Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Μανούλες Ιουλίου 2023


Evi!

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, xrysaxrysoula είπε:

xrysaxrysoula: 8/7/2023,2ος τόκος ,Δημόσιο Νοσοκομείο Ξάνθης (μάλλον) τα υπόλοιπα για φύλο κτλ εν καιρώ ..  

Μπραβο βρε κοριτσι μου που το ανελαβες.. :wub:

 

Σε ευχαριστούμε που το ανέλαβες!!!

LeneL 24/7, Μητέρα, 1ος τόκος, δίδυμη κύηση. Φύλο δεν ξέρουμε ακόμα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, ΜomOf4 είπε:

ΜomOf4 : πητ 22/7/2023 , 4ος τοκος, Αρεταιειο 

Aria konsta  πητ 4/8/2023(που δεν υπάρχει περίπτωση ) 3ος τοκος, ΡΕΑ με τον Νικόλαο Σκαρτάδο

xrysaxrysoula: 8/7/2023,2ος τόκος ,Δημόσιο Νοσοκομείο Ξάνθης

LeneL 24/7, Μητέρα, 1ος τόκος, δίδυμη κύηση

minnie26 : ΠΗΤ 04/08/22(που δεν παίζει να γεννήσω τότε ) , δίδυμη κύηση, φύλλο δε γνωρίζουμε, Γενεσις Θεσσαλονίκη

Geogi 17.07.2023 , φύλο ακόμα δεν ξέρουμε, ιασω Θεσσαλίας, γεωργατζης.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , LeneL είπε:

Σε ευχαριστούμε που το ανέλαβες!!!

LeneL 24/7, Μητέρα, 1ος τόκος, δίδυμη κύηση. Φύλο δεν ξέρουμε ακόμα...

Η MomOf4 το ανελαβε κοριτσι μου ..κι οντως την ευχαριστουμε πολυ που το ανελαβε .. με το καλο να ερθουν τα διδυμακια σου :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΜomOf4 είπε:

Ωραία, ας μου γράφει η κάθε μία πητ  αν ξέρει φύλλο ,  τόκος κ αν  θέλει μαιευτηρα . Ότι αλλάζει το αλλάζουμε..

Αρχίζω: 

 

ΜomOf4 : πητ 22/7/2023 , 4ος τοκος, Αρεταιειο 

@minnie26 : ΠΗΤ 04/08/22(που δεν παίζει να γεννήσω τότε ) , δίδυμη κύηση, φύλλο δε γνωρίζουμε, Γενεσις Θεσσαλονίκη 

Μόλις γύρισα κ από το γιατρό ! Ακούσαμε 2 καρδούλες , πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός ! Υπάρχει μια μικρή αποκόλληση που δε μας ανησυχεί όμως ..είπε συμβαίνει στις δίδυμες κυήσεις ! Είναι σίγουρος ότι όλα πάνε καλά ! :)

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα πως είστε ; 
Εμεις πήγαμε στο γιατρό μας σήμερα και επιτέλους ακούσαμε αυτόν τον υπέροχο ήχο της καρδιάς του μωρού μας !!! 
Τρεις φορές κι ολας να το εμπεδώσουμε !!! 
Σε δεκαπέντε μέρες πάλι ραντεβού ! Αχ! Από τώρα ανυπομονώ !

Είδες ;;; όλα καλά :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , minnie26 είπε:

@minnie26 : ΠΗΤ 04/08/22(που δεν παίζει να γεννήσω τότε ) , δίδυμη κύηση, φύλλο δε γνωρίζουμε, Γενεσις Θεσσαλονίκη 

Μόλις γύρισα κ από το γιατρό ! Ακούσαμε 2 καρδούλες , πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός ! Υπάρχει μια μικρή αποκόλληση που δε μας ανησυχεί όμως ..είπε συμβαίνει στις δίδυμες κυήσεις ! Είναι σίγουρος ότι όλα πάνε καλά ! :)

Μπραβο κοριτσι μου..τι ευχαριστα τα νεακια σου .. με το καλο να ερθουν τα μωρακια .. φανταζομαι τωρα θα αισθανεσαι και πιο ηρεμη .. το επομενο ραντεβου σου θα ειναι η αυχενικη ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , minnie26 είπε:

@minnie26 : ΠΗΤ 04/08/22(που δεν παίζει να γεννήσω τότε ) , δίδυμη κύηση, φύλλο δε γνωρίζουμε, Γενεσις Θεσσαλονίκη 

Μόλις γύρισα κ από το γιατρό ! Ακούσαμε 2 καρδούλες , πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός ! Υπάρχει μια μικρή αποκόλληση που δε μας ανησυχεί όμως ..είπε συμβαίνει στις δίδυμες κυήσεις ! Είναι σίγουρος ότι όλα πάνε καλά ! :)

Τέλεια, τώρα θα ηρεμήσεις λιγάκι!  

Εγώ 17.07.2023 , φύλο ακόμα δεν ξέρουμε, ιασω Θεσσαλίας, γεωργατζης.

Ευχαριστούμε  MomOf4  Αν και είναι λίγο νωρίς, καλύτερα να το κάνεις πιο μετά να έχουμε και τα φύλα, να μην το κάνεις 2πλη φορα! 

Κορίτσια τώρα που είπε και η Χρύσα για αυχενική, σας έχουν κλείσει ;εμένα θα μας δει πάλι την Τρίτη και μετά από 2 βδομάδες περίπου η αυχενική μου είπε 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , xrysaxrysoula είπε:

Η MomOf4 το ανελαβε κοριτσι μου ..κι οντως την ευχαριστουμε πολυ που το ανελαβε .. με το καλο να ερθουν τα διδυμακια σου :wub:

Αχ, έχεις δίκιο!!! Απάντησα σε λάθος ποστ :-D! Σε ευχαριστώ πολύ. Με το καλό και το μωράκι σου και να χαίρεσαι όλα σου τα παιδάκια!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Geogi είπε:

Τέλεια, τώρα θα ηρεμήσεις λιγάκι!  

Εγώ 17.07.2023 , φύλο ακόμα δεν ξέρουμε, ιασω Θεσσαλίας, γεωργατζης.

Ευχαριστούμε  MomOf4  Αν και είναι λίγο νωρίς, καλύτερα να το κάνεις πιο μετά να έχουμε και τα φύλα, να μην το κάνεις 2πλη φορα! 

Κορίτσια τώρα που είπε και η Χρύσα για αυχενική, σας έχουν κλείσει ;εμένα θα μας δει πάλι την Τρίτη και μετά από 2 βδομάδες περίπου η αυχενική μου είπε 

 

 

Εγω αυχενικη εκλεισα στις 27/12 ..συμφωνα με την τελευταια μου περιοδο θα ειμαι 12εβδ+1 μερα ..συμφωνα ομως με την αναπτυξη του μωρου που μου εβγαλε η γιατρος θα ειμαι 12εβδ+3ημ.. τη Δευτερα 19/12 θα παμε μονο να ακουσουμε καρδια κι αν ειναι ολα καλα κ θα μου γραψει την Papp-A λογικα..

πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

Αχ, έχεις δίκιο!!! Απάντησα σε λάθος ποστ :-D! Σε ευχαριστώ πολύ. Με το καλό και το μωράκι σου και να χαίρεσαι όλα σου τα παιδάκια!!!!

Σ ευχαριστω κοριτσι μου.. και σε σενα ευχομαι το καλυτερο ..δυο ζουζουνακια ..διπλη χαρα ..μεγαλη ευλογια  :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , minnie26 είπε:

@minnie26 : ΠΗΤ 04/08/22(που δεν παίζει να γεννήσω τότε ) , δίδυμη κύηση, φύλλο δε γνωρίζουμε, Γενεσις Θεσσαλονίκη 

Μόλις γύρισα κ από το γιατρό ! Ακούσαμε 2 καρδούλες , πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός ! Υπάρχει μια μικρή αποκόλληση που δε μας ανησυχεί όμως ..είπε συμβαίνει στις δίδυμες κυήσεις ! Είναι σίγουρος ότι όλα πάνε καλά ! :)

Μπραβοοοο σας !!! Υπέροχα νέα όλα καλά είδες ;; Επόμενο ραντεβού ;

πρίν από 26 λεπτά , Geogi είπε:

Είδες ;;; όλα καλά :x

Ναιιιι αν και λόγο του ότι οι δυο προηγούμενες ήταν επαπειλούμενες είμαι αρκετά συγκρατημένη και φοβισμένη. 
μένω δόξα το θεό μου είπε χθες ότι πάνε πολύ καλά και ότι ο πλακούντας δείχνει να παίρνει καλή και σωστή θέση κάτι που τον ανησυχούσε 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 39 λεπτά , xrysaxrysoula είπε:

Μπραβο κοριτσι μου..τι ευχαριστα τα νεακια σου .. με το καλο να ερθουν τα μωρακια .. φανταζομαι τωρα θα αισθανεσαι και πιο ηρεμη .. το επομενο ραντεβου σου θα ειναι η αυχενικη ; 

Ναι ναι, είμαι πιο ήρεμη εννοείται ! Όχι όχι , έχουμε ακόμη για την αυχενική! Κλείνω την 7η εβδομάδα σε 2 μέρες ! 

πρίν από 19 λεπτά , Aria konsta είπε:

Μπραβοοοο σας !!! Υπέροχα νέα όλα καλά είδες ;; Επόμενο ραντεβού ;

 

Επόμενο ραντεβού ξανά σε 2 εβδομάδες ! Εύχομαι σε όλες να είναι τα νέα μας ευχάριστα !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Υπέροχα νέα κορίτσια μου!! Πάντα τέτοια να έχουμε!! Κι εγώ έχω πητ 16/7 (μαλλον)  κ θα γεννήσω με το καλό στο ιασω! Απ τους χτύπους της καρδιάς (157) ο γιατρός μου είπε μάλλον πάω για τρίτο αγορι!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Betty90 είπε:

Υπέροχα νέα κορίτσια μου!! Πάντα τέτοια να έχουμε!! Κι εγώ έχω πητ 16/7 (μαλλον)  κ θα γεννήσω με το καλό στο ιασω! Απ τους χτύπους της καρδιάς (157) ο γιατρός μου είπε μάλλον πάω για τρίτο αγορι!

Ότι κάτω απ 160 είναι αγόρι δηλαδη;  

Γερό να ναι  κ ότι να ναι! 

 Εγω 3 κοριτσια έχω δεν θυμάμαι για τους χτύπους κάτι.. θα το τσεκάρω όμως..  θυμάμαι ομως πως πάντα έπιανε στην αριστερή ωοθήκη! 

 

 

Και εγώ αυχενικη θα πάρω αύριο τηλ να κλείσω  .. περνάει ο καιρός κ έρχονται κ γιορτές! 

 

Όσο για το πινακακι να το αφήσουμε για μετά λέτε; εμενα δε με νοιάζει  αλλά ας υπάρχει ένας μπούσουλας για αρχή.. δεν ξέρω αν μπορείτε να το πάρετε με αντίγραφη και να προσθέτετε στοιχεια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, minnie26 είπε:

@minnie26 : ΠΗΤ 04/08/22(που δεν παίζει να γεννήσω τότε ) , δίδυμη κύηση, φύλλο δε γνωρίζουμε, Γενεσις Θεσσαλονίκη 

Μόλις γύρισα κ από το γιατρό ! Ακούσαμε 2 καρδούλες , πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός ! Υπάρχει μια μικρή αποκόλληση που δε μας ανησυχεί όμως ..είπε συμβαίνει στις δίδυμες κυήσεις ! Είναι σίγουρος ότι όλα πάνε καλά ! :)

Ουάου! Υπέροχα νέα! είδες που αγχωνόσουν!!!! πω πω δύο καρδουλίτσες, τέλειαααα μπράβο μπράβο!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , mariaalexiou είπε:

Ουάου! Υπέροχα νέα! είδες που αγχωνόσουν!!!! πω πω δύο καρδουλίτσες, τέλειαααα μπράβο μπράβο!

Ναι ολα καλά! Απερίγραπτη η χαρά ρε σύ… άλλο να το βλέπεις κ άλλο να το ζεις ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...