Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

Recommended Posts


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Evangelist είπε:

Υπάρχει καμία από σας που να μην έχει καθόλου ναυτίες η εμετούς? Είναι κακό να μην έχεις?

Ειμαι 16 εβδομαδων. Δεν ειχα απολυτως κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης. Ουτε ναυτιες, ουτε ζαλαδες, ουτε εμετους, ουτε υπνηλιες, ουτε mood swings, ουτε τιποτα..

Καθολου κακο δεν ειναι. Ευτυχια ειναι.

Το μονο που επαθα κ το "παντρευτηκα" ειναι το κακο στομαχι. Τρωω λιγοτερο, φουσκωνω πιο ευκολα, χωνευω πιο δυσκολα. Αλλα ειχα παλλινδρομιση και κακο στομαχι απο πριν οποτε δεν αλλαξε κατι περαν την συχνοτητας..

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Evangelist είπε:

Υπάρχει καμία από σας που να μην έχει καθόλου ναυτίες η εμετούς? Είναι κακό να μην έχεις?

Αχ κι εγώ μια από τα ίδια. Είμαι στην 7 εβδομάδα, σε δίδυμα και αν εξαιρέσουμε το πρησμένο στήθος,δεν έχω κανένα σύμπτωμα... Αφού φοβάμαι ότι κάτι πάει εντελώς λάθος.. όταν κάναμε τον πρώτο υπέρηχο, νόμιζα ότι δε θα βρούμε τίποτα απολύτως μέσα! Και τελικά ήταν δύο σάκοι και δύο καρδούλες! Μάλλον είμαστε απλά τυχερές!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...