Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Γονεις απο λαγονησι


Becky

Recommended Posts

Καλημερα και στο εδω καφε...

Καταρχην.. να διευκρινισω πως την αποφαση να γυρισουμε εδω (Αγιο Δημητριο) δεν τη μετανιωνω.. Το σπιτι που μενουμε ειναι τζαμι, ειναι μεγαλο, εχει ολες τις ανεσεις και εν πασει περιπτωσει, εδω εχει πολιτισμο (για εμενα που ειμαι παιδι της πολης και φρικαρω ευκολα).

Αλλα να... Σημερα που γυρισε ο αντρας μου στη δουλεια και λειπει και η μικρη για το σχολειο.......... Γυρναω σε ολο το σπιτι και μου την εχει βαρεσει... Και σκεφτομαι.. Οτι κατι τετοιες μερες θα ητανε καλα να μενω εκει, σε εκεινο το σπιτακι - τρυπα.. Και να συναντιομασταν ολες μαζι για καφεδακι..

Μου εχει καρφωθει και μια εικονα στο μυαλο: Χριστουγεννα στο σαλονακι μας (το 2*2), στολισμενα ολα με φωτακια και χουχουλιαρικα.. Το Μαρακι κοιμοταν διπλα μου στον καναπε σκεπασμενο με μια χνουδωτη κουβερτουλα και εγω αραχτη στην τηλεοραση επινα καφε φιλτρου βανιλια (και μοσχομυριζε ολο το σπιτι)..

Και μου λειπει................

(Ενταξει, σε λιγο θα μου περασει! :roll:)

Ελπιζω να ειστε καλα!

Φιλακια σε ολες!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τωρα που γυρισαν ολοι σε δουλειες και σχολεια να κατεβεις για ενα μπανακι!!!

Να γνωριστουμε να πιουμε ενα καφεδακι!!!

Αλλιως μολις χαλασει ο καιρος θα σου ερθω εγω στο metro mall για καφε!!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν ξερεις ποσο θελω να κανω ενα τελευταιο μπανακι ετσι μονη μου να το ευχαριστηθω! Αλλα γυρισε στη δουλεια ο αντρας μου γ@μωτο και δεν εχω μεταφορικο ως εκει.. :(

Να ερθεις οποτε θελεις metro mall.. Το εχουμε κανει στεκι κι αυτο.. Εχει και ωραιες κουνιες διπλα οποτε ειναι τελεια!

Οι υπολοιπες καλα;

Φιλακια σε ολες! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μην αφηνετε το τοπικ να ρημαζει ρεεεεε! :-P

Που ειστε εξαφανισμενες;

Εμεις καλα.. Εσεις; Τι κανουν τα υπεροχα μερη σας;


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tελικα εσυ που εφυγες εισαι το πιο ενεργο μελος εδω!!!

Καλα ειναι η θαλασσα ονειρικη αλλα εχει αερα αυτες τις μερες...

Αρχιζω να θελω να βαλω τζιν μπαλαρινες και ζακετα!

Φτανει τοσο καλοκαιρι!Εγω ακομα προγραμματιζω την εξορμηση μου στο metro mall!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...