Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

τετοια ωρα γινοταν Ο ΧΑΜΟΣ!!!


annete

Recommended Posts

13 ιουνιου επιτελους

7 χρονια μου εβγαλες το λαδι αντρουλακο μου για να με στεφανωθεις...

αυτο θα το πληρωσεις σιγα σιγα...θα στο πληρωσει ο γιος μας που τοσο καιρο παιδευες την μανουλα του και τις εκανες τον δυσκολο!

7 χρονια αναμονης για να με περιμενεις στα σκαλια της εκκλησιας ντυμενη νυφουλα!!!

εγινε ομως κι αυτο και πρεπει να σου πω ευχαριστω για ολα αυτα τα υπεροχα χρονια που ειμαστε μαζι!σε ευχαριστω που με τιμας και με αγαπας με ολη σου την δυναμη...σε ευχαριστω που εισαι παντα εκει να με ακουσεις...να με παρηγορησεις αν χρειαστει και να σταθεις βραχος για να στηριχτω...αγκαλια για να κουρνιασω...ευχαριστω για τη συμβολη σου στο θαυματακι που αποκτησαμε και ολοκληρωσε την ευτυχια μας...τον ζεβρακο μας..τον αγγελο μας (ναι ναι συμβολη αφου περα απο ματια και ξες εσυ...ολα τα πηρε απτην μανουλα)!!!

δωρο δεν μου πηρες σημερα ουτε κι εγω...αλλα δεν με πειραζει...μου εφτασε η αγκαλια γεματη αγαπη σημερα μολις ξυπνησαμε!μου εφτασε το " σ'αγαπω" που ακουσα απ'τα χειλη σου!

ενα πραγμα σου ζητω...οταν ερθει η καταλληλη στιγμη...ενα αδελφακι για τον γιοκα μας!

ενα ακομα πλασματακι γερο για να εχεις κι εσυ καποιον να αγκαλιαζεις γιατι ο μικρος μας εξελιχθηκε σε μαμακιας...επαιξες κι εχασες μπαμπακα...βαλε τα δυνατα σου για την κορη που σιγουρα θα γινει η αυτοκολλητουλα σου!αλλα και ακομα ενας αντρακος δεν με χαλαει...τρεις αντρες τριγυρω μου να με λατρευουν!!!!!!!!τι αλλο να ζητησω!!!υγεια και εσας κοντα μου!

να ζησουμε αγαπη μου!!!

σε λατρευω!!!σας λατρευω!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ιουνιου επιτελους

7 χρονια μου εβγαλες το λαδι αντρουλακο μου για να με στεφανωθεις...

αυτο θα το πληρωσεις σιγα σιγα...θα στο πληρωσει ο γιος μας που τοσο καιρο παιδευες την μανουλα του και τις εκανες τον δυσκολο!

7 χρονια αναμονης για να με περιμενεις στα σκαλια της εκκλησιας ντυμενη νυφουλα!!!

εγινε ομως κι αυτο και πρεπει να σου πω ευχαριστω για ολα αυτα τα υπεροχα χρονια που ειμαστε μαζι!σε ευχαριστω που με τιμας και με αγαπας με ολη σου την δυναμη...σε ευχαριστω που εισαι παντα εκει να με ακουσεις...να με παρηγορησεις αν χρειαστει και να σταθεις βραχος για να στηριχτω...αγκαλια για να κουρνιασω...ευχαριστω για τη συμβολη σου στο θαυματακι που αποκτησαμε και ολοκληρωσε την ευτυχια μας...τον ζεβρακο μας..τον αγγελο μας (ναι ναι συμβολη αφου περα απο ματια και ξες εσυ...ολα τα πηρε απτην μανουλα)!!!

δωρο δεν μου πηρες σημερα ουτε κι εγω...αλλα δεν με πειραζει...μου εφτασε η αγκαλια γεματη αγαπη σημερα μολις ξυπνησαμε!μου εφτασε το " σ'αγαπω" που ακουσα απ'τα χειλη σου!

ενα πραγμα σου ζητω...οταν ερθει η καταλληλη στιγμη...ενα αδελφακι για τον γιοκα μας!

ενα ακομα πλασματακι γερο για να εχεις κι εσυ καποιον να αγκαλιαζεις γιατι ο μικρος μας εξελιχθηκε σε μαμακιας...επαιξες κι εχασες μπαμπακα...βαλε τα δυνατα σου για την κορη που σιγουρα θα γινει η αυτοκολλητουλα σου!αλλα και ακομα ενας αντρακος δεν με χαλαει...τρεις αντρες τριγυρω μου να με λατρευουν!!!!!!!!τι αλλο να ζητησω!!!υγεια και εσας κοντα μου!

να ζησουμε αγαπη μου!!!

σε λατρευω!!!σας λατρευω!!!

Αννετάκι μου να ζήσετε!!!!Πάντα ευτυχισμένοι!!!!!Πάντα ερωτευμένοι!!!!!Πάντα μαζί!!!!Να χαίρεστε το ζουζούνι σας και με το καλό να του χαρίσετε παρεούλα!!!!:D:D:D


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να ζησετε κουκλιτσα μου!!

Μπηκα μετα απο τοσο καιρο και βλεπω τωρα το μηνυμα σου και συγκινηθηκα!!

Ευχομαι να ειστε παντοτε ερωτευμενοι και η ζωη σας να αποκτα αξια με το περασμα του χρονου!!

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία τα λες βρε άτιμο...Να ζήσετε ευτυχισμένοι και πάντα ερωτευμένοι όπως τώρα και φυσικά, τι άλλο από το να μεγαλώσει η υπέροχη οικογένεια που φτιάξατε μαζί...Σου αξίζει το καλύτερο, γλυκιά μου Αννούλα, εύχομαι ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ στο νησί και στη νέα σας ζωή εκεί!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

13 ιουνιου επιτελους

7 χρονια μου εβγαλες το λαδι αντρουλακο μου για να με στεφανωθεις...

αυτο θα το πληρωσεις σιγα σιγα...θα στο πληρωσει ο γιος μας που τοσο καιρο παιδευες την μανουλα του και τις εκανες τον δυσκολο!

7 χρονια αναμονης για να με περιμενεις στα σκαλια της εκκλησιας ντυμενη νυφουλα!!!

εγινε ομως κι αυτο και πρεπει να σου πω ευχαριστω για ολα αυτα τα υπεροχα χρονια που ειμαστε μαζι!σε ευχαριστω που με τιμας και με αγαπας με ολη σου την δυναμη...σε ευχαριστω που εισαι παντα εκει να με ακουσεις...να με παρηγορησεις αν χρειαστει και να σταθεις βραχος για να στηριχτω...αγκαλια για να κουρνιασω...ευχαριστω για τη συμβολη σου στο θαυματακι που αποκτησαμε και ολοκληρωσε την ευτυχια μας...τον ζεβρακο μας..τον αγγελο μας (ναι ναι συμβολη αφου περα απο ματια και ξες εσυ...ολα τα πηρε απτην μανουλα)!!!

δωρο δεν μου πηρες σημερα ουτε κι εγω...αλλα δεν με πειραζει...μου εφτασε η αγκαλια γεματη αγαπη σημερα μολις ξυπνησαμε!μου εφτασε το " σ'αγαπω" που ακουσα απ'τα χειλη σου!

ενα πραγμα σου ζητω...οταν ερθει η καταλληλη στιγμη...ενα αδελφακι για τον γιοκα μας!

ενα ακομα πλασματακι γερο για να εχεις κι εσυ καποιον να αγκαλιαζεις γιατι ο μικρος μας εξελιχθηκε σε μαμακιας...επαιξες κι εχασες μπαμπακα...βαλε τα δυνατα σου για την κορη που σιγουρα θα γινει η αυτοκολλητουλα σου!αλλα και ακομα ενας αντρακος δεν με χαλαει...τρεις αντρες τριγυρω μου να με λατρευουν!!!!!!!!τι αλλο να ζητησω!!!υγεια και εσας κοντα μου!

να ζησουμε αγαπη μου!!!

σε λατρευω!!!σας λατρευω!!!

ρε συ ανετακο κ εμενα 7 χρονια με παιδευε να με παντρευτει κ μολις το εκανε δεν σταματησε συνεχιζει ακομα να με τυραναει :rolleyes:μηπως κατι δεν κανω καλα?μηπως ζω σε αλο πλανιτη?χαχαχαχαχχα

να στε καλα αγαπημενοι κ να χαιρεστε το μωρακι σας πολλα φιλιααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

τωρα θα μου πεις οτι κ ενα μονοπετρο θα σε χαλαγε!!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ειστε παντα ευτυχισμενοι και ερωτευμενοι!!ευχομαι να πραγματοποιησετε ολες σας τις επιθυμιες και να δειτε το μονακριβουλη σας προς το παρον οπως ποθειτε!!

φιλια πολλα!!!!!!!!!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι , θα σου δωσω το βραβείο ΄πως κανουμε τις φιλες μας να κλαινε΄.

Να ζησετε παντα μαζί , ευτυχισμένοι , αγαπημενοι και να χαιρεστε τον Γερασιμάκο σας !!!!!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Αννετάκι μου να ζήσετε!!!!Πάντα ευτυχισμένοι!!!!!Πάντα ερωτευμένοι!!!!!Πάντα μαζί!!!!Να χαίρεστε το ζουζούνι σας και με το καλό να του χαρίσετε παρεούλα!!!!:D:D:D

ερακι μου ευχαριστουμε πολυ κοπελαρα μου κι εσυ να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου, να καμαρωνετε τα παιδακια σας και σε περιμενουμε και παλι κοντα μας!!!

Να ζησετε κουκλιτσα μου!!

Μπηκα μετα απο τοσο καιρο και βλεπω τωρα το μηνυμα σου και συγκινηθηκα!!

Ευχομαι να ειστε παντοτε ερωτευμενοι και η ζωη σας να αποκτα αξια με το περασμα του χρονου!!

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

χριστιαννακι μου γλυκο που εισαι καρδια μου εσυ?ολα καλα?η μπουμπου μας τι κανει?φανταζομαι θαχει μεγαλωσει θα εχει γινει σωστη δεσποινιδα, να μου την φιλησεις γλυκα και μη χανεσαι τοσο καιρο βρε κουκλα μου, μπαινε για ενα "τσα ειμαι καλα και αντε γεια"

Τι ωραία τα λες βρε άτιμο...Να ζήσετε ευτυχισμένοι και πάντα ερωτευμένοι όπως τώρα και φυσικά, τι άλλο από το να μεγαλώσει η υπέροχη οικογένεια που φτιάξατε μαζί...Σου αξίζει το καλύτερο, γλυκιά μου Αννούλα, εύχομαι ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ στο νησί και στη νέα σας ζωή εκεί!

αχ μαρουσκακι μου σε ευχαριστω πολυ να χαιρεσαι ολους του αντρες σου και ελπιζω καποια στιγμη (λειαν συντομως) να αγκαλιαστουμε ξανα και να σκασω στα φιλια το χιλιομετρακι μας!

ρε συ ανετακο κ εμενα 7 χρονια με παιδευε να με παντρευτει κ μολις το εκανε δεν σταματησε συνεχιζει ακομα να με τυραναει :rolleyes:μηπως κατι δεν κανω καλα?μηπως ζω σε αλο πλανιτη?χαχαχαχαχχα

να στε καλα αγαπημενοι κ να χαιρεστε το μωρακι σας πολλα φιλιααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

τωρα θα μου πεις οτι κ ενα μονοπετρο θα σε χαλαγε!!!!

thank you baby...εμ αγαπη μου δεν τον εχεις εκπαιδευσει καλα...ο δικος μου σηκωνεται το πρωι και μου λεει

- καλημερα αγαπη μου, εχω καφε? κι απαντω...

- αχ ναι ρε μωρο μου κανε κι εμενα ενα, την ευχη μου ναχεις!!!;)το μονοπετρο τι να το κανω αγαπη μου?πρωτον δεν φοραω εκτος της βερας μου(οχι πλεον εξω) και δευτερον για να μου το κλεψουν και μετα να κλαιω?πριτς

α και μαντεψε τι κανω τωρα..τρωω το καρπουζι που μου ειχες ταξει αποταν ημουν εγκυος...γαιδουρα!:mad::mrgreen::lol::lol::lol:

φιλια στην νταφλουκω μας!

να ειστε παντα ευτυχισμενοι και ερωτευμενοι!!ευχομαι να πραγματοποιησετε ολες σας τις επιθυμιες και να δειτε το μονακριβουλη σας προς το παρον οπως ποθειτε!!

φιλια πολλα!!!!!!!!!!

ειρηνακι ευχαριστουμε αγαπη μου κι εσεις να σκατε απο υγεια (οπως ολος ο κοσμος) και να καμαρωνετε τον γατζουλη σας που θα χει γινει ολοκληρο αντρακι πια, να μου τον φιλησεις ρουφηχτα!

13 εσεις 12 εμεις...Πριν απο 7χρονια...φαγούρας...Να ζησεται να γερασετε μαζι

χαχαχαχα αγγελουδια να ζησετε κι εσεις και να χαιρεστε τα αγγελουδια σας, ευχαριστω πολυ για τις ευχες!καλο καλοκαιρι!

Κοριτσάκι , θα σου δωσω το βραβείο ΄πως κανουμε τις φιλες μας να κλαινε΄.

Να ζησετε παντα μαζί , ευτυχισμένοι , αγαπημενοι και να χαιρεστε τον Γερασιμάκο σας !!!!!!!

καλα εσυ μας προεκυψες πολυ κλαψιαρα απαπα δεν το περιμενα απο σενα!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα κιττυ μουυυυυυυυυυυ ευχαριστουμε αγα πη μου κι εσεις με το καλο και να χαιρεστε τον μπιζελακο σας!!!

Υ.Γ. να δουμε ποτε θα τα πουμε απο κοντα :rolleyes:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Αχ, τώρα το είδα αυτό, φιλενάδα μου!!!!:P:p:p

Να ζήσετε και να είστε πάντα μονιασμένοι και αγαπημένοι!!!

Υπομονή και επιμονή, αγάπη και χαρά, υγεία και ομόνοια μέσα στο σπιτικό σας!!!!

Να χαίρεστε τον Γερασιμάκο σας και σύντομα να του χαρίσετε αδερφάκι!:D

Καλή αρχή με την νέα σας ζωή....

Για το μόνο που λυπάμαι είναι ότι θα φύγεις από την Αθήνα και πώς θα βλέπω το babyface σου, καλέ;:(

Κανόνισε....το meeting point....να είναι η Αθήνα, ε;:-P:-P:-P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ανετακι χρονια πολλα,να ειστε παντα γεροι κι ευτυχισμενοι και να χαιρεστε το αγορακι σας,που ηρθε και σας ενωσε ακομα πιο πολυ!!!!!!!!!!!

(αντε και του χρονου με την κορη ;) )


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, τώρα το είδα αυτό, φιλενάδα μου!!!!:-P:razz::-P

Να ζήσετε και να είστε πάντα μονιασμένοι και αγαπημένοι!!!

Υπομονή και επιμονή, αγάπη και χαρά, υγεία και ομόνοια μέσα στο σπιτικό σας!!!!

Να χαίρεστε τον Γερασιμάκο σας και σύντομα να του χαρίσετε αδερφάκι!:-D

Καλή αρχή με την νέα σας ζωή....

Για το μόνο που λυπάμαι είναι ότι θα φύγεις από την Αθήνα και πώς θα βλέπω το babyface σου, καλέ;:-(

Κανόνισε....το meeting point....να είναι η Αθήνα, ε;:-P:razz::-P

ευχαριστουμε βασδελακι μου πολυ πολυ!

ναμη λυπασαι καθολου και οταν κατεβαινετε θα κανονιζουμε κι εμεις να κανουμε ενα ταξιδακι αστραπη!:wink:

Ανετακι χρονια πολλα,να ειστε παντα γεροι κι ευτυχισμενοι και να χαιρεστε το αγορακι σας,που ηρθε και σας ενωσε ακομα πιο πολυ!!!!!!!!!!!

(αντε και του χρονου με την κορη :wink: )

μανουτιτακι μου καλο ευχριστω κοπελα μου κι εσυ να χαιρεσαι την κορακλα σου και τον αντρουλη σου!

επισης θελω να σου ευχηθω περαστικα στον πατερουλη σου, με την πρωτη ευκαιρια θα σε παρω να τα πουμε!

υ.γ. πολλα φιλακια στο κισακι και στην μπουμπου!πρεπει να εχει γινει ο γαμος και η βαφτιση ε?της καλυτερες μου ευχες μολις βαλω καρτα θα την παρω, δεν εχω σταθερο της


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

αννετακο μου τωρα το ειδα η γκαβη μανα:rolleyes::rolleyes:..Να ζησετε κοπελα μου σαν τα ψηλα βουνα,να χαιρεσται τον ζεβρακο σας και με το καλο αλλα 2-3κουτσουβελακια....:tongue::tongue:Υγεια και ευτυχια στην ζωη σας!


:-D

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...