Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts

κοριτσια μου απτο καλα χριστουγεννα φτασαμε στο καλο πασχα χαχα!!!!!!!!!

εμεις ολοι καλα για πασχα θα παμε στο χωριο κλασικα.

οποια ενδιαφερεται ξερω κυρια που φτιαχνει λαμπαδες για μικρους κ μεγαλους απλα υπεροχες και σε καταπληκτικα φτηνες τιμες.

επισης φτιαχνει κοσμηματα φανταστικα

πηρα στην βαφτιστηρα μου λαμπαδα με 4 βραχιολακια επανω καταπληκτικα και ξετρελαθηκε!

αυτα, φιλακια πολλα και να εχουμε καλη ανασταση ολες


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρόνια πολλά μανούλες!!Χριστός Ανέστη!!!Πώς περάσατε;εμείς ωραιά..είχε βάρδια ο άντρας μου το πάσχα και πήγαμε μέσα στο ναύσταθμο!!!Πολλά φιλιά σε όλες σας και να είστε καλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως να ερθετε! ελπιζω μονο να ειναι απο δικη σας επιθυμια κι οχι απο καποιον δυσαρεστο εξωγενη παραγοντα (πχ οικονομικο)

φιλια σε ολες

οικονομικός είναι ο παράγοντας, εννοείται.

Ακόμα προσπαθούμε να την παλέψουμε εδώ, αλλά εκεί μας βλέπω να καταλήγουμε...:|

Link to comment
Share on other sites

Τσα!

Τι κάνετε?

Παίζει τον επόμενο μήνα να επιστρέψουμε ΜΟΝΙΜΑ στη Σαλαμίνα!!!!

Δεν αντέξαμε πολύ μακριά σας!:tongue::tongue:

Παλίνα θα γίνει επανένωση των πιτσιρικιών! ;););)

Ελα βρε ψυχη!!!!!

Το καλυτερο νεοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μας εχετε λειψει πολυ!!!!!

Να παρεις τηλεφωνο οταν μετακομισετε να βοηθησουμε στο ξεφορτωμα


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κέλλυ με το καλό να έρθεις στη Σαλαμίνα!!! Στο βάθος κάπου το περίμενα ότι θα ξαναγυρνούσες, κάτι σαν προαίσθημα πες το... Θα ξαναμείνετε στο ίδιο σπίτι ή θα νοικιάσετε άλλο;

Εγώ ακόμα έχω το σπίτι εδώ αλλά μέσα στον επόμενο μήνα μετακομίζω, βρήκα σπίτι τελικά και ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΠΙΤΟΝΟΙΚΟΚΥΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ! Βρήκα καλύτερο και μεγαλύτερο σπίτι από αυτό που μένω, με λίγο υψηλότερη τιμή από όσα πληρώνω εδώ, σε πολύ ακριβότερη περιοχή, με ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΘΕΑ! Δεν ξέρω πώς βρέθηκε αυτό το πράγμα, ίσως να με λυπήθηκε ο Θεός!:) Ακόμα δεν έχουμε υπογράψει συμβόλαιο αλλά με πήρε χθες ο μεσίτης και μου είπε ότι είμαστε ΟΚ.:D Η μικρή στενοχωριέται που θα φύγουμε από Σαλαμίνα αλλά δεν πειράζει θα συνηθίσει, εξάλλου θα ερχόμαστε τα Σαβατοκύριακα (όχι όλα με τόσο που έχει πάει η βενζίνη αλλά θα ερχόμαστε), αγαπάμε και λατρεύουμε το νησί αυτό...

Επίσης εκεί που θα πάμε θα είναι πάλι εξοχικά (Καλλιτεχνούπολη) οπότε δεν θα αλλάξει περιβάλλον το παιδί...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Κέλλυ άντε όταν έρθεις να με πάρεις τηλ τώρα που είμαι και εγώ καλήτερα.!!Πρωτούλα που είσαι;είστε καλά;χαθήκατε....Και εμείς σκεφτόμαστε να μετακομίσουμε σε ένα μεγαλήτερο σπίτι.Εάν έχει καμία υπόψην να ενοικιάζετε κάτι πείτε μου απλός να είναι με τρία υπνοδωμάτια!!!Σας φιλώ γλυκά!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας κοριτσάκια! Είμαστε σε διαδικασία προετοιμασίας για μετακόμιση, όχι ακόμα φορτηγά και ιστορίες αλλά μάζεμα σε κούτες αυτά που δε χρησιμοποιούμε και πολύ μα πάρα πολύ πήγαινε έλα... Το σπίτι που θα πάω βάφτηκε εσωτερικά (αν και θα κάνω κάτι παρεμβάσεις αυτή τη βδομάδα) και βάφεται τώρα και εξωτερικά, κάγκελα κλπ

Είμαι πολύ χαρούμενη που θα πάω σε αυτό το σπίτι, δεν ξέρω μου δίνει έμπνευση αυτός ο χώρος...

Καρδιές 2 θα σου πρότεινα το σπίτι που μένω εγώ, είναι ωραίο σπίτι αλλά έχει ένα πρόβλημα με υγρασία στις κρεβατοκάμαρες... Και κάτι άκουσα ότι θα έρθει ο ίδιος ο σπιτονοικοκύρης μάλλον να μείνει εκεί όταν θα φυγω...

My Kelly, τί θα κάνετε τελικά; Το ξανασκέφτεστε ή βουρ για Σαλαμίνα;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 months later...

κοριτσια καλημερα

τι μου κανετε? πως τα περασατε?

τελικα ολα καλα με τις μετακομισεις που διαβασα? πασχαλιτσα ταχτοποιηθηκατε? καρδιες βρηκες σπιτι? my kelly ηρθατε ξανα σαλαμινα?


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!Χαθήκαμε όλες από εδώ μέσα βλέπω...ελπίζω να είστε όλες σας καλά και να περάσατε καλά...Εμείς φέτος περάσαμε σούπερ..πήγαμε διακοπές ζάκυνθο 10 μέρες με τα κορίτσια μας και ήταν φοβερα...πήραμε και την πεθερά μου διότι είναι από εκεί...είχαμε που να μήνουμε...πήγα αρκετές βόλτες με τον αντρούλη μου που είχαμε αρκετά χρόνια να πάμε οι δυό μας...γενικά για να μην σας κουράζω ήταν σούπερ...τώρα ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα...σε 3ης προορισμούς λέμε να παμε..το ένα θα είναι λονδίνο!!!protoula που είσαι εσύ;γιατί χάθηκες;είστε καλά;πως πάει η αδερφή σου με την εγκυμοσίνη;τα κορίτσια;η δικιά σου;ο αντρούλης σου;περιμένω νέσ σου!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

καρδιες σουπερ περασες ε? μπραβο μπραβο!

εμεις ολα καλα οπως τα ξερεις. προνηπιο μονο δεν θα παει η μικρη δυστυχως γιατι δεν εχει θεσεις.

η αδερφη μου μια χαρα με την εγκυμοσυνη, ολα καλα ευτυχως!

οντως χαθηκε το φορουμακι μας, δεν εχει κινηση. μπλεξαμε ολες με τις δουλειες κ τα παιδια κ δεν μας μενει χρονος ε? κριμα και θα μπορουσαμε να ειχαμε γνωριστει και με αλλες μαμαδες που μενουν εδω και να επαιζαν κ τα παιδακια μας που κ που μαζι....


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...