δν είναι καθόλου μα καθόλου ευχάριστη κατάσταση κ προκαλεί άγχος κ στεναχώρια!στον γιο μου είχα πολύ αίμα κ όλα πήγαν μια χαρά!το είχα το αίμα πριν ακούσουμε καρδιά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Emmi@ είπε:

Μόλις γύρισα από τον γυναικολόγο..είδαμε μόνο σάκο, φαντάζομαι λογικό γιατί είμαι 5+3, δυστυχώς όμως όταν έβγαλε τον κολπικό είχε μείνει σκούρο αίμα..utrogestan και ξάπλα 3 μέρες και βλέπουμε...ότι πει ο θεός...

Κι εγώ 5+2 μόνο σάκο είδα!! Η ξάπλα κάνει θαύματα!! Μην ανησυχείς!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Polly1 είπε:

Κι εγώ 5+2 μόνο σάκο είδα!! Η ξάπλα κάνει θαύματα!! Μην ανησυχείς!

Δεν μπορώ να καταλάβω βρε κορίτσια...εγώ ούτε στο σερβιετακι ούτε στο σκούπισμα είχα δει τίποτα!!! Αυτό με τρελαίνει..και ο γιατρός μόλις έβγαλε το κολπικό είχε σκούρο αίμα ξεραμένο (συγγνώμη για την περιγραφή) δεν ξέρω από που έσκασε αυτό....

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Μελάνι μπλε όπως το λες!!!στρουμφάκι σου λέω! λερώνει πολύ θέλει προσοχή μην τα κάνεις μαντάρα γύρω γύρω αλλά στο μπάνιο μετά βγαίνει.οντως παλιά μέθοδο..συνήθως οι παιδίατροι δίνουν μελάνι με πούδρα daktarin που είναι για μύκητες για να μην κάνει και μυκητίαση το παιδί από την υγρασία στην πάνα. Εμένα μάτωνε πώς να σου πω τόσο χάλια.. μου έλεγε ο παιδίατρος να παίρνω το πιστολάκι για τα μαλλιά το έβαζα στον κρύο αέρα στεγνώνω εντελώς την περιοχή να μην έχει καθόλου υγρασία μετά μελάνι και πούδρα daktarin από πάνω όντως σε δύο μέρες Τζίτζι ο κωλος. Αλλά από τότε που βρήκα τη weleda δεν προλαβαίνει να ματώσει και συνέρχεται αμέσως.

Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ρετινόλη απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη.. τώρα τι να σου πω γενικώς στην αρχή δεν με άφηνε πολλές πολλές κρέμες. Ούτε για το σώμα μετά τον τρίτο ξεκίνησα να χρησιμοποιώ αμυγδαλέλαιο και τον είχα ρωτήσει ανεπιτρέπεται να χρησιμοποιήσω μία κρέμα του Κορρέ και μου είπε εντάξει.. αλλά αυτό είναι καθαρά θέμα γυναικολόγου.

Λοιπόν, θα το δοκιμάσω και το μελάνι! Οι παλιές μέθοδοι είναι και καλύτερες πολλές φορες!! Ναι, αντιρυτιδικες που περιέχουν ρετινολη η υαλουρονικο απαγορεύονται.  Μάλλον θα αρκεστώ σε απλή ενυδατικη. Για σώμα είχα πάρει μια κρέμα με 98% φυσικά συστατικά από το χοντο.

πρίν από 18 λεπτά , Emmi@ είπε:

Δεν μπορώ να καταλάβω βρε κορίτσια...εγώ ούτε στο σερβιετακι ούτε στο σκούπισμα είχα δει τίποτα!!! Αυτό με τρελαίνει..και ο γιατρός μόλις έβγαλε το κολπικό είχε σκούρο αίμα ξεραμένο (συγγνώμη για την περιγραφή) δεν ξέρω από που έσκασε αυτό....

Ήταν λίγο και ξεράθηκε πριν κατέβει και το δεις. Πάντως δε σε τραυματισε εκείνος,αν ήταν φρέσκο θα πονούσες και θα ταν κόκκινο φυσικά! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...