Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      τι να σου πω, αν το καλοσκεφτεις έχει κάποια λογικη στο δικό μ μυαλό! ναι μεν ο προεμφυτευτικος σου αυξάνει τις πιθανότητες για εμφύτευση  γιατί είναι εξ αρχής ένα υγιές έμβρυο αλλά είναι μέχρι την ημέρα που πήραν κύτταρα για εξέταση, μετά τι γινεται; ίσως βέβαια κάνω και λάθος , δεν επιμένω!  ίσως τα κορίτσια που έχουν ασχοληθεί περισσότερο με τον προεμφυτευτικο ξέρουν καλύτερα ! θυμαμαι όμως ότι μ είχαν πει αυτό και συγκεκριμένα την ημέρα της αποξεσης που ήμουν έτσι ψυχολογικά πιεσμένη ειπα πως την επόμενη φορά θα κάνουμε προεμφυτευτικο και μ απάντησε η μαια , μη νομίζεις ότι ο προεμφυτευτικος είναι πανάκεια ! 

Μανούλες Ιουλίου 2023


Evi!

Recommended Posts

Αλήθεια  είναι κάποια π θελει να αναλάβει το πινακακι για την ομάδα μας;;

On 11/12/2022 at 5:59 ΜΜ, mariaalexiou είπε:

το διάβασμα(μεταπτυχιακό) και το σχολείο (εκπαιδευτικός) δεν κάνω τί-πο-τα άλλο! 

Τα περνω σιγά σιγά προς τα πίσω!! 

Γιατι δεν βάζεις επαπειλουμενη  ; εγω με αυτά κ με αυτά  θα πατήσω στο σχολειο.. άστα! Όπως τα έχω υπολογίσει σε 3 χρόνια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 28 λεπτά , foza είπε:

Καλημερα κορίτσια πάλι καφέ είδα μου είπε ξάπλα και αν συνεχίσει ένεση lentogest δεν θα ησυχάσω ποτέ 

Καλημέρα κορίτσι μου! Είναι πολύ αυτό που είδες ; Εμένα μ είπε ότι εν βλέπουμε καφέ δεν μας ανησυχεί γιατί είναι υπολειπόμενα απ άλλη φορά ..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, foza είπε:

Καλημερα κορίτσια πάλι καφέ είδα μου είπε ξάπλα και αν συνεχίσει ένεση lentogest δεν θα ησυχάσω ποτέ 

Αχ κοριτσακι μου ,υπομονουλα λιγο ακομα μεχρι να "δεσει" το μωρακι/τα μωρακια ..ειναι πολυ ψυχοφθορο το ξερω .. θα ερθουν καλυτερες μερουλες θα δεις .. μια σφιχτη αγκαλιτσα σου στελνω :x 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΜomOf4 είπε:

Αλήθεια  είναι κάποια π θελει να αναλάβει το πινακακι για την ομάδα μας;;

Τα περνω σιγά σιγά προς τα πίσω!! 

Γιατι δεν βάζεις επαπειλουμενη  ; εγω με αυτά κ με αυτά  θα πατήσω στο σχολειο.. άστα! Όπως τα έχω υπολογίσει σε 3 χρόνια!

Δεν είμαι μόνιμη! Δε δικαιούμαστε τίποτα

2 Μαΐου μου λένε θα σταματήσω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, foza είπε:

Καλημερα κορίτσια πάλι καφέ είδα μου είπε ξάπλα και αν συνεχίσει ένεση lentogest δεν θα ησυχάσω ποτέ 

υπομονή! ελπίζω να είναι όλα καλά! Θετική σκέψη :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, mariaalexiou είπε:

Δεν είμαι μόνιμη! Δε δικαιούμαστε τίποτα

2 Μαΐου μου λένε θα σταματήσω 

Σε νιώθω ..  3 παιδια ως  αναπληρώτρια.  Ευτυχως πέτυχα τη νομιμοποίηση και τώρα στο 4 καπάκι αδεια.  Βγάζω το άχτι μου για τα άλλα 3! 

Στη 1η κυηση   είχα πάρει θέλοντας κ μη επαπειλουμενη. Φυσικά έχασα σε μορια  κ μισθο αλλά.. χαλαλι

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, minnie26 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Είναι πολύ αυτό που είδες ; Εμένα μ είπε ότι εν βλέπουμε καφέ δεν μας ανησυχεί γιατί είναι υπολειπόμενα απ άλλη φορά ..

Στο σκούπισμα 3 φορές το ειδα 

και εμένα μου είπε το κόκκινο τον ανησυχεί  με πόνο μαζί   Και πάλι όμως με το που το βλέπω πανικοβάλομε 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, foza είπε:

Στο σκούπισμα 3 φορές το ειδα 

και εμένα μου είπε το κόκκινο τον ανησυχεί  με πόνο μαζί   Και πάλι όμως με το που το βλέπω πανικοβάλομε 

Λογικό είναι! Κ γώ το ίδιο παθαίνω .. τι έγινε τελικά; Σου σταμάτησε η έκανες lentogest;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΜomOf4 είπε:

Αλήθεια  είναι κάποια π θελει να αναλάβει το πινακακι για την ομάδα μας;;

Τα περνω σιγά σιγά προς τα πίσω!! 

Γιατι δεν βάζεις επαπειλουμενη  ; εγω με αυτά κ με αυτά  θα πατήσω στο σχολειο.. άστα! Όπως τα έχω υπολογίσει σε 3 χρόνια!

Τι αφορά το πινακακι αυτο ; Πιθανες ημερομηνιες τοκετου της καθε κοπελας;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, minnie26 είπε:

Λογικό είναι! Κ γώ το ίδιο παθαίνω .. τι έγινε τελικά; Σου σταμάτησε η έκανες lentogest;

Τώρα ξαναείδα στο σκούπισμα σαν τελίτσες πολλές καφέ  

τωρα περιμένω να με πάρει (πήρα τηλ έστειλα και μήνυμα)  περιμένω απάντηση 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , foza είπε:

Τώρα ξαναείδα στο σκούπισμα σαν τελίτσες πολλές καφέ  

τωρα περιμένω να με πάρει (πήρα τηλ έστειλα και μήνυμα)  περιμένω απάντηση 

Ε , ίσως φύγει κ αυτό τ λίγο που βλέπεις ! Ενημέρωσε μας όταν μιλήσεις με τ γιατρό σου!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΜomOf4 είπε:

Σε νιώθω ..  3 παιδια ως  αναπληρώτρια.  Ευτυχως πέτυχα τη νομιμοποίηση και τώρα στο 4 καπάκι αδεια.  Βγάζω το άχτι μου για τα άλλα 3! 

Στη 1η κυηση   είχα πάρει θέλοντας κ μη επαπειλουμενη. Φυσικά έχασα σε μορια  κ μισθο αλλά.. χαλαλι

μωρέ, ας μονιμοποιηθώ εγώ, και θα πάρω ό,τι άδεια δικαιούμαι!

σήμερα ο διευθυντής μου, όταν του έκανα κουβέντα για εκπαιδευτική άδεια, μου είπε να βάλω τα μαθήματα που δίνω (προπτυχιακό) το πρωί(!) για να προλαβαίνω να γυρίζω στο σχολείο (η σχολή είναι δύο ώρες από εδώ)

καλά, δε σχολιάζω ότι έχω και την εργασία του μεταπτυχιακού και προφανώς δεν κοιμάμαι τα μεσημέρια γιατί.... δουλεύω!

(ενισχυτική διδασκαλία, άλλα χαμένα μόρια για να είμαι τουλάχιστον στο σπίτι μου)

Τέλος πάντων δε θέλω να παραπονιέμαι, γιατί υπάρχουν κορίτσια που περνάνε πολύ δύσκολα τώρα...

1 ώρα πρίν, foza είπε:

Τώρα ξαναείδα στο σκούπισμα σαν τελίτσες πολλές καφέ  

τωρα περιμένω να με πάρει (πήρα τηλ έστειλα και μήνυμα)  περιμένω απάντηση 

@foza πραγματικά ελπίζω και σου εύχομαι τα καλύτερα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...