Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μαμά δίδυμων ανχος


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους είμαι μαμά διδύμων δύο κοριτσιών συγκεκριμένα τριών μηνών έχω τρομερό άγχος με τα μωράκια μου αγχώνομαι συνέχεια ότι κάτι κακό θα γίνει και χτύπα ξύλο θα τις χάσω όλες εξετάσεις είναι καλές είναι ζωηρές παρατηρούν γελούν αλλά εγώ αγχώνομαι συνεχώς είτε πιστεύω ότι κοιμούνται πολύ είτε όταν ε δεν ξέρω και εγώ ότι γεννηθήκανε δυόμισι κιλά πολύ καλά για δίδυμα βγήκανε φανταστείτε Σε 10 μέρες ότι θερμοκοιτίδα και ήταν επτάμισι περίπου Μηνών όταν γέννησα Και μου λένε όλοι ότι είναι πολύ έξυπνες παρατηρούν δεν ξέρουν κι άλλες μαμάδες λέγεται αυτό το άγχος αλλά αν το έχετε πείτε  και σε μένα 


Παιδίατρος μας λέει ότι είναι καταπληκτικές κάθε φορά που πάμε απλά δεν ξέρω πιστεύω ότι είναι ένστικτο άλλες φορές ότι σκέφτομαι βλακείες δεν μπορώ να καταλάβω αν το ‘χει περάσει κάποια ας  μου το πει Εκτός κι αν είμαι τρελή χα χα χα

Μπας και σταματήσω να αγχώνομαι γιατί πραγματικά αυτό με πειράζει πολύ ψυχολογικά Κλαίω δε νιώθω καλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να τα χαιρεσαι τα κοριτσακια σου.

Οι φοβιες ειναι φυσιολογικες μεχρι ενα σημειο. Μετα γινονται εμμονη. Θα σου προτεινα να συμβουλευτεις εναν ειδικο ψυχικης υγειας ωστε να σε βοηθησει να αποβαλλεις το αγχος σου. Ειναι κριμα να μη χαιρεσαι την καθημερινοτητα με τα παιδακια σου επειδη στο μυαλο σου τρεχουν σεναρια καταστροφης!

Κανεις κακο σε σενα αλλα και σε αυτες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Elle12 είπε:

Να τα χαιρεσαι τα κοριτσακια σου.

Οι φοβιες ειναι φυσιολογικες μεχρι ενα σημειο. Μετα γινονται εμμονη. Θα σου προτεινα να συμβουλευτεις εναν ειδικο ψυχικης υγειας ωστε να σε βοηθησει να αποβαλλεις το αγχος σου. Ειναι κριμα να μη χαιρεσαι την καθημερινοτητα με τα παιδακια σου επειδη στο μυαλο σου τρεχουν σεναρια καταστροφης!

Κανεις κακο σε σενα αλλα και σε αυτες!

Ξέρεις τι ναι το έχω σκεφτεί και πήγαινα στο παρελθόν απλά ίσως ήταν και όλα αυτά από την εντατική από την μενν

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Χλοη λυκ είπε:

Ξέρεις τι ναι το έχω σκεφτεί και πήγαινα στο παρελθόν απλά ίσως ήταν και όλα αυτά από την εντατική από την μενν

 

Περασες μια εγκυμοσυνη, εναν τοκετο και τωρα βιωνεις τη μητροτητα οχι σε ενα αλλα σε ΔΥΟ μωρα. Εχεις καθε δικαιωμα να νιωθεις φοβισμενη και κουρασμενη και οτι αλλο. Αλλα οφειλεις στον εαυτο σου και προπαντων στα κοριτσια σου να εισαι υγιης και δυνατη. Οποτε βρες μια βοηθεια. Δεν εισαι τρελη. Φοβικη εισαι. Και διορθωνεται. Βρες βοηθεια και δωσε στα κοριτσια σου τη μαμα που χρειαζονται και θελουν

 Απολαυσε καθε στιγμη μαζι τους γιατι πριν το καταλαβεις θα γινουν 18 χρονων ❤

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...