Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους και να είστε πάντα καλά! 39 ετών εγώ. Κύκλος 28 ημερών με πρώτη μέρα περιόδου 26/2. Ξεκινώ τεστ ωορρηξίας 8/3. 8,9,10τιποτα. έχω απογοητευτεί τόσο πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Σμαραγδακι είπε:

Καλησπέρα σε όλους και να είστε πάντα καλά! 39 ετών εγώ. Κύκλος 28 ημερών με πρώτη μέρα περιόδου 26/2. Ξεκινώ τεστ ωορρηξίας 8/3. 8,9,10τιποτα. έχω απογοητευτεί τόσο πολύ...

Καλημερα!

Τι εννοεις τιποτα; ειναι αρνητικα;

Εαν εχεις 28 ημερες οι πιθανοτητες λενε οτι κανεις ωορρηξια 14η μερα αρα θετικο τεστ θα δεις 12η ή 13η μερα. Επισης υπαρχει πιθανοτητα καποιο μηνα να μη κανεις καν ωορρηξια.

Εγω εβγαζα διαρκως αρνητικα τεστς ή μου τελειωναν πριν βρω θετικο, και τελικα τον προηγουμενο μηνα εβγαλα θετικο την 19η μερα! Πιστευα οτι κανω ωορρηξια 16η 17η μερα και τελικα κανω 20η!

Συνεχισε τα τεστ και μην απογοητευεσαι. Να μη τα κανεις το πρωι και να τα κανεις καθημερινα περιπου ιδια ωρα αφου για 2 ωρες δεν εχεις πιει πολλα υγρα.. καλη επιτυχια ❤

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσι μου...κι εγώ 40 είμαι και έχω ξεκινήσει κι εγώ τα τεστ ωορρηξίας δύο μήνες τώρα, μου βγάζει θετικό την 11η μέρα σε κύκλο 26 ημερών.... συνεχίζεις κανονικά, θεωρητικά θα έχεις ωορηξια 13-14 ημέρα του κύκλου

Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2022 at 9:43 ΜΜ, Σμαραγδακι είπε:

Καλησπέρα σε όλους και να είστε πάντα καλά! 39 ετών εγώ. Κύκλος 28 ημερών με πρώτη μέρα περιόδου 26/2. Ξεκινώ τεστ ωορρηξίας 8/3. 8,9,10τιποτα. έχω απογοητευτεί τόσο πολύ...

το πιθανοτερο ειναι να εχεις ωορρηξια 14 ή 15η μερα.. μην απαγοητευσε, συνηθως στη μεση του κυκλου γινεται η ωορρηξια πανω κατω, 28 μερες αρα 14η .. συνεχισε τα τεστ 


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...