Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2022


Happy@@

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, MarthaK είπε:

Εμείς είπαμε για Παρασκευή. Αλλά θα ξαναπάω αύριο να το κλείσουμε σίγουρα!!!❤️

Εγώ τήν πέμπτη μπαίνω.Αντε και εσύ τήν παρασκευή....να δούμε τα μωρα μας επιτέλους.Με το καλο σού εύχομαι ολα να πάνε τέλεια.Καισαρικη είπαμε θα κανείς,sorry ξέχασα.❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Simona είπε:

Εγώ τήν πέμπτη μπαίνω.Αντε και εσύ τήν παρασκευή....να δούμε τα μωρα μας επιτέλους.Με το καλο σού εύχομαι ολα να πάνε τέλεια.Καισαρικη είπαμε θα κανείς,sorry ξέχασα.❤

Ναι καισαρική. Επιτέλους θα τα δούμε τα μωράκια μας. Με το καλό και σε σένα και στις υπόλοιπες μανούλες!!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , MarthaK είπε:

Ναι καισαρική. Επιτέλους θα τα δούμε τα μωράκια μας. Με το καλό και σε σένα και στις υπόλοιπες μανούλες!!! ❤️

Ναι με το καλο και σε εμάς και στις υπόλοιπες...ολα να μάς πάνε καλα.Που θά γεννήσεις εσύ,σε ποια πόλη;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Simona είπε:

Ναι με το καλο και σε εμάς και στις υπόλοιπες...ολα να μάς πάνε καλα.Που θά γεννήσεις εσύ,σε ποια πόλη;

Εγώ στο Αγρίνιο μένω, οπότε θα γεννήσω εδώ στην κλινική. 
 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 13/9/2022 at 1:07 ΠΜ, Alexvell είπε:

Καλησπέρα! Όχι, δεν έχω έρθει σε επικοινωνία με κανένα από τα δυο νοσοκομεία που εξυπηρετούν εδώ στη Θεσσαλονικη (Παπαγεωργιου και Ιπποκράτειο) διότι δε ξέρω ποιο θα εφημερεύει την μέρα που θα γεννάω! Όποτε μάζεψα πληροφορίες από το Ίντερνετ και ετοίμασα τη βαλίτσα μου αναλόγως! Έχω πάρει τα πάντα είναι η αλήθεια, ακόμα και για καθαριότητα στο μπάνιο κτλ κτλ. Εσυ που θα γεννήσεις;

Ευχαριστω για τις ευχές!

Σε δημόσιο(όχι Θεσσαλονίκη)! Άσε κ εγώ τα πάντα κ για μένα κ για το μωρό...είναι πολλααααα αλλά τι να κάνουμε

 

 

 

14 ώρες πρίν, Simona είπε:

Kalimera koritsares mou❤Pote einai na genisete....ante na arxisoume siga siga...❤

23 έχω Πητ! Θα δουμεεεεε 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/14/2022 at 1:42 AM, Lak4 said:

Σε δημόσιο(όχι Θεσσαλονίκη)! Άσε κ εγώ τα πάντα κ για μένα κ για το μωρό...είναι πολλααααα αλλά τι να κάνουμε

 

 

 

23 έχω Πητ! Θα δουμεεεεε 

Ααα κατάλαβα! Κι εσυ σαν εμένα… θα δούμε! Χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Alexvell είπε:

Ααα κατάλαβα! Κι εσυ σαν εμένα… θα δούμε! Χαχαχ

Εντάξει εμένα μου έδωσαν λίστα από το νοσοκομείο. Αλλά σκέψου έχω μια βαλίτσα μεγαλουτσικη για το μωρό κ έναν σάκο για εμένα. Και μια έξτρα τσάντα . Είναι πολλααααα χαχαχαχαχαχα αλλά τι να κάνουμε. Με το καλό να μας έρθουν! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πετάγομαι από μανούλες Νοεμβρίου!!έχω ΠΗΤ 2/11 !!με το καλό να έρθουν τα μωρακια μας!!μήπως σου είναι εύκολο να ανεβασεις τη λίστα που σου έδωσαν; είμαστε αρκετά κορίτσια που θα γεννησουμε σε δημόσιο στη Θεσσαλονίκη!πήρες τηλέφωνο και σου την έστειλαν ηλεκτρονικά;ή πηγες από εκεί;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! γεννησα 31/08, σημερα 15 ημερων και τα εχω δει ολα!! φφφ παιζει κ το πιο δυσκολα πραγμα να ειναι η λοχεια :sad: μαζι με τον θηλασμο. στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους στις ομοιοπαθουσες

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Mairiv είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!!! ❤️

Koritsia genisa simera to mesimeri 13.35 h ora.H mpempa mou genithike 3,050 kila kai 51 pontous.kai oi dio eimaste kala.Me to kalo sas euxomai kai min fovaste.molis deite ta morakia sas ta ksexnate ola.Oti thelete rotiste me.❤❤❤

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Simona said:

Koritsia genisa simera to mesimeri 13.35 h ora.H mpempa mou genithike 3,050 kila kai 51 pontous.kai oi dio eimaste kala.Me to kalo sas euxomai kai min fovaste.molis deite ta morakia sas ta ksexnate ola.Oti thelete rotiste me.❤❤❤

Μπράβο κορίτσι! Να τη χαίρεσαι και να είστε και οι δυο γερές! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Simona είπε:

Koritsia genisa simera to mesimeri 13.35 h ora.H mpempa mou genithike 3,050 kila kai 51 pontous.kai oi dio eimaste kala.Me to kalo sas euxomai kai min fovaste.molis deite ta morakia sas ta ksexnate ola.Oti thelete rotiste me.❤❤❤

Να σου ζήσει!!! Γερή και τυχερή!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...