Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Lila ki είπε:

      Μακάρι να μην είναι εξωμητριο … αλλά εξωμητριο γιατί ;;; Τι τον οδήγησε σε αυτή την άτυπη διάγνωση ;;;; 

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

Εξωσωματική γονιμοποίηση


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες και σε όσες προσπαθούν να γίνουν μανούλες! Ψάχνουμε με τον σύζυγό μου κάποιον καλό γιατρό και καλό άνθρωπο στο Νομό Αττικής (ζούμε στην Αργολίδα), για να προχωρήσουμε σε εξωσωματική. Μήπως μπορείτε να προτείνετε κάποιον; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Επεξεργάστηκαν by Sofia2192
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Sofia Lekka είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες και σε όσες προσπαθούν να γίνουν μανούλες! Ψάχνουμε με τον σύζυγό μου κάποιον καλό γιατρό αλλά και καλό άνθρωπο για να προχωρήσουμε σε εξωσωματική. Μήπως μπορείτε να προτείνετε κάποιον; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Καλησπέρα κορίτσι μου....υπάρχουν πολύ καλοι γιατροί  κ κέντρα για την εξωσωματικη αλλά πάει ανάλογα κ που μένεις ...εννοώ Αθήνα η σε άλλη πόλη...να ξέρεις πάντως υπάρχει ειδικό θέμα ανοιγμένο το cafe εξωσωματικής 2022 .. που εκεί είναι κορίτσια από όλη την  Ελλάδα σχεδόν κ σίγουρα θα ξέρουν να σε βοηθήσουν  για οποία περιοχή κ να θες...Να το ψάξεις κ εσύ καλά ...

Εγώ θα σου σου ευχηθώ καλή αρχή σε αυτό το ταξίδι κ γρήγορα με ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σας!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

πρίν από 12 λεπτά , Pagor είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου....υπάρχουν πολύ καλοι γιατροί  κ κέντρα για την εξωσωματικη αλλά πάει ανάλογα κ που μένεις ...εννοώ Αθήνα η σε άλλη πόλη...να ξέρεις πάντως υπάρχει ειδικό θέμα ανοιγμένο το cafe εξωσωματικής 2022 .. που εκεί είναι κορίτσια από όλη την  Ελλάδα σχεδόν κ σίγουρα θα ξέρουν να σε βοηθήσουν  για οποία περιοχή κ να θες...Να το ψάξεις κ εσύ καλά ...

Εγώ θα σου σου ευχηθώ καλή αρχή σε αυτό το ταξίδι κ γρήγορα με ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σας!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...