Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσυνη 17 εβδομαδα!!


Ευη1993

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!!! Είμαι στην 17 εβδομαδα αλλά ακόμη δεν έχω νοιώσει το μωράκι μου ουτε αυτό που λένε (φτερουγισμα).Με 1 φιλη μου που παμε μαζι στην εγκυμουνη με 1 εβδομαδα διαφορα το νοιωθει συνεχεια..Παιζουν ρολο τα κιλα σε αυτο;;γιατι εκεινη ειναι πολη λεπτη..Τι λετε;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κορίτσι μου. μην αγχώνεσαι το πρώτο μωράκι το νιώθεις την 20η εβδομάδα συνήθως. ναι σίγουρα παίζει ρόλο το βάρος στο λέω από προσωπική εμπειρία.  με το καλο το μωρο σου 

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι καλή μου εγώ το κατάλαβα την 19w σαν φτερουγίσματα και μετά από αυτό πιο δυνατά.. παίζει ρόλο και ο πλακούντας σε πια θέση είναι για να το ακούς καθαρά..μην φοβάσαι θα το ακούσεις σύντομα και από γυναίκα σε γυναίκα διαφέρει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου κ εγώ είχα νιώσει 17 ένα ελάχιστο χτυπηματακι  που αν δεν ήμουν ξαπλωμένη  κ ήρεμη ούτε που θα το καταλάβαινα! Μετά κανονικά την ένιωσα την μπουμπού μου στην 20η!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...