Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts

καλημερα!

καλως ηρθες στην παρεα μας lucky, με το καλο να ερθει το μωρακι σου!

τι περιμενετε?εχετε δει φυλλο η οχι ακομη?

Sorry για την καθυστερημενη απάντηση... αποτι μου είπε ο doctor στη β επιπέδου κοριτσάκι έχουμε. Καλό και ευλογημένο, και οτι θέλει ας ειναι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!που είστε καλέ;όλα καλά;Καλώς μας ήτθες lucky!!!!protoula χάθηκες τελείως..όλα καλά εσείς;πάρε κανένα τηλ να βρεθούμε;Κορίτσια ψάχνουμε σπίτι..120τμ, με 3 υπνοδ μονοκατοικία.Αν ακούσετε κάτι να μου πείτε παρακαλώ!!!Φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α, θυμομουν που ειχες πει οτι ψαχνεις κι αλλες περιοχες

εμεις ολοι καλα οπως τα ξερεις

οι μικρες σου τι κανουν? παει σχολειο η μεγαλη? εμας δεν ειχε θεσεις το προνηπιο, του χρονου κατευθειαν νηπιο λοιπον

φιλια


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Protoula τι κάνεις;είσαι καλά;χρόνια πολλά κι'όλας για της μέρες,με υγεία και χαρά!!Ούτε εμείς σχολείο φέτος,του χρόνου νήπιο και εμείς.Αλλά την πάω μία φορά την εβδομάδα σε έναν παιδότοπο και κάνει θέατρο πηλό γραμματάκια ζωγραφίζουν μαθαίνουν τρόπους.κ.λ.π.!!Της αρέσει πολύ!!Η χαρά τι κάνει;πώς είναι;που βρίσκετε;πόσο μηνών είναι τώρα;εμείς χαθήκαμε τελείως,δεν έρχεστε από εδώ καθόλου;πάρε τον άντρα σου και την μικρή και ελάτε να ποιούμε καφε απογευματάκι;

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και καλη χρονια κοριτσια μου. δεν γραφετε και με στεναχωρειτε....

καρδιες ολα καλα. γεννησε εναν μπεμπαρο κουκλο. δυστυχως δουλευω απογευμα κιετσι δεν μενει χρονος για τιποτα.....ισως καποιο σκ να βρεθουμε απο κοντα. εσεις ολοι καλα? σπιτι αλλαξες τελικα? φιλια στις κουκλες σου!


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα κορίτσια!!Τι πάθατε καλέ όλες σας και χαθήκατε;Είστε καλά;protoula Καλά είμαστε όλοι μας!!Την πέμπτη είχε γενέθλια και η Μεγάλη μου!!Ακόμα ψάχνω σπίτι δεν έχω βρει κάτι!!Να σας ζήση ο ανιψιός σας!!Εύχομαι να είναι καλά η αδερφή σου!!Φιλιά πολλά σε όλους σας!!Ελπίζω κάποια στιγμή να τα πούμε από κοντά!!Φιλάκια πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

κοριτσια μου ζητω την βοηθεια σας

εχει 4 μερες που εχει ερθει στην γειτονεια μου μια ασπρη σκυλιτσα με 6 κουταβια ασπρα. πρεπει να ειναι 3 μηνων μπορει κ παραπανω...

ας κανουμε ολοι μαζι μια προσπαθεια σε φιλους κ γνωστους μηπως και υιοθετηθεί καποιο κουταβι....


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Koρίτσια τι κάνετε;είστε καλά;συγνώμη που δεν μπαίνω συχνά αλλά έχω πορωθεί με την ομάδα μου που έχω στο FACEBBOK με μία καλή μου φίλη με Σαλαμίνας Μαμαδες!!Είστε καλά; protoula Μετά τον 15γουστο κανόνισε πάλη καμία συνάντηση!!Υπόσχομαι ότι αυτη την φορά θα έρθω και δεν θα κανονίσω δουλειές ούτε ο άντρας μου!!:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σας κορίτσια, καλημέρα! Όλες καλά; Καρδιές2 μετακόμισες τελικά;

Εμείς μια χαρά είμαστε, έχω συνηθίσει πια εδώ αλλά η Σαλαμίνα είναι στο αίμα μου και μου λείπει... Την περασμένη βδομάδα ήμουν στη λαική στο Αιάντειο και ψώνιζα... Φόρτωσα το ψυγείο λαχανικά Σαλαμίνας, ακόμα τρώμε... Ε, τώρα τί να λέμε, το κολοκύθι Μαραθώνα και με το λουλούδι να είναι, δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με της Σαλαμίνας... Τώρα που έχουμε ηρεμήσει και ταχτοποιηθήκαμε και στην Α δημοτικού, θα ερχόμαστε πιθανότατα μια φορά το μήνα στη Σαλαμίνα...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα κορίτσια για δείτε μήπως σας ενδιαφέρει να έρθετε εδω:

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=23586


Η οικονομική κρίση μας ένωσε. Το www.parentscafe.gr μας στήριξε. Η αγάπη σας μας βοηθάει.

Η ΜΥΡΤΙΑ Κοιν.Σ.Επ. - Α.Μ.Δ00356, παράγει χειροποίητα προϊόντα με αγάπη, με κυριο σκοπό την δημιουργία θέσεων εργασίας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...