Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Ευγονία - Λαϊνάς


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.

Εχετε πάει για ΣΚ? Μελανία εσύ ξεκούραση, ε?

Σήμερα μας εφεραν την κούνια-κρεβάτι της μπέμπας και είμαστε σαν χαμένοι απο το πρωί. Βρε κορίτσια μας φαίνεται απίστευτο. Εγώ το βλέπω και νομίζω οτι είναι για άλλο παιδί. Ο άντρας μου είναι αλλού για αλλού. Έφυγε να πάρει αέρα γιατί απο την συγκίνηση δεν μπορούσε να μείνει άλλο στο σπίτι. Μακάρι, Θεέ μου να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος, μη μας μείνει η χαρά και η κούνια...

Φιλιά σε όλες και να περάσετε πολύ καλά το 2ημερο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοπελια μου εγω μια χαρα ειμαι εχθες εκανα εμβρυομεταφορα με το ενα και μοναδικο οπως σας ειπα.Ειμαι αρκετα αισιοδοξη αφου μου ειπαν οτι ηταν πολυ καλο το εμβρυο.Ειπα τωρα να το ευχαριστηθω 15μερες και να το ζησω ετσι...και οτι ειναι να γινει θα γινει...

Link to comment
Share on other sites

Kopelia φαντάζομαι τι υπέροχο συναίσθημα θα ναι αυτό, να αγοράζεις τα πράγματα για το μωράκι σου...Είναι και κοριτσάκι που είναι όλα κουκλίστικα!:P

Άντε τίποτα δεν έμεινε απ οτι βλέπω στο τικεράκι σου! Σε λίγο θα γεμίσει η αγκαλιλά σου!

Laloo καλά αποτελέσματα να έχεις τώρα! Εκμεταλλέυσου την ξάπλα και την ξεκούραση!


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοπελια μου εγω μια χαρα ειμαι εχθες εκανα εμβρυομεταφορα με το ενα και μοναδικο οπως σας ειπα.Ειμαι αρκετα αισιοδοξη αφου μου ειπαν οτι ηταν πολυ καλο το εμβρυο.Ειπα τωρα να το ευχαριστηθω 15μερες και να το ζησω ετσι...και οτι ειναι να γινει θα γινει...

Τωρα να ξεκουραζεσαι και να μη κανεις απολυτως τιποτα. Θα ειναι ενα και καλο! Κανε και την προσευχη σου και ο Θεος θα βοηθησει! Καλη επιτυχια Λαλου μου!

Kopelia φαντάζομαι τι υπέροχο συναίσθημα θα ναι αυτό, να αγοράζεις τα πράγματα για το μωράκι σου...Είναι και κοριτσάκι που είναι όλα κουκλίστικα!:P

Άντε τίποτα δεν έμεινε απ οτι βλέπω στο τικεράκι σου! Σε λίγο θα γεμίσει η αγκαλιλά σου!

Laloo καλά αποτελέσματα να έχεις τώρα! Εκμεταλλέυσου την ξάπλα και την ξεκούραση!

Περναει γρηγορα ο καιρος. Στην αρχη μου φαινοταν πολυ μακρινο,τωρα εφτασε ο καιρος και μου φαινεται απιστευτο. Και στα δικα σου!!!

Καλο ξημερωμα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!!τι κανετε?κοπελια μου,τι ωραια πραγματα ειναι αυτα???φανταζομαι συγκινηση....το σκεφτηκα κ εγω κ νομιζω οτι θα ειμαι πολυ συγκινημενη τοτε.

μελανια πως πανε τα παιδακια?ποτε εχεις υπερηχο?

laloo καλη επιτυχια κοριτσακι μου,ολα καλα θα πανε!!ενας αλλα λεων!!


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια! kopelia73 φανταζομαι πως ενιωσες.Θα ειναι υπεροχα.Σε λιγο καιρο στο κρεβατακι αυτο φαντασου την μικρουλα σου.Και εγω παντος μπορει και να εβαζα τα κλαματα.

laloo μου ολα θα πανε τελεια.Πολυ σωστα σκεφτεσε, εσυ ξεκουρασου μην αγχονεσε και ολα με την βοηθεια του Θεου θα ερθουν.


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Λαλου μου θα ξεκινήσω από σένα: Καλή επιτυχια στο αυγουλάκι σου! Ευχομαι να γαντζωθει πολύ γερά και να μείνει εκει 9 μήνες ασφαλές και ευτυχισμένο!!!

Κοπελια μου, τι ωραια πράγματα, μπήκες σε τελική ευθεία!! Σε λίγο η κουνια θα γεμίσει κιόλας!!

Τα υπόλοιπα κορίτσια μας? Αγγελική? Πότε ξεκινάς?

Έχω και τα πρώτα σχέδια διακοπών... Μόλις κλείσω θα σας πω...

Φιλια σε όλες


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο μένα και καλή εβδομάδα!!!

Πώς περάσατε Σαβ/κο? Λαλού πώς πάει η ξεκούραση? Μελανία, εσύ?

Μισπίγκυ, περιμένουμε τα σχέδιά σου...

Λένη, Νικόλ, AGELIK, GEMINI γραψτε μας και ταδικά σας...

Εμείς χθες είχαμε τραπέζι τα πεθερικά μου και τον κουνιάδο μου και χάζευαν με τα πράγματα της μπέμπας...

Γενικά περάσαμε καλά. Η κοιλιά μεγαλώνει και η μπέμπα κλωτσάει ήρεμα όμως:)

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα Σαβ/κο στο εξοχικο μας για κανα μπανακι.Περιμενω να ερθει η περιοδος για να αρχισω με το καλο.Αν δεν προλαβω τοτε αναβολη για Σεπτεμβρη.Φανταζομαι αυτη την εβδομαδα θα ξεκαθαρισει τι θα γινει.Θα ηθελα να αρχισω περισσοτερο διοτι κλεινει η εταιρεια που εργαζομαι και δεν θα εχω προβλημα με την δουλεια μου, διοτι στην πρωτη εξωσ κοντεψα να χασω την δουλεια μου, διοτι η εταιρεια ηταν σε παραγωγικη περιοδο.Στην δευτερη ειχα πολυ μουρμουρα γιαυτο θελω να γινει Αυγουστο για να εχω ηρεμια που ειναι πολυ σημαντικο.Οπως ερθουν ,τι να κανω? Αν δεν γινει Αυγουστο καθως θα ερθω απο αδεια θα πρεπει να ξαναζητησω αδεια.Φανταστειτε τι εχει να γινει......


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Πως τα πάτε με την ζέστη;;;Εμεις πάμε για υπέρυχο την Πέμπτη και έχω αγωνία.Ταυτόχρονα ζεσταίνομαι και βαριέμαι και πολύ τελευταία δεν ξέρω τι με έχει πιάσει!Και σκέφτομαι και το άλλο με τα ταξι.Μην κάνουν κανένα τέτοιο σαν το σημερινό και δεν μπορούμε καν να φτάσουμε στο κέντρο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαιρετώ όλα τα κορίτσια!!! Τι κάνετε?

Ξεκίνησα χτες τις Gonal και θα κάνω και λίγες μονάδες απο daronda...Κορίτσια είμαι πολύυυυ χαρούμενη!!!!1 Εχω επικεντρωθεί όμως σ αυτό το κομμάτι και νομίζω οτι δεν μ ευχαριστεί τίποτα άλλο...Περιμένω το επόμενο βήμα κάθε φορά και προσέυχομαι να πάνε όλα καλα!

Εννοείται διακοπές δεν πάμε φέτος, αν και δεν μένουμε σε κέντρο πόλης οπότε δε μας κακοφαίνεται... μετά τον 15αύγουστο όμως αν είναι αρνητική η χοριακή μας βλέπω να σηκωνόμαστε και να φεύγουμε για λίγο....

Angelik σε ρώτησα και στο parents αν ξεκίνησες, δεν είχα μπει εδω να μάθω τα νέα σου...Μακάρι να ξεκινήσεις αυτή τη βδομάδα να μαστε μαζί και να μην έχεις και θέματα με τη δουλειά σου...

Μελανία αυτός θα είναι ο 1ος υπέρηχος, ε? Θα δεις και αν είναι δύο σίγουρα?


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοπελια τι ευτυχισμενες στιγμες.....μπραβο κοριτσι μου,εφτασες στο τελος....οπου να ναι ερχεται η κουκλα....

Μελανια ευχομαι να δεις ενα και γιατι οχι και δυο σακους....

Miss piggy ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου...και ολα τα υπολοιπα κοριτσια για το ενδιαφερον τους...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες !!!

Πώς τα πάτε με τη ζεστη? Θα πάει καμιά για μπάνιο σήμερα?

Έτσι μπήκα, να σας πώ μια καλημέρα και να διαβάσω τα νέα σας...

Πολλά φιλιά :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...