Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Υγρά εγκυμοσύνης;;


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια κ χρόνια πολλά. Τα άσπρα υγρά Όχι διάφανα 1 εβδομάδα μετά την ωορρηξία παίζει να είναι εγκυμοσύνη; τα είχα κ στις 2 προηγούμενες αλλά πιο πριν δεν τα είχα ή δεν τα είχα προσέξει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Lilly28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ χρόνια πολλά. Τα άσπρα υγρά Όχι διάφανα 1 εβδομάδα μετά την ωορρηξία παίζει να είναι εγκυμοσύνη; τα είχα κ στις 2 προηγούμενες αλλά πιο πριν δεν τα είχα ή δεν τα είχα προσέξει 

Γεια σου κορίτσι μου!

Δεν ξέρω αν είναι σημάδι εγκυμοσύνης (που το εύχομαι να είναι :)) αλλά συμβαίνει το ίδιο και σε εμένα.. Ακριβώς μια εβδομάδα μετά την ωορρηξία έχω κάθε μέρα πολλά και λευκά υγρά :oops:

Πρώτη φορά το παρατηρώ τόσο έντονα αφού συνήθως μου συνέβαινε μόνο στις γόνιμες μέρες..

Έχεις αλλά συμπτώματα??

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evi95 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!

Δεν ξέρω αν είναι σημάδι εγκυμοσύνης (που το εύχομαι να είναι :)) αλλά συμβαίνει το ίδιο και σε εμένα.. Ακριβώς μια εβδομάδα μετά την ωορρηξία έχω κάθε μέρα πολλά και λευκά υγρά :oops:

Πρώτη φορά το παρατηρώ τόσο έντονα αφού συνήθως μου συνέβαινε μόνο στις γόνιμες μέρες..

Έχεις αλλά συμπτώματα??

Μπα τπτ άλλο κορίτσι μ.άλλο κορίτσι μ.έυχόμαι να σου χτυπήσει κ εσένα την πόρτα το μπεμπακι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Lilly28 είπε:

Μπα τπτ άλλο κορίτσι μ.άλλο κορίτσι μ.έυχόμαι να σου χτυπήσει κ εσένα την πόρτα το μπεμπακι

Μακάρι!!

Λίγη υπομονή και οι δύο μας και πάνω κάτω θα ξέρουμε στις ίδιες μέρες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ χρόνια πολλά. Τα άσπρα υγρά Όχι διάφανα 1 εβδομάδα μετά την ωορρηξία παίζει να είναι εγκυμοσύνη; τα είχα κ στις 2 προηγούμενες αλλά πιο πριν δεν τα είχα ή δεν τα είχα προσέξει 

Καλησπέρα! Μου έχει τύχει κάποιες φορές να έχω τέτοια υγρά σε πολύ μικρότερη ποσότητα απ' ότι στις γόνιμες και για μικρό διάστημα,, χωρίς τελικά να προκύψει εγκυμοσύνη. Εύχομαι στην περίπτωσή σου να είναι διαφορετικά. Όταν λες τις προηγούμενες 2 εννοείς εγκυμοσύνες; Αν ναι, σίγουρα είναι ενθαρρυντικό σημάδι.                                          

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...