Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ


Recommended Posts

Γεια σας! 
 

Ρε παιδια έχω μπερδευτεί και απελπιστεί λίγο. Ψάχνω γιατρό στο ελενα Βενιζέλου από τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος, γιατί ιδανικά δεν θα ήθελα να δώσω τόσα λεφτά στο ΡΕΑ που ξεγεννάει ο δικός μου γυναικολογος, αλλά δεν βλέπω να το γλιτώνω γιατί στο Ελενα Βενιζέλου όλο άκυρα τρώω. 
 

Πηρα σήμερα τον Παπαδη(γιατρος του ελενα) τηλέφωνο γιατί έχω διαβάσει από εδώ στο φόρουμ καλά λόγια. Το σήκωσε η γραμματέας του, μου λέει τι θέλετε να κάνετε στο ραντεβού, της λέω είμαι έγκυος και μου απαντάει λυπάμαι είναι πολύ φορτωμένος δεν μπορεί να σας αναλάβει. Χωρίς καν να με ρωτήσει ποσών εβδομάδων είμαι. 
 

Εντωμεταξύ  είμαι 6 εβδομάδων και ψάχνω να κλείσω ραντεβού με γιατρό στο Ελενα από τότε που το έμαθα. Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι πρέπει να έχεις μέσο για να γεννήσεις στο ελενα :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 38 λεπτά , Αγάπ είπε:

Και στο Αλεξάνδρα έχεις καλούς γιατρούς, πήγαινε στα απογευματινά ραντεβού αν μπορείς 

Μου έχουν πει και για το Αλεξάνδρα, αλλά δεν μου αρέσει σαν χώρος καθόλου. Στο ελενα θέλω γιατί μπορώ να διαλέξω μονόκλινο λουξ και να είναι μαζί μου το μωράκι μέσα 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 19/6/2022 at 11:37 ΜΜ, Mar.Theo είπε:

Τελικά βρήκες γιατρό στο Ελενα! Εγώ θα σου πρότεινα να δεις κ την Θεοδώρου η τον Σουλο!! 

όχι δεν βρήκα, έμεινα στον δικό μου και θα γεννήσω στο ΡΕΑ. 

Αρχικά, μίλησα με τον κύριο Παπαδή και μου είπε θα με αναλάβει αλλά στην πητ μου (26/12) θα λείπει με άδεια, οπότε δεν έβρισκα τον λόγο να πάω μαζί του. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...