Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

Έκανα αποξεση  αρχές Φλεβάρη λόγω παχυνσης ενδομητρίου.  Η βιοψια καλη. Εκ τότε το αίμα,  εδω Και ενα μηνα, έστω και λίγο δεν σταματά. Μάλιστα ήρθε και μια μεγάλη αιμορραγία και ο γιατρός μου έδωσε ciclacur, η αιμορραγία σταμάτησε την ίδια μέρα αλλά όχι και το αίμα γενικά. Έχω συνέχεια. Ο ίδιος μου λέει πως πρόκειται για ορμονική ανωμαλία. Αλλά εγώ κοντεύω να τρελαθώ πλέον.  Υπάρχει περίπτωση να μην με καθάρισε καλά με την αποξεση ,δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω.:wacko:

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, Μαρίνα2 είπε:

Έκανα αποξεση  αρχές Φλεβάρη λόγω παχυνσης ενδομητρίου.  Η βιοψια καλη. Εκ τότε το αίμα,  εδω Και ενα μηνα, έστω και λίγο δεν σταματά. Μάλιστα ήρθε και μια μεγάλη αιμορραγία και ο γιατρός μου έδωσε ciclacur, η αιμορραγία σταμάτησε την ίδια μέρα αλλά όχι και το αίμα γενικά. Έχω συνέχεια. Ο ίδιος μου λέει πως πρόκειται για ορμονική ανωμαλία. Αλλά εγώ κοντεύω να τρελαθώ πλέον.  Υπάρχει περίπτωση να μην με καθάρισε καλά με την αποξεση ,δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω.:wacko:

 

 

Κοριτσι μου καλησπέρα. Μήπως να πάρεις μια 2η γνώμη αν δεν σε πείθει ο γιατρός σου;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...