Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης


Evdokia91

Recommended Posts

Καλησπερα σας και καλως σας βρηκα σαν νεο μελος!

13 του μηνος πηγα για τεστ παπ και μου ειπε η γυναικολογος μου πως 16 με 17 ( με επιφυλαξη 18) θα εχω ωορρηξια. Να σημειωσω πως εχω εντελως ακανονιστη περιοδο και δεν καταλαβαινω ποτε κανω ωορρηξια. Ωστοσο 15 -16 και 21 ειχα ελευθερες επαφες. Την ωορρηξια αυτη τη φορα την καταλαβα εντονα διοτι εκεινη τη μερα ειχα τα κλασικα πολλα υγρα με λιγο καφε και μετα αιμα με υγρα + εντονος πονους. Δεν εχω καποιο συμπτωμα ακομη( περιμενω να αδιαθετησω στις 31 με 1η) Ειναι φυσιολογικο που δεν εχω συμπτωματα , αν σε περιπτωση εχει γινει συλληψη; Και ποτε να περιμενω συμπτωματα εμφυτευσης;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Evdokia91 είπε:

Καλησπερα σας και καλως σας βρηκα σαν νεο μελος!

13 του μηνος πηγα για τεστ παπ και μου ειπε η γυναικολογος μου πως 16 με 17 ( με επιφυλαξη 18) θα εχω ωορρηξια. Να σημειωσω πως εχω εντελως ακανονιστη περιοδο και δεν καταλαβαινω ποτε κανω ωορρηξια. Ωστοσο 15 -16 και 21 ειχα ελευθερες επαφες. Την ωορρηξια αυτη τη φορα την καταλαβα εντονα διοτι εκεινη τη μερα ειχα τα κλασικα πολλα υγρα με λιγο καφε και μετα αιμα με υγρα + εντονος πονους. Δεν εχω καποιο συμπτωμα ακομη( περιμενω να αδιαθετησω στις 31 με 1η) Ειναι φυσιολογικο που δεν εχω συμπτωματα , αν σε περιπτωση εχει γινει συλληψη; Και ποτε να περιμενω συμπτωματα εμφυτευσης;

Είναι ανάλογα στην γυναίκα νομίζω! Και εγώ περίπου μία βδομάδα πριν την περίοδο είχε αρχίζει να πρήζεται το στήθος και όσο περνούσαν οι μέρες είχα και πιο έντονα συμπτώματα! Αλλά εσύ μπορεί να μη έχεις τίποτα δεν είναι απόλυτο αυτό! Σου εύχομαι με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου!

1 hour ago, Xrisaaaaaa είπε:

Είναι ανάλογα στην γυναίκα νομίζω! Και εγώ περίπου μία βδομάδα πριν την περίοδο είχε αρχίζει να πρήζεται το στήθος και όσο περνούσαν οι μέρες είχα και πιο έντονα συμπτώματα! Αλλά εσύ μπορεί να μη έχεις τίποτα δεν είναι απόλυτο αυτό! Σου εύχομαι με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!!

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Evdokia91 είπε:

Καλησπερα σας και καλως σας βρηκα σαν νεο μελος!

13 του μηνος πηγα για τεστ παπ και μου ειπε η γυναικολογος μου πως 16 με 17 ( με επιφυλαξη 18) θα εχω ωορρηξια. Να σημειωσω πως εχω εντελως ακανονιστη περιοδο και δεν καταλαβαινω ποτε κανω ωορρηξια. Ωστοσο 15 -16 και 21 ειχα ελευθερες επαφες. Την ωορρηξια αυτη τη φορα την καταλαβα εντονα διοτι εκεινη τη μερα ειχα τα κλασικα πολλα υγρα με λιγο καφε και μετα αιμα με υγρα + εντονος πονους. Δεν εχω καποιο συμπτωμα ακομη( περιμενω να αδιαθετησω στις 31 με 1η) Ειναι φυσιολογικο που δεν εχω συμπτωματα , αν σε περιπτωση εχει γινει συλληψη; Και ποτε να περιμενω συμπτωματα εμφυτευσης;

Καλησπέρα κορίτσι μ εγώ την πρώτη φορά π έμεινα έγγυος δεν το κατάλαβα είχα συμπτώματα ίδια με της περίοδο δλδ πρισμένο και πόνο στο στήθος άκμη πριξιμο στην κοιλιά και πόνους ίδιους με την περίοδο  αφού έλεγα από στιγμή σε στιγμή θα αδιαθετησω όλη την ώρα στο μπάνιο πήγαινα τόσο σίγουρη ήμουνα ..... Και τελικά είχα καθυστέρηση 3 μέρες είχα κάνει τεστ και είχε βγει θετικό έχω σταθερό κύκλο και εκεί κατάλαβα ότι ήμουνα έγγυος  συμπτώματα εμφύτευσης εγώ δεν είχα είναι λίγες οι γυναίκες π το καταλαβαίνουν απότι ξέρω .......

Κ βεβεα είναι πολλές γυναίκες π έχουν μείνει εγγυες και δεν έχουμε κανένα απολύτως σύμπτωμα ούτε περιόδου ούτε εγγυμοσινης και το καταλαβαίνουν όταν έχουμε καθυστερήση....

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...