Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καθυστέρηση


Recommended Posts

Καλησπέρα διανύω την 14 ημέρα καθυστέρηση και σήμερα έχω κρυώσει λίγο έχω δέκατα... και από το μεσημέρι και μετά έχω ροζ αιματακι οχι παρα πολυ εντονο.  Αύριο θέλω να κάνω χοριακη τι λέτε να κανω; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Θεοφανη είπε:

Καλησπέρα διανύω την 14 ημέρα καθυστέρηση και σήμερα έχω κρυώσει λίγο έχω δέκατα... και από το μεσημέρι και μετά έχω ροζ αιματακι οχι παρα πολυ εντονο.  Αύριο θέλω να κάνω χοριακη τι λέτε να κανω; 

Καλησπέρα! Τι εννοείς τι να κάνεις; Με 14 μέρες καθυστέρηση πως κρατήθηκες και δεν έκανες ήδη τεστ απορώ... Δεν έχεις σταθερό κύκλο;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Θεοφανη είπε:

Έχω πολυκυστοικες... και επειδή άργησε τον προηγούμενο μήνα αυτόν τον μήνα δεν έκανα.. 

Κατάλαβα..ε, δε χωράει συζήτηση όμως, 14 μέρες είναι αρκετά μεγάλο διάστημα. Στο μεταξύ, αν δεν έχεις άλλα συμπτώματα για κρύωμα βέβαια, νομίζω ότι η αλλαγή στη θερμοκρασια είναι σύμπτωμα.. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...