Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Για κέιτερινγκ υπάρχει και το Λεό, το ζαχαροπλαστείο που είναι κοντά σχετικά στον Μπεγνή... Για τί πράγμα θες; Αναλαμβάνουν και κάποιοι φούρνοι, είναι ένας απέναντι σχεδόν από τη ΔΕΗ και φτιάχνει διάφορα πράγματα, μπες και ρώτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Για κέιτερινγκ υπάρχει και το Λεό, το ζαχαροπλαστείο που είναι κοντά σχετικά στον Μπεγνή... Για τί πράγμα θες; Αναλαμβάνουν και κάποιοι φούρνοι, είναι ένας απέναντι σχεδόν από τη ΔΕΗ και φτιάχνει διάφορα πράγματα, μπες και ρώτα...

α ειναι το Leo που χει και το κτημα μαλλον ε??

λεω να κανω τη βαπτιση του μικρου πρωτα ο μεγαλοδυναμος να μαστε καλα στη Σαλαμινα σε ενα ξωκλησι και μετα να κανω σε εναν ανοιχτο χωρο το παρτακι για τον μικρο και επειδη λογικα θα χω αρκετο κοσμο θελω να κανω κατι σε κετερινγκ αλλα οχι τα γκουρμε και πανακριβου του Μπεγνη..

απλα και κλασικα πραγματα σε ποσοτητα..σφολιατοειδη και γενικα finger food

Protoula!!

και απο εδω χρονια πολλα για την ονομαστικη σου εορτη!!!!

Σ αγαπαμε πολυ! Φιλακια στη φιλεναδιτσα μας και στον ανδρουλη σου!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις ευχες!

πασχαλιτσα τελικα εχεις μετακομισει σωστα? οταν ερχεσαι σαλαμυκονο που μενεις?

οχι τελικα δε βρεθηκαμε, δεν ειδα ενδιαφερον

φιλια


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλες

λεω να κανω τη βαπτιση του μικρου πρωτα ο μεγαλοδυναμος να μαστε καλα στη Σαλαμινα σε ενα ξωκλησι και μετα να κανω σε εναν ανοιχτο χωρο το παρτακι για τον μικρο και επειδη λογικα θα χω αρκετο κοσμο θελω να κανω κατι σε κετερινγκ αλλα οχι τα γκουρμε και πανακριβου του Μπεγνη..

απλα και κλασικα πραγματα σε ποσοτητα..σφολιατοειδη και γενικα finger food

σχεδόν αυτό έκανα κι εγώ, την βάφτιση στην ίδια εκκλησία που παντρεύτηκε η πρωτούλα και μετά εκεί το κέτερινγκ, το οποίο έφτιαξε/ ανέλαβε ο φούρνος "Τάκης" στην Κ.Βίγλα, και ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!!!!!!!

α σε εξωκλήσια ΔΕΝ γίνονται πλέον βαφτίσια!!!


My girl: 23/08/05, My boy: 08/08/08 and:

as1cHsJ0g410010MTA3NzdkfDAwMDQ3MTdkfE91ciBsaXR0bGUgcHJpbmNlc3MgaXM.gif

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου τι κανετε?

εγω ειμαι καλα, μετα απο μια γαστρεντεριτιδα που περασα

ειμαι βεβαια ακομα στις μεταδοτικες μερες για αυτο δεν σας λεω για συναντηση

φιλακια πολλα σε ολες σας κ μην ξεχνατε αρχισαν οι εκπτωσεις τρεξτε......


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλες

σχεδόν αυτό έκανα κι εγώ, την βάφτιση στην ίδια εκκλησία που παντρεύτηκε η πρωτούλα και μετά εκεί το κέτερινγκ, το οποίο έφτιαξε/ ανέλαβε ο φούρνος "Τάκης" στην Κ.Βίγλα, και ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!!!!!!!

α σε εξωκλήσια ΔΕΝ γίνονται πλέον βαφτίσια!!!

στον Αγιο Νικολαο στα Περιστερια λεμε να το κανουμε.. περσι πεσαμε και σε βαπτιση και σε γαμο... ανηκει στην Μητροπολη Μεγαρων η Αθηνων αν θυμαμαι..δεν ειναι καθε αυτου ξωκλησι..

και τι ειχε το μενου του Τακη? περιπου για ποσα ατομα και τι κοστος συνολικα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα κοριτσια!

τι μου κανετε? εγω ειμαι συναχωμενη κι ετσι δεν θα μπορεσω να γιορτασω τα γεννεθλια μου οπως ηθελα.....δεν πειραζει του χρονου ισως....

τι κακο ειναι αυτο κοριτσια μου με τις αρρωστιες φετος?

επιδημια γαστρεντεριτιδας υπαρχει κι ολος ο κοσμος αρρωσταινει απο αυτο ή καλη ωρα απο τα αιωνια κρυολογηματα......

αντε να ρθει το καλοκαιρι μπας και συναντηθουμε κ ποτέ. όποτε λέμε να το κανονίσουμε παντα τυχαινει κ καποια απο εμας αρρωσταινει κ ακυρωνεται!!!!!!

φτου σκορδα σε ολες μας

και καλο σκ να εχουμε

σμουτσ


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

στον Αγιο Νικολαο στα Περιστερια λεμε να το κανουμε.. περσι πεσαμε και σε βαπτιση και σε γαμο... ανηκει στην Μητροπολη Μεγαρων η Αθηνων αν θυμαμαι..δεν ειναι καθε αυτου ξωκλησι..

και τι ειχε το μενου του Τακη? περιπου για ποσα ατομα και τι κοστος συνολικα?

Έχει μια όμορφη εκκλησία στα Αμπελάκια, στο πλατειάκι που είναι η Εθνική στο αριστερο χέρι (ή μάλλον ήταν τώρα έφυγε) εσύ στρίβεις δεξιά, όπως έρχεσαι από τον Κανάκη των Αμπελακίων εννοώ. Μόλις στρίψεις είναι λίγο πιο πάνω. Έχει όμορφο εξωτερικό χώρο για να κάνεις και τον μπουφέ... Για ρίξε μια ματιά άμα ξανάρθεις!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

τι μου κανετε? εγω ειμαι συναχωμενη κι ετσι δεν θα μπορεσω να γιορτασω τα γεννεθλια μου οπως ηθελα.....δεν πειραζει του χρονου ισως....

τι κακο ειναι αυτο κοριτσια μου με τις αρρωστιες φετος?

επιδημια γαστρεντεριτιδας υπαρχει κι ολος ο κοσμος αρρωσταινει απο αυτο ή καλη ωρα απο τα αιωνια κρυολογηματα......

αντε να ρθει το καλοκαιρι μπας και συναντηθουμε κ ποτέ. όποτε λέμε να το κανονίσουμε παντα τυχαινει κ καποια απο εμας αρρωσταινει κ ακυρωνεται!!!!!!

φτου σκορδα σε ολες μας

και καλο σκ να εχουμε

σμουτσ

Βρε, βρε! Κι εσύ είχες γενέθλια αυτές τις μέρες και δεν τα γιόρτασες λόγω αρρώστιας; Κι εγώ τα ίδια! Την Πέμπτη εγώ! Υδροχοίνα κι εσύ; Μα έπρεπε να το καταλάβω παιδί μου "πνεύμα ελεύθερο"!!!!!!:tongue::cool:

Εγώ ακόμα εδώ είμαι που λέει ο λόγος δηλαδή, γιατί τις περισσότερς μέρες είμαι στον Κορυδαλλό... Έχω εγκαταλείψει και το σπίτι και τώρα άντε να το φτιάξεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ πασχαλιτσα μου υδροχοινες κι οι δυο, αλλα πλεον ξενιτεμενη εσυ αρρωστη εγω

αντε να δουμε ποτε θα βρεθουμε παλι!!!!!!!!

πως τα πηγαινει η κουκλα σου στο σχολειο? ξερω οτι το ηθελε πολυ να παει κι επειδη εχει εσενα για μαμα ειμαι σιγουρη οτι αγαπαει ηδη και το διαβασμα, αλλα το σχοελιο πως της φαινεται? οι συμμαθητες της?

εχω μια αγωνια για του χρονου που θα πει η δικια μου προνηπιο....ευτυχως θα ειναι μαζι με τον γιο της underage αλλα οπως κ να χει αλλο το αγορακι κι αλλο το κοριτσακι....δεν παιζουν μαζι στα διαλλειματα ουτε θα καθονται μετα στο ιδιο θρανιο....

σημερα ειμαι καλυτερα κι εβγαλα δουλεια που επρεπε για τα μαθηματα κ δεν μπορουσα τις προηγουμενες ημερες!

χρονια μας πολλα και καλα λοιπον πασχαλιτσα μου κι ελπιζω να σε διαβαζω πιο συχνα


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπέρα, εσεις που μένετε Σαλαμίνα μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε? ψαχνω να βρω το τηλ απο το εκκλησάκι που είναι πάνω στο ευριπιδιο θέατρο.Της ελευθερώτριας. ξέρει καμιά σας να μου πεί.

Σας ευχαριστω πολύ.:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!!Καλέ που χαθήκατε;είστε καλά;καλή σαρακοστή..πως περάσατε;που πήγατε;εμείς εδώ οικογενειακά αλλά πολύ τέλεια!!!Να είστε καλά όλες σας και να μην χανόσαστε!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κοριτσια καλησπέρα, εσεις που μένετε Σαλαμίνα μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε? ψαχνω να βρω το τηλ απο το εκκλησάκι που είναι πάνω στο ευριπιδιο θέατρο.Της ελευθερώτριας. ξέρει καμιά σας να μου πεί.

Σας ευχαριστω πολύ.:D

΄

Δεν έχω ιδέα δυστυχώς!!!:-(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελιές απο το νησί! Τι κάνετε; Εμείς οχι και τόσο καλά, η μικρή είναι πάλι πολύ άρρωστη, κάτι σαν γρίπη περνάει... Τόση μύξα δεν έχω ξαναδει άλλο χειμώνα στη ζωή μου όσο τον φετινό...

Εγώ είχα μια πολύ ευχάριστη ανάπαυλα, πήγα 15 περίπου μέρες στον άντρα μου στο καράβι. Το πήρα από Γιοσού στην Κορέα και κατέβηκα στη Σιγκαπούρη. Ωραία ήταν, μια βδομάδα ξεκουράστηκα απόλυτα, δεν έκανα απολύτως τίποτα και αυτό ηταν μια φοβερά τονωνική ένεση. Την άλλη βδομάδα έριξα πάρα πολύ γραφική δουλειά γιατί είχε μείνει πίσω ο άντρας μου (ο οποίος από μηχανικός έχει καταντήσει γραφιάς με τοση γραφειοκρατία εκεί μέσα). Πέρναγε και επιθεώρηση το πλοίο στη Σιγκαπούρη και έπρεπε όλα να είναι στην εντέλεια! Γύρισα την Παρασκευή που μας πέρασε και έκανα έκπληξη στη μικρή, πήγα και την πήρα από το σχολείο χωρίς να με περιμένει!:-) Αλλά την πήρα ήδη αρρωστούλα από την Παρασκευή και δυστυχώς ως σήμερα άρρωστη είναι, έχει πληγωθεί και η μυτούλα της.. Αυτά τα νέα μας με συντομία, ελπίζω όλες να είστε καλά!

Πρωτούλα με είχες ρωτήσει για το σχολείο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...