Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Να ζήσεις λεβέντη μας!!!


annete

Recommended Posts

Γεράσιμε μας, θησαυρέ μας!!!

αυτό το γράμμα στο γράφουμε με τον μπαμπάκα σου για να σου ευχηθούμε να ζήσεις, να είσαι υγιής έως τα βαθιά γεράματα σου!

Να χαίρεσαι το ονοματάκι σου καρδιά μου, να είσαι πάντα ευτυχισμένος,

καλότυχος κι ευλογημένος και πάντα μα πάντα το πανέμορφο αυτό φατσάκι σου να είναι γεμάτο χαμόγελα.

Ο Άγιος Γεράσιμος (μεγάλη η χάρη Του) να είναι πάντα προστάτης δικός σου και όλων των παιδιών του κόσμου (είναι και επιθυμία του κολλητού σου γελαστού πεπελίνου :D;))!

Γερασιμάκη μου σήμερα η μανούλα έκλαψε πολύ (τι πολύ…συνέχεια…:tongue:) από συγκίνηση, θα το δεις σε μερικά χρόνια (ελπίζω να μη τη κοροϊδέψεις εντάξει?) στο dvd της βαφτισης σου!

Ηταν δάκρυα απέραντης χαράς, έγινες Χριστιανός Ορθόδοξος αγοράκι μας, μπήκες Στον δρόμο Του Θεού!

Σου ευχόμαστε λοιπόν να ακολουθείς πάντα Αυτόν Τον δρόμο και να μας κάνεις πάντα περήφανους όπως σήμερα που ήσουν ένας ήσυχος μπομπιράκος και απόλαυσες την βουτίτσα σου στο έπακρο!!!

Σʼ αγαπάμε Γερασιμάκη μας με όση δύναμη έχουμε!!!

Με όλη τη ψυχή μας!!!

Θα είμαστε πάντα δίπλα σου!!!

Φύλακες άγγελοι σου!!!

Θα είμαστε δυο τεράστιες αγκαλιές που θα περιμένουν να κουρνιάσεις μέσα τους!!!

Δυο ζευγάρια μάτια που θα σε κοιτάζουν με λατρεία!!!

Θα είμαστε πάντα εκεί για σένα παλικαράκι μας!!!

Γονείς, φίλοι, κολλητοί!!!

Τα πάντα, όπως είσαι εσύ για μας!!!

ΟΛΗ ΜΑΣ Η ΖΩΗ!!!!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γλυκιά μου και ευαίσθητη Άννα!

Να σου ζήσει ο παλίκαρος Γερασιμούλης σου! Να είναι πάντα γερός και καλοφωτισμένος!

Το μωρό-γελαστούρα απόκτησε ονοματάκι και ο φιλαράκος του, ο γελαστός Πέπε χαίρεται πάρα πολύ!!:tongue:

Να είστε γεροί κι εσείς και να τον καμαρώνετε! :D

Σύντομα θα αποκτήσει αδελφάκι ο ζεβράκος, την βλέπω την δουλειά.....:-P:razz::-P

agg1.jpg


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ φιλεναδες σας ευχαριστουμε πολυ πολυ πολυ!!!

μεγαλο πραγμα η αγαπη κι εχουμε εισπραξει πολυ!!!σας ευχαριστουμε και ανταποδιδουμε!!!

βασδελακι, ποσο μου εμεινε...7 μηνες υπομονη...και μετα βουρ στο πιο απολαυστικο σπορ χωρις πολυ αγχος αυτη τη φορα!!!ο δε ζεβρακος δεν ξεσταυρωνει τα ποδαρακια του με την καμια χαχαχαχα θελει αδερφακι το πουλακι μου!!!κι εγω δεν θα του το στερησω ;)

μαριαεφη μου ααααααααχ ναι και γαμπρο...αλλα ακομα ειναι νωρις..κατσε να ενηλικιωθει πρωτα (35 και βαλε χιχιχι)..πωπω κακια πεθερα θα γινω ωωωωχ μανα μου και δεν θελω καθολουυυυυυυυυυυ!!!η εφουλα τι κανει? αρωματιζεται καθολου?

να τα χαιρομαστε κοριτσια τα παιδακια μας, να ειναι γερα και καλοτυχα και πολυ πολυ ευτυχισμενα και υπακουα ε!!!χαχαχα

και ολα τα παιδακια του κοσμου!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Λεβέντης, ζεβράκος πλέον και Γεράσιμος...Πότε ήσουν ένα σπόρι στην κοιλίτσα της μαμάκας σου, πότε γεννήθηκες, πότε βαφτίστηκες....Περνάει ο καιρός!Παληκάρι μου, καλοφωτισμένο να είσαι, πάντα γερός και να δίνεις χαρές στους γονείς σου που σε περίμεναν πώς και πώς.Έι, ψιτ, σαν άντρας που είσαι, σφύρα του μπαμπά να κάνει κανα ψυχικό να 'ρθει και καμιά ζεβρούλα στην οικογενειοπαρέα ε!!:tongue::tongue::tongue::tongue: Καλά τα λέει το Βικάκι, δεν κρατιέται η μάνα να ξαναγίνει μάνα!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άντε , παλι με έκανες κι έκλαψα !!!!!!!!!!!!!!!

ασε , που θέλω να βαφτισω κι εγω συντομα το χοντρομπιζέλι μου !!!!!!!!!

Να σας ζησει , ο νεοφώτιστος Γερασιμούλης , να ειναι γερός , τυχερός (ειναι βεβαια με εσάς γονείς), με υγεία , χαρούμενος κι αυτά τα υπέροχα ματάκια να μην δακρύσουν ποτέ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Κούκλα μου ποτε έμεινες έγκυος?

πότε γέννησες?

κ πότε τον έκανες χριστιανό ?

αχ αχχχχχχχχχχχχχχχχ

να σου ζήσει κούκλα μου..

γερός δυνατός............

κ εσύ εύχομαι πάντα με δάκρυα Ευτυχίας στα μάτια σου


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Λεβέντης, ζεβράκος πλέον και Γεράσιμος...Πότε ήσουν ένα σπόρι στην κοιλίτσα της μαμάκας σου, πότε γεννήθηκες, πότε βαφτίστηκες....Περνάει ο καιρός!Παληκάρι μου, καλοφωτισμένο να είσαι, πάντα γερός και να δίνεις χαρές στους γονείς σου που σε περίμεναν πώς και πώς.Έι, ψιτ, σαν άντρας που είσαι, σφύρα του μπαμπά να κάνει κανα ψυχικό να 'ρθει και καμιά ζεβρούλα στην οικογενειοπαρέα ε!!:tongue::tongue::tongue::tongue: Καλά τα λέει το Βικάκι, δεν κρατιέται η μάνα να ξαναγίνει μάνα!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

ααααχ θυμασαι μαρουσκακι?αυτα του λεω καθε μερα!!!που ηταν στην κοιλιτσα μου μια μικρηηηηηη μικρηηηηηη κουκιδιτσα, που με ταραξε στο κλωτσομπουνιδι, που μολις γεννηθηκε ηταν μια σταλια και τωρα ολοκληρο αντρακι να προσπαθει να μου μιλησει!!!!!!αααααααααχ και που ειμαι ακομα!!!

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μια ζεβρουλααααααααααα!!!χαχαχα και ζεβρουλης Νο 2 δεν με χαλαει, γερα ναναι Παναγια μου!!!

άντε , παλι με έκανες κι έκλαψα !!!!!!!!!!!!!!!

ασε , που θέλω να βαφτισω κι εγω συντομα το χοντρομπιζέλι μου !!!!!!!!!

Να σας ζησει , ο νεοφώτιστος Γερασιμούλης , να ειναι γερός , τυχερός (ειναι βεβαια με εσάς γονείς), με υγεία , χαρούμενος κι αυτά τα υπέροχα ματάκια να μην δακρύσουν ποτέ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαρτομαντηλακι κιττυ μου?χαχαχχα

ευχαριστουμε πολυ κοριτσακι κι εσυ να χαιρεσαι τον μπιζελακο και με το καλο και η δικη σας βαφτιση!και αν μπορω να βοηθησω σε κατι σφυρα!

ολα τα παιδικα ματακια να λαμπουν απο ευτυχια και το χαμογελο παντα να ειναι ζωγραφισμενο στα γλυκα τους προσωπακια!

Aννουλα οχι μονο αρωματιζεται αλλα λες κ κανει μπανιο με το αρωμα!!!χαχαχα!

βρε την σκατουλα!θηλυκο παιδι μου τι να πεις!!!:tongue:

ο φιλος μας κρητικαρος ακομα δεν εχει λιποθυμισει απτις ευωδιες?

απο ενα σβουριχτο, ρουφηχτο και ζουμπηχτο φιλι να τους δωσεις!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Κούκλα μου ποτε έμεινες έγκυος?

πότε γέννησες?

κ πότε τον έκανες χριστιανό ?

αχ αχχχχχχχχχχχχχχχχ

να σου ζήσει κούκλα μου..

γερός δυνατός............

κ εσύ εύχομαι πάντα με δάκρυα Ευτυχίας στα μάτια σου

ευχαριστω κοριτσαρα μου!εχουμε χαθει τελειως..λοιπον ακου (διαβασε για την ακριβεια)...

19 η 20/04/2010 τον τσακωσα τον τζαναμπετη...07/01/2011 τον εβαλα στην αγκαλια μου και 28 μαιου τον καμαρωσα να πλατσουριζει στην κολυμπιθρα!!!

κι εσυ να χαιρεσαι τα αντρακια σου να ειναι γερα και καλοτυχα και να τα καμαρωνεις σε ολη τη ζωη τους οπως επιθυμουν!!!

πολλα φιλια και ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα..οχι σε κανα δυο χρονια παλι!!!:P


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ανετάκι με έκανες και έκλαψαααααααααααααααααααααα

Να σας ζήσει ο νεοφώτιστος.....

Και να σας ευχηθώ αδερφάκι για δωράκι...χαχαχαχαχα

Μάκια....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσαρα μου!εχουμε χαθει τελειως..λοιπον ακου (διαβασε για την ακριβεια)...

19 η 20/04/2010 τον τσακωσα τον τζαναμπετη...07/01/2011 τον εβαλα στην αγκαλια μου και 28 μαιου τον καμαρωσα να πλατσουριζει στην κολυμπιθρα!!!

κι εσυ να χαιρεσαι τα αντρακια σου να ειναι γερα και καλοτυχα και να τα καμαρωνεις σε ολη τη ζωη τους οπως επιθυμουν!!!

πολλα φιλια και ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα..οχι σε κανα δυο χρονια παλι!!!:P

καμαρι μου κ σε 100 χρονια να τα πουμε παλι το ιδιο θα νιωθω γιασενα και παλι να σου ζησει

:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Αννετακι μου να σας ζησει ο νεοφωτιστος Γερασιμουλης.

Να ειναι παντα γερος και καλοτυχος και εσεις περηφανοι κι ευτυχισμενοι γονεις,και απο τα ματακια σου να τρεχουν μονο δακρυα χαρας και συγκινησης.(αντε και συντομα να του κανετε και παρεουλα ;))


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ανετάκι με έκανες και έκλαψαααααααααααααααααααααα

Να σας ζήσει ο νεοφώτιστος.....

Και να σας ευχηθώ αδερφάκι για δωράκι...χαχαχαχαχα

Μάκια....

ευχαριστουμε στεγακι μου κι εσυ να χαιρεσαι τον γιαννο σου και με το καλο να αποκτησει κι εκεινος παρεουλα!!!τι...ακομα καθεσαι?????

καμαρι μου κ σε 100 χρονια να τα πουμε παλι το ιδιο θα νιωθω γιασενα και παλι να σου ζησει

136 θαμαι τοτε..χμμμμμμμμμμμ...καλε πειτε κανεις το μυστικο της μακροζωιας!!!χαχαχα

αχ νασαι καλα κοπελα μου, να μου φιλησεις τα αγορακια σου και καλο καλοκαιρι!!!

Αννετάκο μου να σας ζήσει ο νεοφώτιστος , να είναι γερός , με υγεία , χαρούμενος και να τον καμαρώνετε πάντα...

ξανθουλιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ευχαριστουμε μαναρι μου, τελικα δεν τα καταφερατε ε?δεν πειραζει..στον γαμο πια χαχαχαχα!!!

κι εσυ να χαιρεσαι τον σωτηρακο σου και με το καλο η πριγκιπεσσα σου!!!

Αννετακι μου να σας ζησει ο νεοφωτιστος Γερασιμουλης.

Να ειναι παντα γερος και καλοτυχος και εσεις περηφανοι κι ευτυχισμενοι γονεις,και απο τα ματακια σου να τρεχουν μονο δακρυα χαρας και συγκινησης.(αντε και συντομα να του κανετε και παρεουλα ;))

μανουτιτακι μου γλυκο, σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ!

να καμαρωνεις κι εσυ την πριμα μπαλαρινα μας και ολα τα καλα να σας δινει Ο Θεος!!!ΟΛΑ γιατι τα αξιζεις!πολλα φιλακια απο μακρια!!!

οσο για την παρεουλα το θελω πολυ, τον ξενοδοχο δεν εχω ρωτησει ακομα χαχαχα

οταν θελει Ο Θεος με το καλο να το στειλει!!!εγω θα κανω την προσπαθεια μου!!!;):tongue:

προς το παρον απολαμβανω την ευτυχια στα μικροσκοπικα χερακια του Γερασιμακη μου!!!με πιανει απτα μαγουλα, μου γελαει και ορμαει να με φαει!!!αν αυτο δεν ειναι ευτυχια τοτε τι ειναι?

ευχομαι μεσα απτην καρδια μου πολυ πολυ ευτυχια!!!πολυυυυυυυυυυυυυυ!!!:D


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...