Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Μανούλες Οκτωβρίου 2023


Athene

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 862
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!!εγώ θετικό τεστ!ωραιότατη χοριακη!έχω πάει στον γυναικολόγο!είδαμε απλά σάκο!κ περιμένω την άλλη Πέμπτη να ακούσουμε καρδιά!μακάρι να είναι όλα καλά!ΠΗΤ 2 Οκτώβρη!αλλά σίγουρα θα πάω Σεπτέμβρη γιατί αν όλα καλά θα κάνω καισαρική!είναι το 4 παιδάκι μου!

Εσένα?το πρώτο σου?ποτέ ΠΗΤ?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό, όλα να πάνε κατ' ευχήν εύχομαι!

Εμένα είναι η τρίτη εγκυμοσύνη και υπολογίζω ΠΗΤ 11/10. Σήμερα είμαι 4εβδ 6 ημ και έχω ραντεβού για 1ο υπέρηχο όταν θα είμαι 5εβδ 5ημ. Σκέφτομαι ότι είναι μάλλον νωρίς και πιθανώς να μην ακούσουμε καρδούλα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Athene είπε:

Με το καλό, όλα να πάνε κατ' ευχήν εύχομαι!

Εμένα είναι η τρίτη εγκυμοσύνη και υπολογίζω ΠΗΤ 11/10. Σήμερα είμαι 4εβδ 6 ημ και έχω ραντεβού για 1ο υπέρηχο όταν θα είμαι 5εβδ 5ημ. Σκέφτομαι ότι είναι μάλλον νωρίς και πιθανώς να μην ακούσουμε καρδούλα.

Όλα καλά θα πάνε!με το καλό!να σου πω δε θυμάμαι πότε άκουσα στις άλλες εγκυμοσύνες!πρώτο υπέρηχο έκανα 5 εβδομάδων ακριβώς και είδαμε απλά σάκο!πάντως και εσύ όταν θα πας σίγουρα θα δεις ότι όλα πάνε καλά!καλή αρχή στο ταξίδι μας αυτό!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 10 λεπτά , Chroma είπε:

Όλα καλά θα πάνε!με το καλό!να σου πω δε θυμάμαι πότε άκουσα στις άλλες εγκυμοσύνες!πρώτο υπέρηχο έκανα 5 εβδομάδων ακριβώς και είδαμε απλά σάκο!πάντως και εσύ όταν θα πας σίγουρα θα δεις ότι όλα πάνε καλά!καλή αρχή στο ταξίδι μας αυτό!!!

Αχ να 'σαι καλά! Αυτήν τη φορά είχα θετικό τεστ 5 μέρες πριν την περίοδο, με κύκλο 27 ημερών! Νιώθω να μην περνάνε οι μέρες τόσο νωρίς που το έμαθα  κι επειδή ακόμη δεν έχω τρομερά συμπτώματα φαντάζομαι διάφορα περίεργα. 

Με το καλό να έρθουν τα μικρακια μας! Μπορεί να μην είμαστε "πρωταρες", αλλά το άγχος παραμένει ίδιο, για να μην πω και περισσότερο στην περίπτωση μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , Athene είπε:

 

Αχ να 'σαι καλά! Αυτήν τη φορά είχα θετικό τεστ 5 μέρες πριν την περίοδο, με κύκλο 27 ημερών! Νιώθω να μην περνάνε οι μέρες τόσο νωρίς που το έμαθα  κι επειδή ακόμη δεν έχω τρομερά συμπτώματα φαντάζομαι διάφορα περίεργα. 

Με το καλό να έρθουν τα μικρακια μας! Μπορεί να μην είμαστε "πρωταρες", αλλά το άγχος παραμένει ίδιο, για να μην πω και περισσότερο στην περίπτωση μου!

Και εγώ νωρίς πολύ το έμαθα!το άγχος όντως σαν να είναι το πρώτο!δεν μπορώ να προσέξω τπτ!δεν μπορώ να ξεκουραστώ ποτέ!οπότε!όλα τα δεν πρέπει τα κάνω!αλλά ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα καλά!μόνο θετική σκέψη για να περνάνε οι μέρες εύκολα και γρήγορα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και εγώ πριν λίγες ημέρες είχα το θετικό τεστ μου, έκανα την β χοριακη μου και είναι πολύ καλή, την Δευτέρα έχω τον πρώτο μου υπέρηχο, σήμερα είδα οτι εχω λιγα δέκατα, έχει συμβεί και σε κάποια από εσάς; Εγω είμαι πρωτάρα και αγχώνομαι λίγο χιχιχ

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΚατεριναΓ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και εγώ πριν λίγες ημέρες είχα το θετικό τεστ μου, έκανα την β χοριακη μου και είναι πολύ καλή, την Δευτέρα έχω τον πρώτο μου υπέρηχο, σήμερα είδα οτι εχω λιγα δέκατα, έχει συμβεί και σε κάποια από εσάς; Εγω είμαι πρωτάρα και αγχώνομαι λίγο χιχιχ

Με το καλό! Κι εγώ αύριο έχω τον πρώτο μου υπέρηχο και αγχώνομαι κι εγώ γιατί είχα λίγα ροζ/καφέ υγρά αυτές τις μέρες.

Δέκατα δεν έχει τύχει να τα συνδυάσω με εγκυμοσύνη, όμως δε θεωρώ ότι είναι κάτι ανησυχητικό. Πότε έχεις ΠΗΤ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό κορίτσι μου, να μας πάνε όλα καλά σε όλες μας, κάπου διάβασα ότι είναι πιθανό να παρουσιαστούν ροζ υγρά, μην αγχώνεσαι ( το λέω σε εσένα να το ακούω και εγώ 😊) με βάσει το ΡΕΑ που έκανα το τεστ μου λέει 14/10/2023, εσένα; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Athene είπε:

Με το καλό! Κι εγώ αύριο έχω τον πρώτο μου υπέρηχο και αγχώνομαι κι εγώ γιατί είχα λίγα ροζ/καφέ υγρά αυτές τις μέρες.

Δέκατα δεν έχει τύχει να τα συνδυάσω με εγκυμοσύνη, όμως δε θεωρώ ότι είναι κάτι ανησυχητικό. Πότε έχεις ΠΗΤ;

Καλησπέρα, να το αναφερεις στον γιατρό σου για τα ροζ, μήπως χρειάζεται να πάρεις λίγη προγεστερόνη. Με το καλό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , ΚατεριναΓ είπε:

Με το καλό κορίτσι μου, να μας πάνε όλα καλά σε όλες μας, κάπου διάβασα ότι είναι πιθανό να παρουσιαστούν ροζ υγρά, μην αγχώνεσαι ( το λέω σε εσένα να το ακούω και εγώ 😊) με βάσει το ΡΕΑ που έκανα το τεστ μου λέει 14/10/2023, εσένα; 

Με το καλό!όλα να είναι υπέροχα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚατεριναΓ είπε:

Με το καλό κορίτσι μου, να μας πάνε όλα καλά σε όλες μας, κάπου διάβασα ότι είναι πιθανό να παρουσιαστούν ροζ υγρά, μην αγχώνεσαι ( το λέω σε εσένα να το ακούω και εγώ 😊) με βάσει το ΡΕΑ που έκανα το τεστ μου λέει 14/10/2023, εσένα; 

Είναι μεν πιθανό, αλλά ταυτόχρονα και σχετικά τρομακτικό! Εγώ 11/10, κοντά είμαστε 🙂

1 hour ago, Αγάπ είπε:

Καλησπέρα, να το αναφερεις στον γιατρό σου για τα ροζ, μήπως χρειάζεται να πάρεις λίγη προγεστερόνη. Με το καλό!

Καλησπέρα! Το έχω πει και μου είπε μόνο ξεκούραση και ανησυχούμε στους πόνους περιόδου και στο έντονο κόκκινο αίμα. Ευχαριστώ 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια 

Είμαι καινούργια στο φόρουμ  

Σήμερα 14 Φεβρουαρίου 🥰έκανα κατευθείαν χοριακή και είμαι έγκυος . βγήκε 148,70  μια ημέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο . Τελευταία περίοδος 15/1 με κύκλο 31 ημερών 

Καλό απόγευμα σε όλες !

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 14/2/2023 at 4:46 ΜΜ, elen98 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Είμαι καινούργια στο φόρουμ  

Σήμερα 14 Φεβρουαρίου 🥰έκανα κατευθείαν χοριακή και είμαι έγκυος . βγήκε 148,70  μια ημέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο . Τελευταία περίοδος 15/1 με κύκλο 31 ημερών 

Καλό απόγευμα σε όλες !

Με το καλό!!

 

Κορίτσια πώς είστε από συμπτώματα; Εγώ χάλια, έχω τρομερή ναυτία και στομαχόπονο, πεινάω, αλλά δεν μπορώ να φάω. Εσείς πώς είστε; Και τι σας ανακουφίζει στις ναυτίες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...