Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Καλημέρα!!


Recommended Posts

Στο πρόσφατο παρελθόν ανακάλυψα πως έχω πολυκυστικες ωοθήκες.Η περίοδος μου ρολόι.Σημερα είναι η μέρα να αδιαθετησω.Και είμαι σχετικά καλά.Εννοω πως λίγες μέρες πριν έχω κλασικά πόνους σε κοιλιά, μέση, πόνο στα πόδια πρησμένο στήθος τώρα όλα είναι πιο ήπια.Ενας στομαχόπονος και κάποιες καούρες με ταλαιπωρούν αυτές τις μέρες, μία ατονία από χθες,ένα βάρος στην κοιλιά και τσιμπήματα στο στήθος.Εχω υπάρξει έγγυος για λίγο γιατί δυστυχώς απεβαλα και γνωρίζω κάποια λίγα πράγματα και συμπτώματα.Αυτο τον μήνα δεν είχαμε καμία ολοκληρωμένη ελεύθερη επαφή.Με προφύλαξη η και χωρίς που η εκσπερμάτιση δεν έγινε εντός.Για λόγους προσωπικούς δεν έχουμε ξανά προσπαθήσει από τότε,παρ όλα αυτά εννοείται πως θα χαιρομασταν με ένα μωράκι.Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη με μία μέρα καθυστέρηση και είχα καθαρό απότελεσμα στο τεστ.Αν δεν αδιαθετησω σήμερα πιστεύετε πως αυτή τη φορά θα πρέπει να περιμένω αφού δεν υπήρξε ελεύθερη επαφή; Συνήθως αδιαθετω πρωινές ώρες και σήμερα που περιμένω δεν αισθάνομαι τίποτα.Σας ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ένα τεστ δεν θα έβλαπτε,  όσο προσπαθούσαμε το άγχος μου προκαλούσε καθυστέρηση. Κάνε ένα αύριο με τα πρώτα ούρα αν δεν αδιαθετήσεις στο ενδιάμεσο γιατί εγκυμοσύνη επιτυγχάνεται και με τα προσπερματικά υγρά.. 

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , MinakiG είπε:

Ένα τεστ δεν θα έβλαπτε,  όσο προσπαθούσαμε το άγχος μου προκαλούσε καθυστέρηση. Κάνε ένα αύριο με τα πρώτα ούρα αν δεν αδιαθετήσεις στο ενδιάμεσο γιατί εγκυμοσύνη επιτυγχάνεται και με τα προσπερματικά υγρά.. 

Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις!! Γυναικολόγος μου χει πει ότι χωρίς εκσπερμάτωση εντός του κόλπο δεν υφίσταται εγκυμοσύνη ωστόσο μπορεί να έγινε κάτι που να μην καταλάβαμε.Εχω ακούσει ιστορίες και ιστορίες.Ισως περιμένω μέχρι αύριο, μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο δείγμα ότι 'ερχεται'.Σε ευχαριστώ και πάλι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Anna_24 said:

Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις!! Γυναικολόγος μου χει πει ότι χωρίς εκσπερμάτωση εντός του κόλπο δεν υφίσταται εγκυμοσύνη ωστόσο μπορεί να έγινε κάτι που να μην καταλάβαμε.Εχω ακούσει ιστορίες και ιστορίες.Ισως περιμένω μέχρι αύριο, μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο δείγμα ότι 'ερχεται'.Σε ευχαριστώ και πάλι!!

Μακάρι να έρθουν όλα όπως τα θέλετε.... Θα χαρώ να άκουσω νέα σου!


4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...