Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Ευγονία - Λαϊνάς


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Αφού μας διόξανε απο το parents, είπα να συνεχίσουμε εδω....

kopelia73, Leni7, mummysoon, Μελανία, nikol_te, Gemini85, AGELIK,

και όλες τις αλλες κοπέλες σας περιμενω εδώ!

Φιλια...

Μου λείψατε!!!


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κι απο μένα :)

Θα τα λέμε εδώ απο δω και πέρα. Καλύτερα γιατί εδώ μπορούμε να λέμε ό,τι θέλουμε, ενώ στο άλλο περιορίζονται τα θέματα μόνο σε ενημερώσεις και απορίες...

Τί κάνετε? Πώς περάσατε το Σαβ/κο? Εμείς γυρίσαμε απόψε απο Κυλλήνη και περάσαμε πολύ όμορφα. Ο άντρας μου καηκε στον ήλιο κι εγώ χαλάρωσα, αλλά απο το πολύ καθησιό πρήστηκαν τα πόδια μου. Θέλει περπάτημα για να μη γίνεται κατακράτηση υγρών. Απο την κατακράτηση υγρών έπαθα και τενοντίτιδα στον δεξιό ώμο και τρελαίνομαι στον πόνο. Βαζω πάγο και θα δούμε... Το είχα ξαναπάθει, αλλά είχα κάνει ένεση κορτιζόνης και μου πέρασε. Τώρα δεν επιτρεπεται :(

Περιμένω και τα νέα σας...

Α, το ντόπλερ έδειξε την μπεμπούλα 2111 γρμ και μια χαρά... Τώρα μου είπαν να ηρεμήσω και να περιμένουμε την γέννα με το καλό :)

Πολλά φιλιά κι ελπίζω να μπουν και οι υπόλοιπες...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Να μαι κι εγώ! Μπράβο Miss Piggy για την πρωτοβουλία...

Κι εγώ έλειπα Σαββατοκύριακο και μπήκα να δω τα νέα σας και μετά καταευθείαν για ύπνο γιατί δε βλέπω μπροστά μου απ΄τη νύστα!!!!!!


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!Ηρθα και εγω για να τα λεμε.Ευτυχως MissPiggy που εκανες αυτη την κινηση και ετσι δεν θα χαθουμε Στεναχωρηθηκα και εγω οταν μας εκλεισαν. Τωρα ολα ΟΚ.

και εγω το Σαββατοκυριακο ειχα παει στο εξοχικο.Τωρα αναμενω ποτε θα ερθει η περιοδος για να δω αν θα προλαβουμε να αρχισουμε αυτον τον μηνα την προσπαθεια.Φιλια


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολη την παρεα!

Τελικα εχουμε δεσει κοριτσια. Εχουμε γνωρισει κατα καποιο τροπο η μια την αλλη και συνειδητοποιημενα πια, θελουμε να κανουμε παρεα!!

Μας λειπει η νικολ, η Μελανια και η mummysoon. Εχουν ενημερωθει?

Link to comment
Share on other sites

Μετράω απουσίες... Μελανια και mummysoon.

To έστειλα και στις 2 αλλά θα το ξαναστείλω....

Εγώ το σκ δεν έκανα πολλά. Πήγα το σκυλάκο μου για εμβόλιο... ενα θερινό σινεμα, φαγητό την Κυριακή εξω... αλλά ξεκουράστηκα!

Την Τετ. θα πάω Βασιλόπουλο για να κανονίσουμε ημερομηνίες για την εξωσωματική του Σεπτεμβρίου.

Κοπελια μου περαστικά... Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείς πολύ γιατι έχω και εγω τενοντιτιδα και ξερω ότι αυτος ο πόνος μπορεί να σε τρελλάνει! Αλλά αφού είναι καλά η μπεμπούλα σου, όλα καλα!

Λενη μου? Που καλά θα πάτε τελικά διακοπές?

Agelik ελπίζω να τον προλάβεις το μήνα γιατί τον Αυγουστο κλείνει το κεντρο.

Αλλιώς Σεπτέμβρη παρεούλα!

Gemini, σε τι φάση είσαι????

φιλια σε όλες, θα ξαναψάξω και τις 2 που μας λείπουν!


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!!!!τι καλα που εκανε η miss piggy κ ανοιξε θεματακι!!

τωρα θα λεμε οτι θελουμε!!

ακουω βολτιτσες εε?

εμεις σκ μεσα,εκατσα λιγο να χωνεψω την καθοδο της χοριακης κ να μαζεψω τα κομματια μου...

αλλα τωρα ολα καλα,θα παμε διακοπουλες κ θα ξενοιασουμε για λιγο....

λεω να χασω κ καμια 10αρια κιλα να ειμαι πιο ετοιμη για τον οκτωβρη!!!!

θα ειναι καμια μαζι μου τοτε???:D


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!!!!τι καλα που εκανε η miss piggy κ ανοιξε θεματακι!!

τωρα θα λεμε οτι θελουμε!!

ακουω βολτιτσες εε?

εμεις σκ μεσα,εκατσα λιγο να χωνεψω την καθοδο της χοριακης κ να μαζεψω τα κομματια μου...

αλλα τωρα ολα καλα,θα παμε διακοπουλες κ θα ξενοιασουμε για λιγο....

λεω να χασω κ καμια 10αρια κιλα να ειμαι πιο ετοιμη για τον οκτωβρη!!!!

θα ειναι καμια μαζι μου τοτε???:D

Αχ ρε κορίτσι... Δεν το ήξερα...

Λυπάμαι πολύ!!! Δεν πειράζει, διακοπούλες τώρα...

Εγώ λέω για Σεπτέμβρη... Την Τετάρτη θα πάω στο γιατρό να κανονίσουμε...


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην στεναχωριεσε nikol μου.Το εχω περασει 2 φορες και ξερω ποσο δυσκολο ειναι.Υπομονη- επιμονη και θετικη σκεψη.Που θα παει ολες θα γινουμε μανουλες, πρεπει να το πιστεψουμε πραγματικα και θα γινει.

MissPiggy λες καμια μερα να συναντηθουμε στον Βασιλοπουλο? Μπορει....


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites

Μην στεναχωριεσε nikol μου.Το εχω περασει 2 φορες και ξερω ποσο δυσκολο ειναι.Υπομονη- επιμονη και θετικη σκεψη.Που θα παει ολες θα γινουμε μανουλες, πρεπει να το πιστεψουμε πραγματικα και θα γινει.

MissPiggy λες καμια μερα να συναντηθουμε στον Βασιλοπουλο? Μπορει....

Μπορεί!

Σου ειπα εγω θα πάω Τεταρτη...


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...