Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

FSH υψηλή


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα,πρώτη φορά γράφω εδώ.Ειμαι απίστευτα τρομοκρατημένη και δεν ξέρω τι συμπέρασμα να βγάλω.Ειμαι 33 ετών με φυσιολογικό κύκλο 27 -28 ημερών.Κανουμε τους τελευταίους 4 μήνες προσπάθεια για παιδάκι και χρησιμοποιώ και τεστ ωορρηξίας.Εκανα όμως χθες ένα τεστ από την ίδια εταιρεία για FSH.Ο γυναικολόγος να σημειώσω μου είπε ότι σε αυτήν την ηλικία,μετά από ένα χρόνο άκαρπων προσπαθειών να πάω για εξετάσεις..Το τεστ λοιπόν αυτό βγήκε θετικό,πήγα σήμερα 3η μερα του κύκλου μου να κάνω TSH,FSH, Lhκαι Ε2 κ prl

TSH 2,41

FSH 13,5

Lh 7,7

E2 56,64

Prl 13,4

από όσα διαβάζω δεν είναι καθόλου καλές οι εξετάσεις.Αυριο έχω κλείσει να πάω να με δει ο γιατρός.Ειναι απαγορευτικό για εμάς να αποκτήσουμε παιδί φυσιολογικα;Είναι τρομακτικά δηλαδή μικρές οι πιθανότητες;Μόνο η εξωσωματική είναι η λύση;Έχω απελπιστει αλήθεια γιατί ξέρω ότι είναι μια επίπονη και πανάκριβη διαδικασία

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

On 17/1/2022 at 8:06 ΜΜ, Irida1 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,πρώτη φορά γράφω εδώ.Ειμαι απίστευτα τρομοκρατημένη και δεν ξέρω τι συμπέρασμα να βγάλω.Ειμαι 33 ετών με φυσιολογικό κύκλο 27 -28 ημερών.Κανουμε τους τελευταίους 4 μήνες προσπάθεια για παιδάκι και χρησιμοποιώ και τεστ ωορρηξίας.Εκανα όμως χθες ένα τεστ από την ίδια εταιρεία για FSH.Ο γυναικολόγος να σημειώσω μου είπε ότι σε αυτήν την ηλικία,μετά από ένα χρόνο άκαρπων προσπαθειών να πάω για εξετάσεις..Το τεστ λοιπόν αυτό βγήκε θετικό,πήγα σήμερα 3η μερα του κύκλου μου να κάνω TSH,FSH, Lhκαι Ε2 κ prl

TSH 2,41

FSH 13,5

Lh 7,7

E2 56,64

Prl 13,4

από όσα διαβάζω δεν είναι καθόλου καλές οι εξετάσεις.Αυριο έχω κλείσει να πάω να με δει ο γιατρός.Ειναι απαγορευτικό για εμάς να αποκτήσουμε παιδί φυσιολογικα;Είναι τρομακτικά δηλαδή μικρές οι πιθανότητες;Μόνο η εξωσωματική είναι η λύση;Έχω απελπιστει αλήθεια γιατί ξέρω ότι είναι μια επίπονη και πανάκριβη διαδικασία

Σας ευχαριστώ

Κοριτσι μου καλησπερα... γιατι το λες αυτο; τι τιμες ευρους σου δινει το εργαστηριο σου; 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...