Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Απλά το καλοκαίρι πιστεύω δεν είναι τόσο καλή περίοδος με ζεστη κλπ άντε να δούμε

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

Μανούλες Ιουλίου 2023


Evi!

Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , ΜomOf4 είπε:

Ότι κάτω απ 160 είναι αγόρι δηλαδη;  

Γερό να ναι  κ ότι να ναι! 

 Εγω 3 κοριτσια έχω δεν θυμάμαι για τους χτύπους κάτι.. θα το τσεκάρω όμως..  θυμάμαι ομως πως πάντα έπιανε στην αριστερή ωοθήκη! 

 

 

Και εγώ αυχενικη θα πάρω αύριο τηλ να κλείσω  .. περνάει ο καιρός κ έρχονται κ γιορτές! 

 

Όσο για το πινακακι να το αφήσουμε για μετά λέτε; εμενα δε με νοιάζει  αλλά ας υπάρχει ένας μπούσουλας για αρχή.. δεν ξέρω αν μπορείτε να το πάρετε με αντίγραφη και να προσθέτετε στοιχεια

Αν μπορούσες να δεις τους χτύπους των κοριτσιών σου θα ήταν φανταστικό!! Μπας κ πετύχουμε το κορίτσι αυτή τη φορά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, ΜomOf4 είπε:

ΜomOf4 : πητ 22/7/2023 , 4ος τοκος, Αρεταιειο 

Aria konsta  πητ 4/8/2023(που δεν υπάρχει περίπτωση ) 3ος τοκος, ΡΕΑ με τον Νικόλαο Σκαρτάδο

xrysaxrysoula: 8/7/2023,2ος τόκος ,Δημόσιο Νοσοκομείο Ξάνθης

Io_anna: 30/7/2023, 2ος τόκος

Πήγα κι εγώ στο γυναικολόγο σήμερα και ακούσαμε καρδούλα. Όλα καλά, είδε μια μικρή αποκόλληση, αλλά δε μας απασχολεί κάπου. Επόμενο ραντεβού: αυχενική κάπου στα μέσα με τέλη Ιανουαρίου.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , mariaalexiou είπε:

Επίσης: @ΜomOf4

ΠΗΤ: 04/07/2023 1ος τόκος, αγοροφέρνει (λόγια γυναικολόγου) τεμπέλικο θα το έλεγα, στο ιδιωτικό των Τρικάλων γεννάμε, παλμοί 165 πριν μία εβδομάδα

Μα τι συμπτωση ..και σ εμας οι παλμοι 165 ηταν :)

πρίν από 7 λεπτά , Io_anna είπε:

Io_anna: 30/7/2023, 2ος τόκος

Πήγα κι εγώ στο γυναικολόγο σήμερα και ακούσαμε καρδούλα. Όλα καλά, είδε μια μικρή αποκόλληση, αλλά δε μας απασχολεί κάπου. Επόμενο ραντεβού: αυχενική κάπου στα μέσα με τέλη Ιανουαρίου.

Μπραβο κοριτσι μου..με το καλο λοιπον να εχουμε ολες μας καλες αυχενικες :)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , xrysaxrysoula είπε:

Μα τι συμπτωση ..και σ εμας οι παλμοι 165 ηταν :)

Τα παιδιά μας είναι δεμένα, πάει τέλος! χαχαχχαχα, στο ξαναλέω, μαζί θα γεννήσουμε! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@xrysaxrysoulaΚι εμένα  η αυχενική μου για 12+ θα προγραμματιστεί σύμφωνα με όσα μου είπε ο γιατρός, άρα πάω μια βδομάδα αργότερα από σενα. 

Εμένα κορίτσια η καρδούλα, την Παρασκευή που μας πέρασε(8+4), ήταν 174 άρα τι να υποθέσω ότι πάω σίγουρα για αγοράκι; :-D το έχω ακούσει βέβαια ότι αν είναι πιο γρήγορα είναι αγοράκι και όλοι με ρωτάνε πως μου φάνηκε, λες και έχω ξανακούσει χαχαχ.

Ο γιατρός δεν μου είπε τίποτα, αλλά όλοι οι υπόλοιποι λένε ότι εχω αγοράκι. Εκτός από τον πεθερό μου και την βαπτιστηρα μου που θέλουν κοριτσάκι :-D

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Geogi είπε:

@xrysaxrysoulaΚι εμένα  η αυχενική μου για 12+ θα προγραμματιστεί σύμφωνα με όσα μου είπε ο γιατρός, άρα πάω μια βδομάδα αργότερα από σενα. 

Εμένα κορίτσια η καρδούλα, την Παρασκευή που μας πέρασε(8+4), ήταν 174 άρα τι να υποθέσω ότι πάω σίγουρα για αγοράκι; :-D το έχω ακούσει βέβαια ότι αν είναι πιο γρήγορα είναι αγοράκι και όλοι με ρωτάνε πως μου φάνηκε, λες και έχω ξανακούσει χαχαχ.

Ο γιατρός δεν μου είπε τίποτα, αλλά όλοι οι υπόλοιποι λένε ότι εχω αγοράκι. Εκτός από τον πεθερό μου και την βαπτιστηρα μου που θέλουν κοριτσάκι :-D

 

σε μένα λένε το αντίθετο, αν είναι γρήγορη, πας για κορίτσι!

εμένα το σόι ψάχνει διάδοχο! από μας περιμένουν

με το καλο και η αυχενική σου

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , mariaalexiou είπε:

Τα παιδιά μας είναι δεμένα, πάει τέλος! χαχαχχαχα, στο ξαναλέω, μαζί θα γεννήσουμε! 

Χαχα γιατι οχι ..με το καλο να ερθουν τα γλυκουλια μας :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Geogi είπε:

@xrysaxrysoulaΚι εμένα  η αυχενική μου για 12+ θα προγραμματιστεί σύμφωνα με όσα μου είπε ο γιατρός, άρα πάω μια βδομάδα αργότερα από σενα. 

Εμένα κορίτσια η καρδούλα, την Παρασκευή που μας πέρασε(8+4), ήταν 174 άρα τι να υποθέσω ότι πάω σίγουρα για αγοράκι; :-D το έχω ακούσει βέβαια ότι αν είναι πιο γρήγορα είναι αγοράκι και όλοι με ρωτάνε πως μου φάνηκε, λες και έχω ξανακούσει χαχαχ.

Ο γιατρός δεν μου είπε τίποτα, αλλά όλοι οι υπόλοιποι λένε ότι εχω αγοράκι. Εκτός από τον πεθερό μου και την βαπτιστηρα μου που θέλουν κοριτσάκι :-D

 

Μακαρι να εχουμε ολες μας καλες αυχενικες ..αυτο με τους χτυπους καθολου δεν το ξερω .. εγω και στην πρώτη μου εγκυμοσυνη παλι 165 ειχα τον πρωτο καιρο ,αλλα κοριτσακι εκανα .. αχ ! γερα νινακια να εχουμε κι ας ειναι ο,τι να ναι.. :x 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο καθένας ότι ονειρεύεται μάλλον χάχα. Εμενα τα αδέρφια του άντρα μου έχουν όλο αγόρια, μόνο ένα κοριτσάκι και μένουν και σε άλλη χώρα, οπότε έχει εναποθεσει τις ελπίδες του για εγγονουλα σε μας χάχα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , mariaalexiou είπε:

με το καλό λοιπόν! 27 Δεκεμβρίου θα τα μετρήσουμε και θα τα ξαναπούμε!

Εγω εχω ραντεβου στη 13:00 το μεσημερι .. την Papp-A ,ποια μερα σου ειπε ο γιατρος σου να την κανεις ; Με το καλο Μαρια μου ..

πρίν από 3 λεπτά , Geogi είπε:

Ο καθένας ότι ονειρεύεται μάλλον χάχα. Εμενα τα αδέρφια του άντρα μου έχουν όλο αγόρια, μόνο ένα κοριτσάκι και μένουν και σε άλλη χώρα, οπότε έχει εναποθεσει τις ελπίδες του για εγγονουλα σε μας χάχα. 

Χαχα ..ευχομαι να σου δωσει κι αλλα παιδακια ο Θεος ,αν το θελετε και να κανεις και αγορακι κ κοριτσακι ..ολα εχουν την χαρη τους :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , xrysaxrysoula είπε:

Μακαρι να εχουμε ολες μας καλες αυχενικες ..αυτο με τους χτυπους καθολου δεν το ξερω .. εγω και στην πρώτη μου εγκυμοσυνη παλι 165 ειχα τον πρωτο καιρο ,αλλα κοριτσακι εκανα .. αχ ! γερα νινακια να εχουμε κι ας ειναι ο,τι να ναι.. :x 

Ναι μακάρι, αυτό είναι το σημαντικότερο. Να είναι τα μωράκια μας καλά. Εγώ κι ο άντρας μου, έχουμε ξεπεράσει κατά πολύ το επίπεδο του να έχουμε και προτιμηση στο φύλο. Τον θυμάμαι να θέλει κοριτσάκι σαν τρελός και μετά από όλα αυτά που περάσαμε, τώρα πια δεν τον νοιάζει καθόλου 

 

πρίν από 2 λεπτά , xrysaxrysoula είπε:

Εγω εχω ραντεβου στη 13:00 το μεσημερι .. την Papp-A ,ποια μερα σου ειπε ο γιατρος σου να την κανεις ; 

Χαχα ..ευχομαι να σου δωσει κι αλλα παιδακια ο Θεος ,αν το θελετε και να κανεις και αγορακι κ κοριτσακι ..ολα εχουν την χαρη τους :)

Ευχαριστω πολύ,μακαρι να μας βοηθήσει ο θεούλης να τα καταφέρουμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Geogi είπε:

Ναι μακάρι, αυτό είναι το σημαντικότερο. Να είναι τα μωράκια μας καλά. Εγώ κι ο άντρας μου, έχουμε ξεπεράσει κατά πολύ το επίπεδο του να έχουμε και προτιμηση στο φύλο. Τον θυμάμαι να θέλει κοριτσάκι σαν τρελός και μετά από όλα αυτά που περάσαμε, τώρα πια δεν τον νοιάζει καθόλου 

 

Ναι κορίτσι μου ..ετσι ακριβως ειναι .. ολοι αρχικα εχουμε καποια ,εστω μικρη προτιμηση ..αλλα οταν κατι δε σου ερχεται ευκολα ..εμεις 3,5 χρονια προσπαθουσαμε κ ειχα μια αποβολη με αποξεση κ περυσι ειχα 2 βιοχημικες,παυεις να εχεις μετα προτιμησεις..λες γερο να ειναι κι ο,τι πει ο Θεος .. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μια ερώτηση σε όσες περνούν τα cyclacur...σας έχεις κάνει καμία παρενέργεια όπως παράδειγμα να σας ανεβάσει την πίεση???

Την πήρα το απόγευμα γιατί είχα πονοκέφαλο κ ήταν ανεβασμένη αρκετά τρόμαξα ...διάβασα στις παρενέργειες κ το έχει μέσα ..τώρα βέβαια είναι μόνιμα ψηλά μιας κ ταράχτηκα πολύ...ποτέ μου δεν είναι πίεση 14 με 9 είμαι πάντα στο 10,5 με 6,8...πριν λίγες μέρες την είχα πάρει ξανα...για αυτό ρωταω...τώρα περνώ ξανά κ ξανά κ έχω εκεί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...