Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Χαμηλου βαθμου ενδοεπιθηλιακη αλλοιωση


Recommended Posts

Καλησπέρα. Παρακολουθω συχνά το φόρουμ κ δεν έχω δει ίδιο θέμα.

Τον Οκτώβριο κ τον Απρίλιο είχα δύο παλλινδρομες. Προσπάθεια για πρωτο παιδί. Έκανα ολες τις απαραίτητες εξετάσεις κ καταλήγουν στο τυχαίο γεγονός.

Το τρέχον πρόβλημα μου ωστόσο είναι άλλο. Πήρα τα αποτελέσματα του Τεστ Παπ κ μου βρήκαν LSIL CEN1.

Πότε πριν δεν είχα παθολογικό τεστ ΠΑΠ. Ο γιατρός μου λέει να μην ανησυχώ αλλά εγώ εχω τρελαθεί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσι να μην ανησυχείς και να μην τρελαίνεσαι!!Θα το παρακολουθείς και θα δεις οτι δεν είναι τίποτα.Στο επόμενο τεστ Παπ μπορεί να μην υπάρχει και τίποτα αλλά και να υπάρχει θα αντιμετωπιστεί εύκολα.Το έχω περάσει γι αυτό στο λέω.Απλως θα κάνεις το επόμενο τεστ νωρίτερα και όχι σε έναν χρόνο.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Καλησπέρα κορίτσι να μην ανησυχείς και να μην τρελαίνεσαι!!Θα το παρακολουθείς και θα δεις οτι δεν είναι τίποτα.Στο επόμενο τεστ Παπ μπορεί να μην υπάρχει και τίποτα αλλά και να υπάρχει θα αντιμετωπιστεί εύκολα.Το έχω περάσει γι αυτό στο λέω.Απλως θα κάνεις το επόμενο τεστ νωρίτερα και όχι σε έναν χρόνο.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου.. μακάρι να είναι έτσι! Νιώθω από το περασμένο Σεπτέμβριο ότι βρίσκομαι σε έναν κύκλωμα, μου έρχεται το ένα στραβό μετά το άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να καταλάβω πώς νιώθεις αλλά μη βασανίζεσαι με άσχημες σκέψεις γιατί όλα θα πάνε καλά και θα το δεις!!Και εύχομαι σύντομα να έχεις και την εγκυμοσύνη που επιθυμείς ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...