Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

      Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για το ενδιαφέρον αλήθεια. Κάναμε τον πρώτο υπέρηχο την Παρασκευή πάλι καλά είναι μέσα στην μήτρα και είδαμε και την καρδούλα αυτό που μου δημιούργησε άγχος είναι ότι ο υπέρηχος έγραφε 5 εβδομάδων και 1 ημέρα είναι λογικό;;;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα εσένα τ έγραφε ο υπέρηχος;;;; Πότε θα πασ ξανά;;; Εμάς μασ είπε την Πέμπτη ξανά.

Εξεταση papp a χαμηλη


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια  είμαι καινούρια στο site.Είμαι 28 χρονων κ είχα μια απόβολη πριν 6 μήνες από τρισωμια 21( σύνδρομο down).Τωρα είμαι ξανά εγκυος στην 12η δ βδομάδα όπου έκανα κ την αυχενικη διαφανεια που ήταν όλα εντάξει είδαμε ρινικο οστό η αυχενικη ήταν καλή.. Τα αποτελέσματα της papp a με τρόμαξαν τα οποία ειναι(προϋπάρχουσα πιθανότητα 1 σε 140 και τροποποιήμενη 1 σε 535 για τρισωμια 21 από την αυχενικη
Και από τ μικροβιολογικο μαζί με τν αυχενικη βγήκε τροποποιήμενη 1 σε 914 πιθανότητες. Μ πρότειναν απο το εργαστήριο να κανω μη επεμβατικο ελενχο..Εχει κάποια παρόμοια εμπειρια;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 22/12/2021 at 11:40 ΠΜ, Ευη1993 είπε:

Καλημερα κοριτσια  είμαι καινούρια στο site.Είμαι 28 χρονων κ είχα μια απόβολη πριν 6 μήνες από τρισωμια 21( σύνδρομο down).Τωρα είμαι ξανά εγκυος στην 12η δ βδομάδα όπου έκανα κ την αυχενικη διαφανεια που ήταν όλα εντάξει είδαμε ρινικο οστό η αυχενικη ήταν καλή.. Τα αποτελέσματα της papp a με τρόμαξαν τα οποία ειναι(προϋπάρχουσα πιθανότητα 1 σε 140 και τροποποιήμενη 1 σε 535 για τρισωμια 21 από την αυχενικη
Και από τ μικροβιολογικο μαζί με τν αυχενικη βγήκε τροποποιήμενη 1 σε 914 πιθανότητες. Μ πρότειναν απο το εργαστήριο να κανω μη επεμβατικο ελενχο..Εχει κάποια παρόμοια εμπειρια;;;

το έχω περάσει κ εγώ με διακοπή κυησης λόγω σύνδρομο νταουν...θα κάνεις ότι πιστεύεις εσύ για τον εαυτό σου κ το καλύτερο για το μωράκι σου... Αυτό που έχω να σου πω εγώ είναι ότι δεν πιστεύω να σου έτυχε πάλι... δύσκολο να σου έτυχε ο ίδιος λαχνος...Σου εύχομαι ότι καλύτερο με το καλό να έρθει το μωράκι σας...καλές γιορτές με υγεία...

  • Ευχαριστώ 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

το έχω περάσει κ εγώ με διακοπή κυησης λόγω σύνδρομο νταουν...θα κάνεις ότι πιστεύεις εσύ για τον εαυτό σου κ το καλύτερο για το μωράκι σου... Αυτό που έχω να σου πω εγώ είναι ότι δεν πιστεύω να σου έτυχε πάλι... δύσκολο να σου έτυχε ο ίδιος λαχνος...Σου εύχομαι ότι καλύτερο με το καλό να έρθει το μωράκι σας...καλές γιορτές με υγεία...

Σε ευχαριστω πολυ..Και εγώ αυτό ελπίζω να πάνε όλα καλά κ για εμένα κ για όλες που περνάμε ίδιες καταστάσεις..Να είσαι καλά καλές γιορτές!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...