Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

γεννησε η *tingerbell* !!!!!!!


Recommended Posts

χτες στις 18:30 γεννησε η τινκερμπελ, τον

κουκλο της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γεννηθηκε 3950 , ψηλος, κουκλος, ξανθος, κ ειναι υγιεστατος!!!

φιλεναδακι μου καλο ευχομαι ολοψυχα να ζησει σαν τα ψηλα βουνα, να ειναι γερος, δυνατος, κ

καλοτυχος!!!!

:D:D:D:D


PXkMp3.png 690739pesbqr6dqw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σαου ζησει ο παιδαροςςςςςςςς 0002031F.gif

ευχομαι να ειναι παντα υγιης καλοτυχος και να μεγαλωνει με την ατελειωτη αγαπη σαςςςςς

αντε με το καλο να γυρισετε σπιτι να μας πεις την εμπειρια

φιλακι σε μωρο και μανουλα 000203F8.gif


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει ο γιος σας πάντα γερός και καλότυχος να είναι και καλό σαραντισμό να έχετε...

Από εδώ και πέρα αρχίζουν τα ωραία και εύχομαι να τα καταφέρετε με το θηλασμό που τόσο πολύ το θέλεις!!!


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ο παιδαρος!!!!!!!!!!!!!!να ναι παντα γερος κ να σας δωσει την απολυτη ευτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλο σαραντισμο μανουλα!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ

ναναι γερο κ καλοτυχο στη ζωη του....

με το καλο να γυρισετε στο σπιτακι σας κ ναχεις καλο σαραντισμο..

τα υπολοιπα θα τα πουμε απο κοντα

σας κανω μια μεγαλη αγκαλιτσα φιλακια κ στους 2σας...


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααααα μπράβο! Συγχαρητήρια, γερός και καλότυχος να είναι ο μπέμπης και καλό σαραντισμό στην Tingerbell. Να σας πω: Θρεφταράκι ο μικρός ε; κοντά 4 κιλά! Είχε καλό τοκετό; ξέρουμε;Άντε και όταν με το καλό επιστρέψει, να μας δώσει μια πρόσφατη αναφορά για το πώς έχουν τα πράγματα στο ΠΝΛ γιατί αρχές Φεβραυαρίου γεννάει η συνυφάδα μου εκεί και έχει αγχωθεί.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ!!!!853601re8lngknkw.gif

ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΟΥΣ ΔΥΟ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!


line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1208577600_text_e5e9ece1f3f4e520e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ece5edefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

Νεραιδουλα μου γλυκια....

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΕΚΟΣ.........

να ειναι παντα γερος και καλοτυχος.

Τι αλλο να σου ευχηθω;

η απολυτη ευτυχια ειναι πια στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!

1648917f79499xh74.gif


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

ελενακι μου ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ ΣΟΥ!!!!

ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ!!!!!!!!

Η ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ!!!!!!!!!!

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΗΝ!!!!!

φιλακια πολλα πολλα πολλα και στην μανουλα και στον μπεμπουκο!!!!!!


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites

Νεραϊδόπουλο να σου ζήσει ο παίδαρος!!!

1522569ceu11nbjwu.jpg

Πολλά φιλιά και στη μανούλα γιατί τώρα όλα τα φώτα είναι στο παιδί... ντάξει, τόσος κόπος και η έρμη η μάνα και τι έχει ακόμα να τραβήξει!!!!:tongue:


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...