Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 42 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Όλα θα πάνε καλά και θα γυρίσεις σπίτι με το μωράκι σου τον σωστό χρόνο. Μεγάλη μέρα σήμερα η γιορτή των Βαΐων. Ο Θεός και η Παναγία να είναι μαζί σου! 🙏

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!

σας ευχαριστω για τις ευχες σας και ανταποδιδω για οσες και οσους γιορταζαν αυτες τις μερες (κατερινες, στελιους)

ειμαστε ολοι καλα καναμε μινι γιορτουλα για τα γεννεθλια της μικρης μας και ηταν υπεροχα

ελπιχω τωρα κοντα να μαζευτουμε ολες για καμια συναντηση...

καρδιες θα σε παρω τηλ να βρεθουμε

προσπερους οποτε μπορεσεις παρε με τηλ σπιτι, ξεχασα να σε παρω χτες:(

φιλια σε ολα τα μπεμπακια


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

prosperous καλώς ήρθε το μικράκι σου!!! εύχομαι να ξεπεράσατε όλα τα μικροθεματάκια σας!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε? Εμείς περνάμε δύσκολες ώρες με τον ύπνο της. Ούτε φαντάρος να ήμουνα με τις σκοπιές που βαράω μέσα στη μέση της νύχτας...

Malina χαρήκαμε πολύ πολύ που σας είδαμε!!! Εν τω μεταξύ όλο σκέφτομαι την Αντιγόνη. Τάιζέ το το παιδί. Μπούκωσέ την. Είδες, δεκτική είναι αρκεί να της τραβάς την προσοχή. Και επιμένω, ας φάει και κάτι μη υγιεινό ανάμεσα στα υγιεινά γεύματα, αρκεί να πάρει βάρος. Εγώ έτσι θα έκανα πάντως στη θέση σου.:tongue:

Αν και λιγο που βρεθηκαμε "ανεβηκα" Ακου και το αλλο ..α αντρας της φιλης μου( της συνονοματης σου) εχει και το ιδιο ονομα με τον δικο σου!!!! Το σκεφτομουν μετα και γελουσα..

Τοσο αδυνατη σου φανηκε.. και εχει "παρει " τελευταια Το θεμα ειναι μαλλον..οτι εχω κι εγω μια αναλογη σχεση με το φαγητο (δεν τσιμπολογαω) γι αυτο και δυσκολευομαι να το εφαρμωσω στην μικρη

Αλλα σιγα σιγα ολο και κατι καταφερνω (παντως οταν της ταιζες εσυ..αλλο πραγμα..κυρια η Αντιγονη:P:p)

Η Κελλυ σας ειναι μια κουκλιτσα και φαινεται πολυ υσηχο παιδακι!!!

Κοριτσια κοψαμε το μπιμπερο για το γαλα!!!!! Αναπαντεχα γιατι οταν της εδινα απο το ποτηρακι της ηταν αρνητικη μεχρι προτινως

Εχθες ανακαλυψα βλαβη στις θηλες και αναγκαστικα εβαλα το γαλα στο ποτηρακι Το ηπιε χωρις κανενα προβλημα Το ιδιο και το πρωι

Το νερο εδω και καιρο το πινει μα καλαμακι!!

Γεια σου Protoula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αν και λιγο που βρεθηκαμε "ανεβηκα" Ακου και το αλλο ..α αντρας της φιλης μου( της συνονοματης σου) εχει και το ιδιο ονομα με τον δικο σου!!!! Το σκεφτομουν μετα και γελουσα..

Τοσο αδυνατη σου φανηκε.. και εχει "παρει " τελευταια Το θεμα ειναι μαλλον..οτι εχω κι εγω μια αναλογη σχεση με το φαγητο (δεν τσιμπολογαω) γι αυτο και δυσκολευομαι να το εφαρμωσω στην μικρη

Αλλα σιγα σιγα ολο και κατι καταφερνω (παντως οταν της ταιζες εσυ..αλλο πραγμα..κυρια η Αντιγονη:P:p)

Η Κελλυ σας ειναι μια κουκλιτσα και φαινεται πολυ υσηχο παιδακι!!!

Κοριτσια κοψαμε το μπιμπερο για το γαλα!!!!! Αναπαντεχα γιατι οταν της εδινα απο το ποτηρακι της ηταν αρνητικη μεχρι προτινως

Εχθες ανακαλυψα βλαβη στις θηλες και αναγκαστικα εβαλα το γαλα στο ποτηρακι Το ηπιε χωρις κανενα προβλημα Το ιδιο και το πρωι

Το νερο εδω και καιρο το πινει μα καλαμακι!!

Γεια σου Protoula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχχαχα λες να έχει τον ίδιο άντρα κιόλας???? μα δεν λείπει από το σπίτι ο δικός μου, πώς τα καταφέρνει????:tongue::tongue::tongue:

Η Κέλλυ είναι ο διάολος προσωποποιημένος. Πήγαμε χτες το μεσημέρι με τις ΑνΑλ για έναν ρημαδοκαφέ σε ένα εμπορικό κέντρο, όπου βρήκε άπλα και έτρεχε, πήγαινε στα άλλα τραπέζια και τους χαιρετούσε όλους, άπλωνε τα χέρια και έπαιρνε ό,τι της δίνανε (κομμάτια από τοστ, φακελάκια με ζάχαρη και άλλα ωραία) ανεβοκατέβαινε κάτι χαμηλά σκαλοπάτια, και όταν την πήραμε να φύγουμε πλάνταξε στο κλάμα. "εεεεεεεε σιέλω πίτι" (=δεν θέλω να πάω σπίτι). Μας κοιτούσε όλο το mall. Τελικά σταμάτησε να κλαίει το βράδυ :shock::shock::shock: Μας έχει πεθάνει αυτό το παιδί... κι εσύ τη λες ήσυχη??????? :P:p:p

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχαχα λες να έχει τον ίδιο άντρα κιόλας???? μα δεν λείπει από το σπίτι ο δικός μου, πώς τα καταφέρνει????:tongue::tongue::tongue:

Η Κέλλυ είναι ο διάολος προσωποποιημένος. Πήγαμε χτες το μεσημέρι με τις ΑνΑλ για έναν ρημαδοκαφέ σε ένα εμπορικό κέντρο, όπου βρήκε άπλα και έτρεχε, πήγαινε στα άλλα τραπέζια και τους χαιρετούσε όλους, άπλωνε τα χέρια και έπαιρνε ό,τι της δίνανε (κομμάτια από τοστ, φακελάκια με ζάχαρη και άλλα ωραία) ανεβοκατέβαινε κάτι χαμηλά σκαλοπάτια, και όταν την πήραμε να φύγουμε πλάνταξε στο κλάμα. "εεεεεεεε σιέλω πίτι" (=δεν θέλω να πάω σπίτι). Μας κοιτούσε όλο το mall. Τελικά σταμάτησε να κλαίει το βράδυ :shock::shock::shock: Μας έχει πεθάνει αυτό το παιδί... κι εσύ τη λες ήσυχη??????? :P:p:p

:D:D:D:D Μπραβο η μικρη!!!!!!

Ααα μην ανυσηχεις για τον αντρα σου..τα ξερω τα παιδια..φιλοι ειμαστε:tongue:


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο μαλινα ωραια τα νεα σας!

αχ κ η δικια μου my kelly θυμαμαι οταν ηταν 1,5 ετων δεν μπορουσαμε να παμε πουθενα για καφε γιατι απλα δεν καθοταν πανω απο 2 λεπτα στην καρεκλα....κουραγιο, θα στρωσει μετα τα 2,5:p


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κούκλες κάνω κατάχρηση του θέματος απλώς για να σας πω ότι ψάχνω για δουλειά σε Σαλαμίνα, Πέραμα και πέριξ, δείτε την αγγελία μου αν έχετε κάτι υπόψιν, πολύ θα με βοηθούσατε!Σας ευχαριστώ!

Συχνάζω στο καφέ με τις πεθερές (δεν έχω παιδάκι ακόμα δυστυχώς)!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

εμεις στολισαμε απο της Αγ Αικατερινης.. και του χρονου με υγεια σε ολες μας..

μαλιστα λεω οταν θα σκασει μυτη στο εξοχικο απο βδομαδα ο ανδρας μου με τον ηλεκτρολογο για μια δουλεια να κατσει να στολισει και εκει το δενδρακι για να το βρουμε στολισμενο οταν με το καλο θα ρθουμε των Φωτων..πρωτα ο Θεος!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλές γιορτές σε όλους!

(έχουμε κάνει το mmr και έχω τη μικρή σε στενή παρακολούθηση και έχω όλες τις κεραίες μου τεντωμένες και τρελό άγχοςςςςςςςςςςςςς. Πέιτε μου πως δεν θα γίνει τπτ κακό please!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλές γιορτές σε όλους!

(έχουμε κάνει το mmr και έχω τη μικρή σε στενή παρακολούθηση και έχω όλες τις κεραίες μου τεντωμένες και τρελό άγχοςςςςςςςςςςςςς. Πέιτε μου πως δεν θα γίνει τπτ κακό please!)

Ολα θα ειναι τελεια!!!!

Κι εγω ειχα τρελλαθει απο το αγχος σε σημειο που αρρωστησα περιμενονοντας τα τραγικα συμπτωματα

Για να μην φρικαρεις παραπανω κρατα την σπιτι (να μην την αρπαξει) και μην της δινεις τιποτα καινουριο απο τροφη (μην σου βγαλει καμιοα αλλεργια και νομιζεις οτι ειναι απο το εμβολιο)

Εγω δεν της εδινα ουτε ψαρι ουτε αυγο για 15 μερες (καμία επιστημονική τεκμηριωση:rolleyes:)..ακουγα το τρομερο μου ενστικτο η βλαχαρα :tongue:


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!

ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΓΑΠΗ!!

My kelly τι κανεις;χαθηκαμε!!Ολα καλα;πως περνας;τι κανει η μικρουλα;ζωηρευει;που να δεις την δικια μου,την δευτερη,θηριο!!Ασε....κοριτσια πως περασατε;εμεις τελεια...αλλα και πολυ δουλεια...πολυ τρεξημο...απο σπιτι σε σπιτι ημουν!!!protoula κανονισε καμια σηναντηση σε κανα παιδοτοπο ομως γιατι σε καφετερια με μωρα δεν παιζει!!!φιλια σε ολες σας και να ειστε παντα καλα!!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ειμαι μεσα για παιδοτοπο αλλα εχω κενη μονο αυτη τη βδομαδα. καρδιες αν θελουν κι οι υπολοιπες παρε με τηλ αν δεις οτι δεν εχω μπει στο παρεντς οκ?

καλη χρονια σε ολες με υγεια και ευτυχια!


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

χρονια σας πολλα!! καλη χρονια!!

και εμεις θα κανουμε την εμφανιση μας στο νησι τελος της εβδομαδας μετα τη γεννα μου αν και θα χει λεει κακο καιρο.. εχω να πατησω απο τον Σεπτεμβρη και μου χει λειψει ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ... αντε να ζεστανει παλι ο καιρος, να χει ξεπεταχτει και ο μικρος και να μενουμε πιο συχνα και να κοβουμε και βολτες στους παιδοτοπους.. ο Εllis ειναι καλος για μικρες και μεγαλες ηλικιες και εχει και πλουσιο μενου.. αλλα εμεις ακομη δεν ειμαστε για τετοιους χωρους..απο το καλοκαιρι και μετα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...