Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Προσπάθεια εγγυμοσινης μετά από αποβολη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια είμαι ένα στο φόρουμ  πριν λίγο καιρό  δύστυχος απεβαλα σε λίγες μέρες θα ξεκινήσουμε προσπάθειες και πάλι αφού ο γιατρος μας έδωσε το οκ ..εύχομαι σύντομα να έχω πάλι θετικο τεστ και  και να πάνε όλα καλά αυτή την την φορά...αν καπια κοπέλα που είναι στην ίδια φάση με εμενα ας μ γράψει εύχομαι το 2022 να μας φέρει μωράκια στις κοιλίτσες μας 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λυπάμαι για την απώλεια σου και σε καταλαβαίνω. Φυσικά και να ξαναπροσπαθησεις. Οι περισσότερες γυναίκες το έχουμε περάσει. Εγώ είχα μια παλινδρομη κύηση στις 8 εβδομάδες πριν απο 3,5 χρόνια και πριν από 40 μέρες, στις 28 εβδομάδες πέθανε η μπέμπα μου μέσα μου και την γέννησα με καισαρική. Κι εμείς θα ξαναπροσπαθησουμε παρόλα αυτά. Καλή επιτυχία και σύντομα σου εύχομαι κορίτσι μου! <3

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , tetakom είπε:

Λυπάμαι για την απώλεια σου και σε καταλαβαίνω. Φυσικά και να ξαναπροσπαθησεις. Οι περισσότερες γυναίκες το έχουμε περάσει. Εγώ είχα μια παλινδρομη κύηση στις 8 εβδομάδες πριν απο 3,5 χρόνια και πριν από 40 μέρες, στις 28 εβδομάδες πέθανε η μπέμπα μου μέσα μου και την γέννησα με καισαρική. Κι εμείς θα ξαναπροσπαθησουμε παρόλα αυτά. Καλή επιτυχία και σύντομα σου εύχομαι κορίτσι μου! <3

Ευχαριστώ πάρα   πολύ  ναι είσαι καλά κοπέλα  μου λυπάμαι πολύ  γιαυτό που πέρασες κουράγιο... σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ότι καλύτερο  ❤ και σε εσένα καλή επιτυχία 

1 hour ago, tetakom είπε:

Λυπάμαι για την απώλεια σου και σε καταλαβαίνω. Φυσικά και να ξαναπροσπαθησεις. Οι περισσότερες γυναίκες το έχουμε περάσει. Εγώ είχα μια παλινδρομη κύηση στις 8 εβδομάδες πριν απο 3,5 χρόνια και πριν από 40 μέρες, στις 28 εβδομάδες πέθανε η μπέμπα μου μέσα μου και την γέννησα με καισαρική. Κι εμείς θα ξαναπροσπαθησουμε παρόλα αυτά. Καλή επιτυχία και σύντομα σου εύχομαι κορίτσι μου! <3

Με την βοήθεια του θεού και της Παναγίας θα πάνε όλα καλά όταν θα ξαναδούμε θετικό τεστακι είμαι σίγουρη πως θα έχουμε μια τελιομινη κύηση και θα πάνε όλα καλά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...