Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ-ΕΠΙΤΡΟΠΗ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΝΕΑ! ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ. ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ Ο ΓΥΑΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΔΟΜΕΣ. ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΤΕΛΙΚΑ; Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

23 ώρες πρίν, Zaxaroulamak είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΝΕΑ! ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ. ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ Ο ΓΥΑΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΔΟΜΕΣ. ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΤΕΛΙΚΑ; Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕ!!

Πρεπει να ειναι απο διαφορετικα κεντρα,να εχουν ενα χρονικο διαστημα μεταξυ τους,να εχουν σφραγιδα οτι τα εργαστηρια ειναι συμβεβλημενα με τον εεοπυ. Τωρα ισως επειδη το δευτερο κεντρο που εκανες επειδη ασχολειται με εξωσωματικες μηπως θεωρηθει σκοπιμο κ επιτουτου το αποτελεσμα κ θεωρει ο γιατρος οτι θα σε αποριψουν. Δε ξερω κατι αλλο. Καλη επιτυχια ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Μακη είπε:

Πρεπει να ειναι απο διαφορετικα κεντρα,να εχουν ενα χρονικο διαστημα μεταξυ τους,να εχουν σφραγιδα οτι τα εργαστηρια ειναι συμβεβλημενα με τον εεοπυ. Τωρα ισως επειδη το δευτερο κεντρο που εκανες επειδη ασχολειται με εξωσωματικες μηπως θεωρηθει σκοπιμο κ επιτουτου το αποτελεσμα κ θεωρει ο γιατρος οτι θα σε αποριψουν. Δε ξερω κατι αλλο. Καλη επιτυχια ευχομαι!

Σ ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...