Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Polly1 είπε:

Λοιπόν, θα το δοκιμάσω και το μελάνι! Οι παλιές μέθοδοι είναι και καλύτερες πολλές φορες!! Ναι, αντιρυτιδικες που περιέχουν ρετινολη η υαλουρονικο απαγορεύονται.  Μάλλον θα αρκεστώ σε απλή ενυδατικη. Για σώμα είχα πάρει μια κρέμα με 98% φυσικά συστατικά από το χοντο.

Ήταν λίγο και ξεράθηκε πριν κατέβει και το δεις. Πάντως δε σε τραυματισε εκείνος,αν ήταν φρέσκο θα πονούσες και θα ταν κόκκινο φυσικά! 

Ναι ναι σίγουρα δεν με τραυμάτισε ο γιατρός..λες ε; Μακάρι να ήταν λίγο και να μην ήταν τίποτα Χριστέ μου...όσο χαλαρά προσπαθούσα να το πάρω, τόσο φρικαρα σήμερα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , Emmi@ είπε:

Ναι ναι σίγουρα δεν με τραυμάτισε ο γιατρός..λες ε; Μακάρι να ήταν λίγο και να μην ήταν τίποτα Χριστέ μου...όσο χαλαρά προσπαθούσα να το πάρω, τόσο φρικαρα σήμερα...

Τίποτα δεν ήταν,της εμφύτευσης λίγο αίμα! Και το utrogestan  πιο πολυ προληπτικά δύο έδωσε! Ξεκούραση θέλουμε όλες μας! Εγώ πάλι κουράστηκα σήμερα,είχα προγραμματίσει τσεκ απ κι ήμουν στο τρεξιμο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Emmi@ είπε:

Δεν μπορώ να καταλάβω βρε κορίτσια...εγώ ούτε στο σερβιετακι ούτε στο σκούπισμα είχα δει τίποτα!!! Αυτό με τρελαίνει..και ο γιατρός μόλις έβγαλε το κολπικό είχε σκούρο αίμα ξεραμένο (συγγνώμη για την περιγραφή) δεν ξέρω από που έσκασε αυτό....

Κοπέλα μου μην αγχώνεσαι..εγώ στην πρώτη κ στη δεύτερη είχα αίμα (αποκόλληση πλακούντα) έτσι πολύ αρχή ακόμα σαν κ εσένα πήρα ουτροτζεσταν ξάπλα αρκετές μέρες κ μετά όλα καλά..κ μπορώ να σου πω πως στη δεύτερη είχα αίμα όχι αστεία!το καφέ κ ξεραμένο που λες είναι παλιό αίμα το κόκκινο ζωηρό χρώμα να φοβάσαι περισσότερο!

Γενικά καλό είναι να ξεκουράζεσαι τώρα στην αρχή όχι πολλές δουλειές κούραση βάρη..εγώ με την ηλεκτρική σκούπα την πάτησα στην πρώτη εγκυμοσύνη κ ξαπλωθηκα με αίμα!

Άκου το γιατρό σου κ όλα καλά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ έκανα κάποιες δουλειές όχι όμως βαριές βρε κορίτσια...δεν ξέρω αλήθεια!!! Απλά εύχομαι αυτήν την φορά να πάνε όλα καλά...δεν θα αντέξει η ψυχούλα μου δεύτερη φορά άσχημα πράγματα.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Emmi@ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ έκανα κάποιες δουλειές όχι όμως βαριές βρε κορίτσια...δεν ξέρω αλήθεια!!! Απλά εύχομαι αυτήν την φορά να πάνε όλα καλά...δεν θα αντέξει η ψυχούλα μου δεύτερη φορά άσχημα πράγματα.....

Κοίτα η αλήθεια είναι τώρα στην πολύ αρχή εύκολα γίνεται ζημιά!για αυτό καλό είναι να αφήσεις τα πολλά πολλά στο σπίτι ζητα λίγη βοήθεια αν μπορείς από καμιά φίλη μία γυναίκα μαμά πεθερά για τα πιο ζορικα κ χαλάρωσε λίγες μέρες μέχρι να δέσει καλά το σπορακι κ μετά πάλι δουλειές θα κάνεις δεν τελειώνουν ποτέ οι σκασμενες ούτως ή άλλως.. απόλαυσε το!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Melody90 είπε:

Κοίτα η αλήθεια είναι τώρα στην πολύ αρχή εύκολα γίνεται ζημιά!για αυτό καλό είναι να αφήσεις τα πολλά πολλά στο σπίτι ζητα λίγη βοήθεια αν μπορείς από καμιά φίλη μία γυναίκα μαμά πεθερά για τα πιο ζορικα κ χαλάρωσε λίγες μέρες μέχρι να δέσει καλά το σπορακι κ μετά πάλι δουλειές θα κάνεις δεν τελειώνουν ποτέ οι σκασμενες ούτως ή άλλως.. απόλαυσε το!

Ναι τέλος τώρα..έτσι και αλλιώς ο γιατρός μου είπε για 3 μέρες τίποτα...ευτυχώς έχω τον άντρα μου, όπου τα κάνει καλύτερα από εμένα ώρες ώρες..αχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Polly1 είπε:

Λοιπόν, θα το δοκιμάσω και το μελάνι! Οι παλιές μέθοδοι είναι και καλύτερες πολλές φορες!! Ναι, αντιρυτιδικες που περιέχουν ρετινολη η υαλουρονικο απαγορεύονται.  Μάλλον θα αρκεστώ σε απλή ενυδατικη. Για σώμα είχα πάρει μια κρέμα με 98% φυσικά συστατικά από το χοντο.

Ήταν λίγο και ξεράθηκε πριν κατέβει και το δεις. Πάντως δε σε τραυματισε εκείνος,αν ήταν φρέσκο θα πονούσες και θα ταν κόκκινο φυσικά! 

Δοκίμασε θα δεις κατευθείαν διαφορά.

Για τις κρέμες έχει μεγάλη γκάμα πια για έγκυες..NAE , messinian spa  ,cosmo nature,apivita όρεξη να έχεις να ψάχνεις!!!

πρίν από 18 λεπτά , Emmi@ είπε:

Ναι τέλος τώρα..έτσι και αλλιώς ο γιατρός μου είπε για 3 μέρες τίποτα...ευτυχώς έχω τον άντρα μου, όπου τα κάνει καλύτερα από εμένα ώρες ώρες..αχαχα

Άμα σε βοηθάει ο καλός σου ακόμα καλύτερα!!!

Κ άμα σου πει τίποτα πες του ότι δεν μπορείς γιατί πρέπει να ασχοληθείς με την ανατροφή του παιδιού σου τώρα!!!!:D

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Melody90 είπε:

Δοκίμασε θα δεις κατευθείαν διαφορά.

Για τις κρέμες έχει μεγάλη γκάμα πια για έγκυες..NAE , messinian spa  ,cosmo nature,apivita όρεξη να έχεις να ψάχνεις!!!

Άμα σε βοηθάει ο καλός σου ακόμα καλύτερα!!!

Κ άμα σου πει τίποτα πες του ότι δεν μπορείς γιατί πρέπει να ασχοληθείς με την ανατροφή του παιδιού σου τώρα!!!!:D

Αχαχαχα όχι μωρέ ο καημένος, με είδε έτσι φρικαρισμενη βγαίνοντας από τον υπέρηχο, μου λέει μην στεναχωριέσαι όλα εγώ θα τα κάνω..εσύ μόνο ξάπλα τίποτα άλλο ❤️ ρεταλι θα γίνει με 14 ώρες δουλειάς καθημερινά και τις δουλειές του σπιτιού...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianne είπε:

Ααα εμείς είμαστε στην αρχή ακόμα δηλαδή! Ποτέ δεν περιμένεις;;; Μακάρι, μακάρι να δούμε +++, όπως και όσες κοπέλα (δεν) περιμένουν!!!:wub:

Σε εννιά μέρες και εύχομαι να με στήσει. Αν και δεν πήγαν τα πράγματα ακριβώς όπως τα είχα υπολογίσει αυτό το μήνα, κάτι έγινε.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Emmi@ είπε:

Ναι ναι σίγουρα δεν με τραυμάτισε ο γιατρός..λες ε; Μακάρι να ήταν λίγο και να μην ήταν τίποτα Χριστέ μου...όσο χαλαρά προσπαθούσα να το πάρω, τόσο φρικαρα σήμερα...

Αχου γλυκιά μου θα έπαθες σοκ...δεν νομίζω με τίποτα να σε τραυμάτισε διότι θα ήταν αρκετό το αίμα και πορφυρό.

Θεωρώ ότι όλα θα πάνε τέλεια.

Ευτυχώς, που έτυχε και το είδες εκεί και δεν το είδες μόνη σπίτι να παθαίνες χειρότερο σοκ.

Άντε ανασουλα και χαλαρή να είσαι για τρεις μερουλες... 

Όλα θα πάνε καλα ❤️

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

κορίτσια εγώ δεν θα γίνω μανούλα τώρα...εφυγαν τα μωράκια μου :-(

Πραγματικά μας διέλυσες... λυπάμαι πολύ. Είμαστε εδώ για παρεούλα να το περάσουμε μαζί ότι χρειαστείς.

Δεν είσαι η μόνη και δεν είσαι μόνη!

πρίν από 43 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αχου γλυκιά μου θα έπαθες σοκ...δεν νομίζω με τίποτα να σε τραυμάτισε διότι θα ήταν αρκετό το αίμα και πορφυρό.

Θεωρώ ότι όλα θα πάνε τέλεια.

Ευτυχώς, που έτυχε και το είδες εκεί και δεν το είδες μόνη σπίτι να παθαίνες χειρότερο σοκ.

Άντε ανασουλα και χαλαρή να είσαι για τρεις μερουλες... 

Όλα θα πάνε καλα ❤️

 

 

 

Συμφωνώ με κάθε λέξη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, να έχουμε έναν υπέροχο μήνα :wub:!!! Εγώ περιμενω αύριο την ακατανομαστη, δεν άντεξα σήμερα το πρωί και έκανα ένα τεστ το οποίο φυσικά βγήκε αρνητικό. Έχω όλα τα συμπτώματα περιόδου, πονάει η κοιλιά μου το στήθος μου οπότε θεωρώ θα έρθει κανονικά στο ραντεβού μας!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...