Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2022


Happy@@

Recommended Posts

πρίν από 33 λεπτά , Vasiliki33 είπε:

Κοριτσια καλησπερα και χρονια πολλα!!εγω ειμαι στις 18 εβδομαδες και μολις χτες εμαθα πως θα κανω κοριτσακι..:) οι εξετασεις μου πολυ καλες και εκλεισα β επιπεδου στις 20/05..αλλα βρε κοριτσια εσας μια χαρα σας βλεπω απο κιλα..εγω εχω παρει περιπου 8…που δεν φαινεται για τοσα..μονο στην κοιλια..και ξεκιναω φουλ περπατημα για να χασω τιποτα!

@Vasiliki33Geia sou!Egw simera mpika sti 18 evdomada.Pote sou eipan pithani imeromenia;kai egw mallon koritsaki alla den einai sigouro giati opote pigeno sto giatro olo krivetai.egw den exo klisei akoma gia b epipedou,tha to sizitisw me to giatro mou otan tha paw.egw exo alo provlima den exo valei oute ena kilo.zigistika molis ematha oti eimai egkios kai mexti stigmis eimai idia kila.poso kila isouna otan emines egkios an epitrepetai;❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου Χρόνια Πολλά!! Χριστός Ανέστη!! Εύχομαι σε όλες σας υγεία κ καλή δύναμη να αναστήσουμε όλες τα μωρακια μας ( κ τα ήδη γεννημένα όσες έχουμε κ όσα είναι στο δρόμο).

Είχα πολύ καιρό να μπω, αλλά σας σκέφτομαι συχνά κ απόψε αποφάσισα να μπω να δώ τα νέα σας. 

Χαίρομαι πολύ που όλα βαίνουν καλά για όλες σάς  κ μπήκαν κ καινούρια κορίτσια στην παρέα!!

Melody90 , χαίρομαι πολύ που μετά από 3 αγόρια θα μπει κ λίγο ροζ στο σπίτι..από την πείρα μου από την ανιψιά μου που σου είχα πει, θα την έχουν στα ωπα ωπα τα αγόρια σου. Σωστη πριγκίπισσα..αλλά βρε θηρίο, εσύ βγάζεις γίγαντες..εμένα το μεγαλύτερο μου μωρό ( το 3ο) ήταν 3,400 περίπου κ έκανα πάρτι..μπράβο σου όμως, πραγματικά σε χαίρομαι.. Όταν στην δουλειά έβγαιναν έτσι μπαμπατσικα μωρακια, τα χάζευα..σίγουρα βέβαια θέλει λίγο προσοχή το θέμα με την υπογλυκαιμία οπότε καλύτερα να τα κρατάνε για έλεγχο κ μετά να έχεις ήσυχο το κεφάλι σου..

Πραγματικά χαίρομαι για όλες σας!! Κ για τις πρωταρες εύχομαι να έχετε τις καλύτερες αναμνήσεις από αυτό το ταξίδι..εμένα όπως είπε κ η Melody90 αν δεν κάνω λάθος, πάντα μετά μου έλειπε όλο αυτό...η αίσθηση ότι κάτι κινείται μέσα σου, ότι εκεί μέσα συντελείται ένα θαύμα..είναι μοναδική..ένας λόγος που αν κ 4 ( +1 αγγελάκι) δεν θα έλεγα όχι κ σε άλλο ένα τέτοιο ταξίδι..μου αρέσει όλο αυτό, όλο το 9μηνο ταξίδι με τα καλά του κ τα δύσκολα του.. για αυτό σας λέω..χαρείτε το όσο μπορείτε..

Καλά αποτελέσματα ευχομαι για όλες σας..όταν μπορέσω θα ξαναμπώ να μάθω τα υπόλοιπα νέα σας. 

Φιλιά πολλά σε όλες σας κ στα σποράκια σας ένα χάδι στην κοιλίτσα από μένα..μπορεί εσείς να μην τα έχετε νιώσει ακόμα για τα καλά, αλλά αυτά εκεί μέσα τα καταλαβαίνουν όλα!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Simona είπε:

@Vasiliki33Geia sou!Egw simera mpika sti 18 evdomada.Pote sou eipan pithani imeromenia;kai egw mallon koritsaki alla den einai sigouro giati opote pigeno sto giatro olo krivetai.egw den exo klisei akoma gia b epipedou,tha to sizitisw me to giatro mou otan tha paw.egw exo alo provlima den exo valei oute ena kilo.zigistika molis ematha oti eimai egkios kai mexti stigmis eimai idia kila.poso kila isouna otan emines egkios an epitrepetai;❤

Καλημερα…πιθανη ημερομηνια εχω 24/09…και ξεκινησα 61 κιλα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι κάνετε????

Καλή πρωτομαγιά να έχουμε!

Κορίτσια την νιώθω συνέχεια την μικρή αγριεψαν τα πράγματα:D

Την άλλη Δευτέρα περιμένω πως και πώς το β επιπέδου!!!Να σας ρωτήσω ψωνισατε ακόμα τίποτα για τα μωρά?πάνες, αφρόλουτρα ,ρούχα ,τέτοια?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ! Κι εγώ νιώθω όλο και πιο έντονα το μωράκι! Είμαι 20η εβδομάδα κι εχω 18 Μαΐου τον β' επιπέδου. 

Από πραγματικά δεν έχω ψωνίσει εγώ λα όλο και κάτι αγοράζει ο περίγυρος. Έχω κάποια φορμακια και σεντονακια. Το μόνο που έχω πάρει από μόνη μου επειδή μου άρεσε ήταν ένα ξυλόφωνο! Λέω το καλοκαίρι να ετοιμάσω την προικα του μωρού και το παιδικό δωμάτιο! Είναι τόσο ωραίες αυτές οι ετοιμασίες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε????

Καλή πρωτομαγιά να έχουμε!

Κορίτσια την νιώθω συνέχεια την μικρή αγριεψαν τα πράγματα:D

Την άλλη Δευτέρα περιμένω πως και πώς το β επιπέδου!!!Να σας ρωτήσω ψωνισατε ακόμα τίποτα για τα μωρά?πάνες, αφρόλουτρα ,ρούχα ,τέτοια?

Αχ τι ωραία ! Εγώ δε ξέρω Αν τον νιώθω ακριβώς κάτι σαν μπουρμπουλήθρες νιώθω στην κοιλιά μου αλλ δε ξέρω σίγουρα αν είναι ο μπέμπης μου! Εγώ κορίτσια τίποτα ακόμα περιμένω τη Β επιπέδου στις 16 και μετά πρώτα ο θεός σιγά σιγά θα αρχίσω ! 

5 ώρες πρίν, Simona είπε:

@MairivKalimera❤Esu apo pou eisai,pou tha kaneis tin eksetasi;

Βόλο είμαι εγώ ! Στην αυχενική είχα πΑει στο Ιασώ αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένη όποτε τώρα θα πάω σε μια εμβρυολογο εδώ στο Βόλο! Εσυ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Aggelikh Nt είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Κι εγώ νιώθω όλο και πιο έντονα το μωράκι! Είμαι 20η εβδομάδα κι εχω 18 Μαΐου τον β' επιπέδου. 

Από πραγματικά δεν έχω ψωνίσει εγώ λα όλο και κάτι αγοράζει ο περίγυρος. Έχω κάποια φορμακια και σεντονακια. Το μόνο που έχω πάρει από μόνη μου επειδή μου άρεσε ήταν ένα ξυλόφωνο! Λέω το καλοκαίρι να ετοιμάσω την προικα του μωρού και το παιδικό δωμάτιο! Είναι τόσο ωραίες αυτές οι ετοιμασίες!

Εγώ σήμερα 21κ1!!!Ναι είναι ευχάριστες δουλειές αυτές..έχω κ χρόνια να το ζήσω αυτό με τα ρούχα γιατί με τρία αγόρια μόνο στον μεγάλο είχα πάρει (7χρονων σήμερα) οπότε στα άλλα παιδιά τα είχα όλα!Και τώρα με τα ροζ μπήκα για τα καλά στο μουντ:lol: βρήκα λίγες πάνες σε προσφορά και πήρα και μου έδωσε κ μία ξαδέρφη πολλά ρούχα σχεδόν καινούργια όλα οπότε δεν θα ξοδευτώ ιδιαίτερα..καμία κουβερτουλα ροζ κανένα σεντόνι καμιά Καλτσούλα τέτοια ΑΑ και αφρόλουτρα και κρέμες φυσικά, αλλά έχω ένα δωμάτιο να κάνω και μια ντουλάπα ρούχων να πάρω(τα ακριβά αυτά είναι) γιατί έχω μεγάλο πρόβλημα με τις ντουλάπες τίγκα είναι.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Aggelikh Nt είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Κι εγώ νιώθω όλο και πιο έντονα το μωράκι! Είμαι 20η εβδομάδα κι εχω 18 Μαΐου τον β' επιπέδου. 

Από πραγματικά δεν έχω ψωνίσει εγώ λα όλο και κάτι αγοράζει ο περίγυρος. Έχω κάποια φορμακια και σεντονακια. Το μόνο που έχω πάρει από μόνη μου επειδή μου άρεσε ήταν ένα ξυλόφωνο! Λέω το καλοκαίρι να ετοιμάσω την προικα του μωρού και το παιδικό δωμάτιο! Είναι τόσο ωραίες αυτές οι ετοιμασίες!

Εμείς πρέπει να είμαστε υπερβολικά κοντά σε μέρες ! Πότε έχεις πήτ;

Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2022 at 12:11 ΜΜ, Melody90 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε????

Καλή πρωτομαγιά να έχουμε!

Κορίτσια την νιώθω συνέχεια την μικρή αγριεψαν τα πράγματα:D

Την άλλη Δευτέρα περιμένω πως και πώς το β επιπέδου!!!Να σας ρωτήσω ψωνισατε ακόμα τίποτα για τα μωρά?πάνες, αφρόλουτρα ,ρούχα ,τέτοια?

Νωρίς δεν είναι; Ένα μαξιλάρι εγκυμοσύνης ψάχνω έχω αρχίσει κ κάτι μου φταίει όπως ξαπλώνω ,αν έχετε να προτείνετε κάποιο;

Έκανα κ μια έρευνα αγοράς για καρότσι κλπ αλλά έλεγα Ιούλιο να τα παραγγείλω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...