Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

1 hour ago, Zenia82 είπε:

Και εμάς μέσω skype αυτο μας είπε 3+1 . Αυτολεξη είπε η κλινική λέει 3 εγω λέω 4. Στο πρωτόκολλο που μου έδωσε  σ αυτά που έλεγε να προμηθευτώ να τα έχω σπιτι ήταν ovitrelle ,σερπαφαρ, κλομιφαινη.  Οπότε δεν έχει διαφορά στη τιμή. Αν σου έστειλε πρωτόκολλο τσέκαρε το. Ίσως επειδή είπες ότι θες εντελώς φυσικούς αν θυμάμαι καλα να μη το γράφει αλλά ζήτησε το δεν θα κάνει διάφορα στη τιμή. 

Ωραια τοτε... αυτό ισχύει...Δεν μου έχει στείλει πρωτόκολλο γιατί ειχαμε πει εξ αρχής μονο φυσικους. Επειδη κουραστηκα ειχα σκεφτεί λιγο τα σερπαφαρ, γιατί τα φεμαρα δεν μου ταιριαξαν,αλλα με αυτα που διαβασα ειπα να μην παρω ουτε αυτα...

1 hour ago, Troia είπε:

Ναι, έχω τον Κυβέλλο. Κάνει ραντεβού και διαδικτυακά.

Ωραια...θα τον εχω υπόψιν γιατί μαλλον θα χρειαστω καποιον έμπειρο... Φαντάζομαι αυτος ειναι; Δε γνωρίζω απο ομοιοπαθητικούς καθολου...

πρίν από 25 λεπτά , Malntalia είπε:

Καλησπέρα! Έχω φίλη που κάνει στο σφακ με σεροαφαρ. Οπότε αν θεωρεί ότι σου ταιριάζει θα στο πει..συζήτησε το μαζί του!!

 

 

Το συζητήσαμε και ημουν ετοιμη να τα πάρω αλλα τελευταία στιγμή εκανα λιγο πισω...Τι θελω και διαβαζω; 

 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Kallo said:

Κορίτσια σκέφτομαι ότι για το σπέρμα εμάς δεν μας έχει ζητήσει κανείς να κάνουμε κατακερματισμό ή οξειδωτικο στρες? Λέτε να πρέπει να τα κάνουμε? Ούτε ο ασβέστης μας έχει πει, ούτε ο εξωσωματιστης, ούτε ο μακαρουνης που πήγαμε πρόσφατα. 

Θύμισε μου ρε κορίτσι μου. Εσείς είναι που δεν έχετε καθόλου σπέρμα ή θυμάμαι λάθος? Εμάς ο Μακαρ μας ζήτησε και κατακερματισμό και οξειδωτικό στρες πάντως.

Παρεμπιπτόντως εχτές έκανε επαναληπτική τεστοστερόνης ο άντρας μου και βγήκε 47 με όριο το 34. Το έκοψε το serpafar μαχαίρι. Λέτε να του έκανε κακό που ανέβηκε τόσο? Δεν έχει μιλήσει ακόμα με τον γιατρό


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , winspert είπε:

 

Ωραια...θα τον εχω υπόψιν γιατί μαλλον θα χρειαστω καποιον έμπειρο... Φαντάζομαι αυτος ειναι; Δε γνωρίζω απο ομοιοπαθητικούς καθολου...

είναι από τους πρώτους ομοιοπαθητικούς στην Ελλάδα. Κάνει κλασική ομοιοπαθητική.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Troia είπε:

είναι από τους πρώτους ομοιοπαθητικούς στην Ελλάδα. Κάνει κλασική ομοιοπαθητική.

Και πόσα παιρνει ; Και καθε ποτε χρειάζεται να επικοινωνείτε; Σου δινει το ομοιο και το παιρνεις για ποσο; Και το σταματας; Πως το κανεις εσυ; Γιατί εγω δεν ειχα σαφεις οδηγιες και συμβουλές


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, να σας ρωτήσω. Έκανα χοριακή και είμαι στην αναμονή για τα αποτελέσματα. Προχθές είχα 1326. Τώρα τι περιμένουμε για να είναι Οκ? Διπλασιασμό ή είμαστε εντάξει και με λιγότερο επειδή το νούμερο ήταν υψηλό? Από εκεί που ήμουν ζεν τώρα έχω μια κάποια αγωνία...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, happiness79 είπε:

@Makelen και ο βελονισμός είναι μια δραστική αντιμετώπιση για να κόψεις το κάπνισμα!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Όχι όλα, γκούγκλαρέ το ;)

Το εκοψα το καπνισμα. Απλως δεν μου ειναι καθολου ευχαριστο..! Με δυσκολεψε πιο πολυ απ ολα..! Αλλα τα καταφερνω..

πρίν από 7 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσια, να σας ρωτήσω. Έκανα χοριακή και είμαι στην αναμονή για τα αποτελέσματα. Προχθές είχα 1326. Τώρα τι περιμένουμε για να είναι Οκ? Διπλασιασμό ή είμαστε εντάξει και με λιγότερο επειδή το νούμερο ήταν υψηλό? Από εκεί που ήμουν ζεν τώρα έχω μια κάποια αγωνία...

Ο διπλασιασμος ειναι το ιδανικο. Να παει δηλαδη γυρω στο 2650. Ομως και ενα 60% αυξηση να παρει (γυρω στο 2120).. είσαι οκ, κ επαναλαμβανεις την χοριακη παλι σε 2 ημερες. Αν φυσικα τριπλασιαστει (γυρω στις 4000) μιλαμε για διδυμα.. Καλή επιτυχια!!!❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kateriiina25 είπε:

Θύμισε μου ρε κορίτσι μου. Εσείς είναι που δεν έχετε καθόλου σπέρμα ή θυμάμαι λάθος? Εμάς ο Μακαρ μας ζήτησε και κατακερματισμό και οξειδωτικό στρες πάντως.

Παρεμπιπτόντως εχτές έκανε επαναληπτική τεστοστερόνης ο άντρας μου και βγήκε 47 με όριο το 34. Το έκοψε το serpafar μαχαίρι. Λέτε να του έκανε κακό που ανέβηκε τόσο? Δεν έχει μιλήσει ακόμα με τον γιατρό

Εχει κρυπτοαζωοσοερμια. Την μία έχει σπερματοζωαρια και την άλλη όχι. Και εμένα σερπαφαρ παίρνει. Μισό την ημέρα. Έχει ανάβει η τεστοστερόνη δύο μονάδες αλλά θέλουμε κι άλλο. Αλλά μου κάνει εντύπωση που δεν το έχει ζητήσει κανένας 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , happiness79 είπε:

Περαστικά του!

Τι λες βρε κορίτσι μου, τόσο πολύ πρήστηκες??? Θυμάμαι τόσο πολύ είχα πρηστεί στο τέλος της πρώτης διέγερσης που είχα κάνει στα 36 μου, όμως υπερδιέγερση δεν είχα πάθει. Και σου είπε να συνεχίσεις και σήμερα την ίδια δόση? Τι να πω, για να στο είπε κάτι παραπάνω θα ξέρει (ελπίζω)... Πότε είναι να σε δει? Δεν πας αύριο μια βόλτα να σε εξετάσει από κοντά καλού κακού? Εύχομαι να είναι όλα εντάξει και να έχεις πολύ καλή ανταπόκριση!

Τι τραβάμε κι εμείς οι χορεύτριες!!! 

Εγώ έχω ομοιοπαθητικό τον Λέφα. Ξεκίνησα σ' αυτόν πριν κανά χρόνο+ για να ενισχύσω τη γονιμότητα και είμαι πολύ ευχαριστημένη από τη συνολική αντιμετώπίση του. Αν θέλεις ψάξ' τον!

2593!!!!! Πάει να σπάσει η καρδιά μου!!! Καλό είναι, ε???

Ειναι διπλασιασμος κοριτσι μου!! Τελειαα! Κατευθειαν για υπερηχο τωρα.. να δεις σακο!! Με το καλοοο!! ❤❤❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , happiness79 είπε:

Περαστικά του!

Τι λες βρε κορίτσι μου, τόσο πολύ πρήστηκες??? Θυμάμαι τόσο πολύ είχα πρηστεί στο τέλος της πρώτης διέγερσης που είχα κάνει στα 36 μου, όμως υπερδιέγερση δεν είχα πάθει. Και σου είπε να συνεχίσεις και σήμερα την ίδια δόση? Τι να πω, για να στο είπε κάτι παραπάνω θα ξέρει (ελπίζω)... Πότε είναι να σε δει? Δεν πας αύριο μια βόλτα να σε εξετάσει από κοντά καλού κακού? Εύχομαι να είναι όλα εντάξει και να έχεις πολύ καλή ανταπόκριση!

Τι τραβάμε κι εμείς οι χορεύτριες!!! 

Εγώ έχω ομοιοπαθητικό τον Λέφα. Ξεκίνησα σ' αυτόν πριν κανά χρόνο+ για να ενισχύσω τη γονιμότητα και είμαι πολύ ευχαριστημένη από τη συνολική αντιμετώπίση του. Αν θέλεις ψάξ' τον!

2593!!!!! Πάει να σπάσει η καρδιά μου!!! Καλό είναι, ε???

Πάει σφαιραααα! Μπράβο κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kallo said:

Εχει κρυπτοαζωοσοερμια. Την μία έχει σπερματοζωαρια και την άλλη όχι. Και εμένα σερπαφαρ παίρνει. Μισό την ημέρα. Έχει ανάβει η τεστοστερόνη δύο μονάδες αλλά θέλουμε κι άλλο. Αλλά μου κάνει εντύπωση που δεν το έχει ζητήσει κανένας 

Μήπως στην περίπτωση του είναι δευτερευούσης σημασίας σε σχέση με το βασικό πρόβλημα και γι αυτό δεν ζητάει κανείς? Δεν ξέρω. 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Makelen είπε:

Ειναι διπλασιασμος κοριτσι μου!! Τελειαα! Κατευθειαν για υπερηχο τωρα.. να δεις σακο!! Με το καλοοο!! ❤❤❤

Πωπω δεν το πιστεύω...!! Το πιστεύω δηλαδή, το πιστεύω!!!!!!! Ναι θα πάω Δευτέρα για υπέρηχο!!!

πρίν από 9 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Είναι τέλειααα!!!! Όχι απλά καλή! Συγχαρητήριαααα!!!!!!!!

Αχ σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Και στα δικά σου σύντομα Κατερίνα μου!!!

πρίν από 8 λεπτά , Kate92 είπε:

Πάει σφαιραααα! Μπράβο κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Και σε σένα εύχομαι μια τεράστια χοριακή!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , happiness79 είπε:

Πωπω δεν το πιστεύω...!! Το πιστεύω δηλαδή, το πιστεύω!!!!!!! Ναι θα πάω Δευτέρα για υπέρηχο!!!

Αχ σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Και στα δικά σου σύντομα Κατερίνα μου!!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Και σε σένα εύχομαι μια τεράστια χοριακή!!!

Πότε ειχες αδιαθετησει;? Να υπολογισουμε ποσο εισαι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Μήπως στην περίπτωση του είναι δευτερευούσης σημασίας σε σχέση με το βασικό πρόβλημα και γι αυτό δεν ζητάει κανείς? Δεν ξέρω. 

Εμας δεν μας το ζήτησε γιατί μας είπε ότι και κατακερματισμό να κάνουμε δεν θ αλλάξει τίποτα στη θεραπεία, εφόσον ήδη παίρνουμε αντιοξειδωτικά. Θεώρησε περιττό να μας ταλαιπωρήσει.

πρίν από 1 λεπτό , Αγάπ είπε:

Εμας δεν μας το ζήτησε γιατί μας είπε ότι και κατακερματισμό να κάνουμε δεν θ αλλάξει τίποτα στη θεραπεία, εφόσον ήδη παίρνουμε αντιοξειδωτικά. Θεώρησε περιττό να μας ταλαιπωρήσει.

@Kallo

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...