Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Καλημέρα!!


Anna__29

Recommended Posts

Γειά σας!! Είμαι καινούργια εδώ!! Πριν από 1 μήνα περίπου είχα ελεύθερη επαφή με τον σύντροφό μου!!Σε αυτό το διάστημα έχω αδιαθετησει 2 φορές οπότε γνωρίζω ότι δεν υπάρχει εγκυμοσύνη, ωστόσο ψάχνοντας είδα ότι υπάρχει δυνατότητα εγκυμοσύνης ακόμα και με περίοδο.Θα ήθελα να ρωτήσω τις μανουλες από την εμπειρία τους αν μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο.Σε όλο αυτό το διάστημα έχω παρατηρήσει αρκετές καούρες και πόνους στο στομάχι που ίσως να μη σημαίνουν και τίποτα.Απο χθες νωρίς το απόγευμα έχω και μια περίεργη γεύση στο στόμα που δεν μπορώ να εξηγήσω τι ακριβώς είναι.Σαν πικριλα, να στεγνώνει το στόμα μου.Πριν την αναμενόμενη περίοδο έκανα δύο τεστ αφού είχα 3 μέρες καθυστέρηση.Το ένα βγήκε θετικό μετά από ώρα που ξέρω ότι δεν ισχύει και το άλλο καθαρά αρνητικό.Να συμπληρώσω φυσικά ότι η επαφή έγινε σε μη γόνιμες μέρες, παρόλα αυτά είναι η δεύτερη μέρα περιόδου και το αίμα αρχίζει να μειώνεται.Μαλλον βγάζω θέμα αυτό το πουθενά.Τι λέτε κορίτσια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 55 λεπτά , Anastasia 22 είπε:

Γειά σας!! Είμαι καινούργια εδώ!! Πριν από 1 μήνα περίπου είχα ελεύθερη επαφή με τον σύντροφό μου!!Σε αυτό το διάστημα έχω αδιαθετησει 2 φορές οπότε γνωρίζω ότι δεν υπάρχει εγκυμοσύνη, ωστόσο ψάχνοντας είδα ότι υπάρχει δυνατότητα εγκυμοσύνης ακόμα και με περίοδο.Θα ήθελα να ρωτήσω τις μανουλες από την εμπειρία τους αν μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο.Σε όλο αυτό το διάστημα έχω παρατηρήσει αρκετές καούρες και πόνους στο στομάχι που ίσως να μη σημαίνουν και τίποτα.Απο χθες νωρίς το απόγευμα έχω και μια περίεργη γεύση στο στόμα που δεν μπορώ να εξηγήσω τι ακριβώς είναι.Σαν πικριλα, να στεγνώνει το στόμα μου.Πριν την αναμενόμενη περίοδο έκανα δύο τεστ αφού είχα 3 μέρες καθυστέρηση.Το ένα βγήκε θετικό μετά από ώρα που ξέρω ότι δεν ισχύει και το άλλο καθαρά αρνητικό.Να συμπληρώσω φυσικά ότι η επαφή έγινε σε μη γόνιμες μέρες, παρόλα αυτά είναι η δεύτερη μέρα περιόδου και το αίμα αρχίζει να μειώνεται.Μαλλον βγάζω θέμα αυτό το πουθενά.Τι λέτε κορίτσια;

Κοριτσι μου καλημέρα,δυστυχώς βάση αυτών που μας λες δε βλέπω καμιά πιθανότητα εγκυμοσύνης..

Δλδ ούτε στις γόνιμες είχατε επαφή,είχες ήδη κ 2 φορές περίοδο από τότε , έκανες κ τεστ βγήκε αρνητικό οπότε...δεν...

Ίσως επειδή το σκέφτεσαι συνεχώς βρισκεις κάποια πιθανά συμπτώματα γτ παρατηρείς κάθε τι που σου συμβαίνει.. ολες το έχουμε ζήσει αυτό καλώς ή κακώς..

 

Εσεις ωστόσο θέλετε παιδάκι;

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Anastasia 22 είπε:

Γειά σας!! Είμαι καινούργια εδώ!! Πριν από 1 μήνα περίπου είχα ελεύθερη επαφή με τον σύντροφό μου!!Σε αυτό το διάστημα έχω αδιαθετησει 2 φορές οπότε γνωρίζω ότι δεν υπάρχει εγκυμοσύνη, ωστόσο ψάχνοντας είδα ότι υπάρχει δυνατότητα εγκυμοσύνης ακόμα και με περίοδο.Θα ήθελα να ρωτήσω τις μανουλες από την εμπειρία τους αν μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο.Σε όλο αυτό το διάστημα έχω παρατηρήσει αρκετές καούρες και πόνους στο στομάχι που ίσως να μη σημαίνουν και τίποτα.Απο χθες νωρίς το απόγευμα έχω και μια περίεργη γεύση στο στόμα που δεν μπορώ να εξηγήσω τι ακριβώς είναι.Σαν πικριλα, να στεγνώνει το στόμα μου.Πριν την αναμενόμενη περίοδο έκανα δύο τεστ αφού είχα 3 μέρες καθυστέρηση.Το ένα βγήκε θετικό μετά από ώρα που ξέρω ότι δεν ισχύει και το άλλο καθαρά αρνητικό.Να συμπληρώσω φυσικά ότι η επαφή έγινε σε μη γόνιμες μέρες, παρόλα αυτά είναι η δεύτερη μέρα περιόδου και το αίμα αρχίζει να μειώνεται.Μαλλον βγάζω θέμα αυτό το πουθενά.Τι λέτε κορίτσια;

στην ουσια αυτο που συμβαινει δ ειναι εγκυμοσυνη με περιοδο.αλλα η κοπελα που εμεινε εγκυος ειχε αιμα τις μερες που θα ειχε περιοδο.κ καμια φορα μπορει να ειναι απο καμια αποκολληση,η παλιοτερο αιμα που κατεβηκε συνηθως καφε

επισης αυτο που πιστευουν σαν περιοδο ειναι αρκετα διαφορετικη απο συνηθως.με πολυ μικρη ροη πχ,λιγες μερες

απο αυτα που λες εσυ δ πιστευω να εισαι εγκυος.οπως λεει κ η αλλη κοπελα.οχι γονιμες,δυο αρνητικα τεστ,δυο φορες περιοδος

τα συμπτωματα μπορει να ειναι απλα του μυαλου σου γτ το σκεφτεσαι

αν βλεπεις κτ περιεργο στις περιοδους σου μπορεις να μιλησεις σχετικα με τον γυναικολογο σου

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...