Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 minutes ago, Angot said:

      εδώ εγώ εχω πάρει  master στην ονείρωξη ! αλλά τελευταία  επειδή ξυπνούσα για να μην κάνει συσπάσεις η μητρα πλεον πάει σε fast forward χαχαχαχα να προλάβει να γίνει δουλίτσα. 😂 δεν επηρεάζει καπου μ είπε ο γιατρός , δεν μπορείς να κανείς και κάτι άλλωστε! εγώ τώρα που ειμαι έγκυος επαθα ονείρωξη ενώ ονειρευόμουν μια πίτσα με πέπερονι

      ΜΠΟΡΟΥΝ 🥳

      Ποσό γέλασα … χαχαχαχαχαχχαχαχαχα…. Είσαι εγώ … κ εγώ ξυπνάω κ το σταματάω χαχαχαχχα φαντάσου να είμαι κ έγκυος τι έχει να γίνει χαχαχαχα

Εγκυμοσύνη μετά από καισαρική


lina10

Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , lina10 είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει τύχει σε καμία να μείνει έγκυος μετά από καισαρική πριν τους έξι μήνες επούλωσης?

Καλησπέρα. Φυσικά και έχουν μείνει γυναίκες έγκυος μετά από καισαρική σε διάστημα 6 μηνών. 

Η περίπτωση που γνωρίζω πήγε μια χαρά, βέβαια γέννησε ξανά με καισαρική τομή. 

Είσαι έγκυος ή προσπαθείς;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , SpiridoulaK είπε:

Καλησπέρα. Φυσικά και έχουν μείνει γυναίκες έγκυος μετά από καισαρική σε διάστημα 6 μηνών. 

Η περίπτωση που γνωρίζω πήγε μια χαρά, βέβαια γέννησε ξανά με καισαρική τομή. 

Είσαι έγκυος ή προσπαθείς;;

 

Έχω παιδάκι 2.5 μηνών κ έχω καθυστερήση. Ενώ δεν θηλάζω. Ο γιατρός είπε ότι λογικά θα έρθει αλλά αν δεν έρθει θα πρέπει να δούμε αν είμαι εγκυος.. μου είπε ότι η μήτρα είναι εντάξει αλλά έχω ακούσει ότι καλύτερα μετά από έξι μήνες να μείνεις εγκυος

Θα ήθελα να μάθω αν κάποια κοπέλα έχει μένει τόσο γρήγορα ξανά έγκυος μετά από καισαρική? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , lina10 είπε:

 

Έχω παιδάκι 2.5 μηνών κ έχω καθυστερήση. Ενώ δεν θηλάζω. Ο γιατρός είπε ότι λογικά θα έρθει αλλά αν δεν έρθει θα πρέπει να δούμε αν είμαι εγκυος.. μου είπε ότι η μήτρα είναι εντάξει αλλά έχω ακούσει ότι καλύτερα μετά από έξι μήνες να μείνεις εγκυος

Θα ήθελα να μάθω αν κάποια κοπέλα έχει μένει τόσο γρήγορα ξανά έγκυος μετά από καισαρική? 

Να σου ζήσει να το χαίρεστε!!!

Αυτό είναι πάρα πολύ σύντομο χρονικό διάστημα. Δεν γνωρίζω κάποια περίπτωση με τόσο σύντομη εγκυμοσύνη μετά από καισαρική όχι.

Έχεις αδιαθετησει κανονικά μετά τη γέννα;;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ..  όχι δυστυχώς αυτό περιμένω ακόμα. Απλά φοβάμαι μην είμαι πάλι γιατί είναι πολύ νωρίς. Αν και ο γιατρός είπε ότι αν γίνει κάτι τέτοιο βλέπει την μήτρα μου πολύ καλά και ότι όλα θα πάνε καλά..  αλλά εγώ θα ήθελα κ μια ακόμη γνωμη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσι μου! 
5,5 μήνες μετά  μετά από καισαρική μένω εγκυος.  Διανυω τον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης μου και όλα πάνε μια χαρά. 
Η φίλη μου έκανε 3 μωράκια με καισαρική και ο τελευταίος της ηρθε μόλις είχε σαραντίσει. 
Σίγουρα υπάρχουν διάφορες περιπτώσεις κάθε γυναίκα και κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική.
Επίσης ο κάθε γιατρός μπορεί να σου πει κάτι διαφορετικό. Εμενα μου είπε μετά από 6-8 μήνες να ξαναπροσπαθησω μιας άλλης φίλης μου είπε μετά από 1-1,5 χρόνο.

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...