Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

ΤΟΚΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΙΟΥΝΙΟΣ 2022


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους! Είμαι καινούρια στην παρέα. Είμαι στον 4ο μήνα και έχω αποφασίσει να γεννήσω στο Πανεπιστημιακό των Ιωαννίνων. Ψάχνω γιατρό . Έχει καμία κάποια εμπειρία με τον Μακρυδήμα? Πήγα εκεί για την αυχενική και μου φάνηκε οκ...Αλλά πόσα να καταλάβεις από μια επίσκεψη? Παρακαλώ τη βοήθειά σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Γέννησα πέρυσι το φθινόπωρο στο πανεπιστημιακό με τον Μακρυδήμα.Μονο καλά έχω να λέω για την εμπειρία μου... Ο άνθρωπος με ανέλαβε στον 8ο μήνα μιας και μόλις είχαμε μετακομίσει και ήταν ευγενεστατος, συνεπης και ακριβής σε όλα. Δεν θα μιλούσαμε για ώρες σε κάθε ραντεβού, όμως ποτέ δεν έφυγα με απορία η αμφιβολία. Έκανα προγραμματισμένη καισαρική λόγω προηγούμενης καισαρικής κι επειδή δεν ήθελα ολική αναισθησία, όπως συνηθίζεται στο νοσοκομείο, αλλά επισκληριδιο, με βοήθησε να συνεννοηθώ με αναισθησιολογο. Γενικά αισθανομουν να είμαι σε καλά χέρια κι όταν προέκυψε μια επιπλοκή που δεν μπορούσε κανείς να την προβλέψει στο χειρουργείο, δεν ένιωσα να φοβάμαι καθόλου. Όσο για το νοσοκομείο... γέννησα τα μεγαλύτερα παιδιά μου σε ιδιωτικο μαιευτήριο στην Αθήνα και έχω να πω ότι μπορεί να μην είναι πενταστερο ξενοδοχείο, όμως οι παιδίατροι και οι μαίες ήταν μακράν καλύτεροι και πολύ  βοηθητικοί για το θηλασμό. Αυτά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, dimi85 είπε:

Καλησπέρα! Γέννησα πέρυσι το φθινόπωρο στο πανεπιστημιακό με τον Μακρυδήμα.Μονο καλά έχω να λέω για την εμπειρία μου... Ο άνθρωπος με ανέλαβε στον 8ο μήνα μιας και μόλις είχαμε μετακομίσει και ήταν ευγενεστατος, συνεπης και ακριβής σε όλα. Δεν θα μιλούσαμε για ώρες σε κάθε ραντεβού, όμως ποτέ δεν έφυγα με απορία η αμφιβολία. Έκανα προγραμματισμένη καισαρική λόγω προηγούμενης καισαρικής κι επειδή δεν ήθελα ολική αναισθησία, όπως συνηθίζεται στο νοσοκομείο, αλλά επισκληριδιο, με βοήθησε να συνεννοηθώ με αναισθησιολογο. Γενικά αισθανομουν να είμαι σε καλά χέρια κι όταν προέκυψε μια επιπλοκή που δεν μπορούσε κανείς να την προβλέψει στο χειρουργείο, δεν ένιωσα να φοβάμαι καθόλου. Όσο για το νοσοκομείο... γέννησα τα μεγαλύτερα παιδιά μου σε ιδιωτικο μαιευτήριο στην Αθήνα και έχω να πω ότι μπορεί να μην είναι πενταστερο ξενοδοχείο, όμως οι παιδίατροι και οι μαίες ήταν μακράν καλύτεροι και πολύ  βοηθητικοί για το θηλασμό. Αυτά!

Καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Με βοήθησες πολύ. Οι ώρες αναμονής και οι ανέσεις είναι δευτερεύοντα. Τα υπόλοιπα είναι τα σημαντικά ! Σε ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...